Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 22 ОКТОМВРИ

БНТ
05:00 Още от деня 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 История.bg – Реформите на Александър Стамболийски /п/ 13:30 Огън и плам – документален филм /България, 2003 г./, режисьор Иван Трайков 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 14:45 Сребристият жребец – анимационен филм 15:10 Разследването на Мун – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:05 Стани богат – тв игра/п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Съкровище в двореца – тв филм /7 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл 4 – тв филм /4 епизод/(12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Съкровище в двореца – тв филм /7 епизод/п/ 03:15 Туризъм.бг /п/ 03:45 Извън играта /п/ 04:15 Законът на Дойл 4 – тв филм, 4 епизод /п/(12)

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4 еп.1 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.38 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал с.6, еп.68 16:00 “Едно голямо семейство” – сериал, с.2 еп.14 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Местните 2019” – предизборен дебат 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги ” – сериал, еп.5 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.17 00:30 “Втори шанс” /п/ – сериал 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Action
05:00 “Час пик” – сериал, еп.7 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2, еп.20 – 23 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.12 09:00 “Час пик” – сериал, еп.7 10:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп.5 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.21 12:00 “Стоте” – сериал, с.5 еп.7 13:00 “Вълната” – екшън, трилър, драма (Норвегия, Швеция, 2015), режисьор Роар Ютаг, в ролите Кристофер Йонер, Ане Даал Торп, Йонас Хоф Офтебро, Фридтьоф Сохем и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.13 16:00 “Час пик” – сериал, еп.8 17:00 “Стоте” – сериал, с.5, еп.8 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.22 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.2 еп.6 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Мъртва точка” – сериал, с.4, еп.14 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Трусът” – екшън, трилър, драма (Норвегия, 2018), режисьор Йон Андреас Андершен, в ролите Кристофер Йонер, Ане Даал Торп, Едит Хогенруд-Санде, Йонас Хоф Офтебро и др. 00:00 “Мъртва точка” – сериал, с.4 еп.14 01:00 “Готъм” – сериал, с.2 еп.6 02:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.13 03:00 “Стоте” – сериал, с.5, еп.8 04:00 “Неизвестният” – сериал, еп.22

bTV Comedy
05:00 “Теория за големия взрив” – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.4, еп.17, 18 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Домашен арест” /п/ – сериал, с.2, еп.21, 22 10:00 “Непоносима жестокост” – криминален, комедия, романтичен (САЩ, 2003), режисьори Джоуел Коен и Итън Коен, в ролите Джордж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Джефри Ръш, Седрик Шоумена, Едуард Хърман, Пол Аделстайн, Били Боб Торнтън, Ричард Дженкинс и др. 12:00 “По средата” – сериал 13:00 “Супер екипаж” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.86 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019 – есен), еп.13, 14 18:00 “По средата” – сериал, с.8, еп.19, 20 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.9, еп.11 20:00 “Новите съседи” – сериал, en.37 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3, еп.4, 5 23:00 Премиера: “Супер екипаж” – сериал, еп.13, 14 00:00 “Непоносима жестокост” /п/ – криминален, комедия, романтичен (САЩ, 2003) 02:00 “Теория за големия взрив” – сериал 03:00 “По средата” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova TV
05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 3 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 3 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 2 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Кардиф Сити – Шефилд Уензди, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Обрадойро – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Акрингтън Стенли – Ипсуич Таун, мач от английската Лига 2 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Уникаха – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Барнзли – Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Футбол: Блекбърн Роувърс – Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Таекуондо: ГП София 2019, втори ден /п/ 01:15 Таекуондо: ГП София 2019, трети ден /п/ 03:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 03:30 Еротичен телепазар

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Денят на живо” /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице” /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Офанзива” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – избрано 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live” /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *