ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 22 НОЕМВРИ

БНТ

05:25 Още от деня – коментарно предаване/п/ 06:00 Космически кораб “Догстар” – Коледа в космоса – детски анимационен филм /Австралия, 2016г./ 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Джинс – Родът на Момчил Цонев 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика 14:00 Любов и приятелство – игрален филм /Великобритания, 2016 г./, режисьор Уит Стилман, в ролите:Кейт Бекинсейл, Ксавиер Самюел, Морфид Кларк, Ема Грийнуел, Том Бенет и др. 15:30 Книга на книгите 2 – сериен анимационен филм /11 епизод/ 16:00 Религията днес 17:00 Вечната музика 17:30 БНТ представя: Митко Таралежков 18:30 Извън играта 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 Европейци – истории за успеха 20:45 Спортни новини 21:00 Събота вечер с Митко Павлов 22:00 Моят плейлист 23:00 По света и у нас 23:15 Студио Х: Самотният съсед – игрален филм /САЩ, 2017 г./, режисьор Майкъл Фейфър, в ролите: Хайли Дъф, Майкъл Уелч, Британи Ъндеруд и др.(12) 00:40 Любов и приятелство – игрален филм/п/ 02:10 БНТ на 60 /п/ 03:20 Бразди /п/ 03:50 Панорама с Бойко Василев /п/ 04:50 Иде нашенската музика /п/

bTV

05:30 “Ловци на храна” /п/ – предаване за кулинарен туризъм 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп.3 06:30 “Колумбия: Национален парк “Малпело” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.4, еп.12 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Децата на другата България” – документална поредица, еп.9 13:00 “Детегледачката е мъж” – романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Моника Мичъл, в ролите: Николет Шеридан, Дан Пейн, Кийфър О`Райли, Дженея Шарпантие, Джейн Истууд, Локлин Мънро и др. 14:50 “Аламинут” – скеч шоу 15:00 “Бригада Нов дом” /п/ – социален проект 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:00 “Мостът на шпионите” – трилър, исторически, драма (САЩ, 2015), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Том Ханкс, Марк Райлънс, Алън Алда, Остин Стоуъл, Ейми Райън, Били Магнюсън, Ив Хюсън, Доменик Ламбардози, Себастиан Кох и др. 00:50 “Аз съм гняв” – екшън, криминален (САЩ, 2016), режисьор Чък Ръсел, в ролите: Джон Траволта, Кристофър Мелоуни, Аманда Шъл, Сам Трамел, Ребека Де Морни и др. [16+] 02:30 “Карбовски: Втори план” /п/ 03:20 “Мармалад” /п/

bTV Action

05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.18 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.15 – 17 07:30 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.7 – 9 10:15 “Умирай трудно” – екшън, трилър (САЩ, 1988), режисьор Джон Мактиърнън, в ролите: Брус Уилис, Бони Беделия, Реджиналд ВелДжонсън, Алън Рикман, Александр Годунов и др. 12:45 “Умирай трудно 2” – екшън, трилър (САЩ, 1990), режисьор Рени Харлин, в ролите: Брус Уилис, Бони Бедилиа, Уилям Атъртън, Франко Неро, Денис Франц, Уилям Садлър, Колъм Мийни, Джон Легуизамо и др. 15:00 “Ел Чапо” – сериал, с.3, еп.12, 13 17:00 “Дивата муха” /п/ – предаване за екстремни спортове, еп.34 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2, еп.20 18:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6, еп.8 18:30 “Умирай трудно 3” – екшън, трилър (САЩ, 1995), режисьор Джон Мактиърнън, в ролите: Брус Уилис, Самюъл Джаксън, Джереми Айрънс, Греъм Грийн, Колийн Кемп, Сам Филипс и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 “Наркос” – сериал, с.2, еп.3, 4 00:00 “Умирай трудно: Денят настъпи” – екшън (САЩ, 2013), режисьор Джон Мур, в ролите: Себастиан Кох, Мери Елизабет Уинстед, Юлия Снигир, Амаури Ноласко, Коул Хаузър, Джай Кортни, Брус Уилис, Анна Сергеевна Вялицина и др. 02:00 “Убий съседа” – трилър (САЩ, 2018), режисьор Бен Майерсън, в ролите: Хана Беърфут, Джоан Барън, Андреа Богарт, Никълъс Борн и др. 03:45 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.7 – 9

bTV Comedy

05:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 06:00 “Супермаркет” – сериал, с.2, еп.9, 10 07:00 Премиера: “Бруклин 99” – сериал, с.4, еп.3, 4 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 09:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6, еп.19, 20 10:00 “Хавайски сън в лятна нощ” – романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Хари Кейсън, в ролите: Моани Ейпиа-Долан, Брент Бейли, Соня Балморес Чънг, Чарлз Шонеси и др. 12:00 “Делфинът Бърни” – екшън, комедия, семеен (Канада, 2018), режисьор Кърк Харис, в ролите: Лола Сълтън, Логан Алън, Кевин Сорбо и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 Премиера: “Покани ме на среща” – риалити, с.11, еп.1 16:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 17:00 “Младият Шелдън” /п/ – сериал 18:30 “Кухня” /п/ – сериал 19:30 “Бруклин 99” /п/ – сериал, с.4, еп.3, 4 20:30 “Бетовен” – комедия, семеен (САЩ, 1992), режисьор Брайън Левант, в ролите: Чарлз Гродин, Бони Хънт, Дейн Джоунс, Никол Том, Оливър Плат, Стенли Тучи, Дейвид Духовни, Патриша Хийтън и др. 22:30 “Покани ме на среща” /п/ – риалити, с.11, еп.1 00:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 01:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 02:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 03:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал

Nova TV

06:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 07:00 “Теория за големия взрив” – сериен филм, сезон 12 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Съкровището на малките приятели” – с уч. на Адам Алекси-Мал, Мейсън Кук, Ели Харви и др. 14:50 “Бащата на булката 2” – с уч. на Стив Мартин, Даян Кийтън, Кимбърли Уилямс, Джордж Нюбърн, Мартин Шорт и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Маскираният певец” (премиера) – музикално шоу, сезон 2 23:00 “Всичките пари на света” – с уч. Мишел Уилямс, Марк Уолбърг, Кристофър Плъмър, Тимъти Хътън и др. 01:30 “Гринго” – с уч. на Чарлийз Терон, Джоел Едгъртън, Аманда Сийфрид, Танди Нютън, Дейвид Ойелоуо и др. 03:45 “Ще се омъжа за принц” – с уч. на Фиона Гюбелман, Торанс Комбс, Кармен дю Сотой, Фиона Бел и др. /п/

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Салават Юлаев – Спартак Континентална хокейна лига – повторение 12:00 Футбол: Ковънтри Сити – Бирмингам Сити Чемпиъншип – повторение 14:00 Студио “Чемпиъншип” 14:30 Футбол: Борнемут – Рединг Чемпиъншип – директно 16:25 Студио “Чемпиъншип” – директно 17:00 Футбол: Милуол – Кардиф Сити Чемпиъншип – директно 18:55 Студио “Чемпиъншип” – директно 19:30 Хокей на лед: Барис – Авангард Континентална хокейна лига – повторение 21:45 Новини 22:00 Професионална борба: “Разбиване” предаване на WWE 23:00 Футбол: Милуол – Кардиф Сити Чемпиъншип – повторение 01:00 Новини – повторение 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Програмна пауза

Kanal 3

07:10 “Другото лице” 07:25 “Интервю” с Наделина Анева 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 Топ Шоп 09:15 “Парчета от реалността” 09:30 “Патарински LIVE” – /п/ 10:10 “Денят на живо” – /п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 ” Спорт в обектива” – избрано 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парчета от реалността” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” – икономическо предаване 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Офанзива с Любо Огнянов” 18:00 НОВИНИ 18:10 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парламентът на живо” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Интервю” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Парламентът на фокус” 22:30 “Холивуд” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *