ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 22 ОКТОМВРИ

БНТ
05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Когато сърцето зове – тв филм /10 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните Живот сред скалите 15:20 Влакът на динозаврите 2 – анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня – коментарно предаване 18:45 Спорт тото 19:00 Студио “УЕФА Лига Европа” 19:55 Футбол: ЦСКА – ЧФР Клуж – среща от турнира на УЕФА “Лига Европа” – пряко предаване от стадион “Васил Левски” 21:45 По света и у нас 22:00 Футбол: Лудогорец – Антверп, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа” – пряко предаване от стадион “Лудогорец Арена” 00:15 Светът и ние /п/ 00:35 100% будни /п/ 02:30 Култура.БГ /п/ 03:30 Бразди /п/ 04:00 Туризъм.бг /п/ 04:30 Когато сърцето зове – тв филм /10 епизод/п/

bTV
05:30 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.3 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.15 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2, еп.113 15:30 “Търговски център” – сериал, с.15, еп.100 – 102 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.74 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3, еп.87 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.7 01:00 “Новите съседи” – сериал, еп.47 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.56

bTV Action
05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.14 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4, еп.6 – 9 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.14 09:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.11 10:00 “Островът на лемурите: Мадагаскар” – документален, приключенски, късометражен (Канада, САЩ, Мадагаскар, 2014), режисьор Дейвид Дъглас 11:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.11 12:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.1 13:00 “LEGO: Филмът” – анимация, семеен, екшън, комедия (Австралия, САЩ, Дания, 2014), режисьори Фил Лорд и Кристофър Милър 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.15 16:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.12 17:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.2 18:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.12 (последен) 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.3, еп.7 19:45 Студио “Лига Европа” 19:55 Пряко, УЕФА Лига Европа, I кръг от груповата фаза: Рапид Виена – Арсенал 22:00 Пряко, УЕФА Лига Европа, I кръг от груповата фаза: Селтик – Милан 00:00 Лига Европа, обзор 00:45 “Стрелецът” – екшън, криминален, психотрилър (Испания, Великобритания, Франция, 2015), режисьор: Пиер Морел, в ролите: Шон Пен, Идрис Елба, Джазмин Тринка, Хавиер Бардем, Рей Уинстън, Марк Райлънс и др. [14+] 03:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.12 03:45 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.7 04:30 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.12

bTV Comedy
05:00 “Гранд” /п/ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, с.3, еп.10, 11 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Полицаят от Рубльовка” /п/ – сериал 09:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Свършихме ли вече?” – фентъзи, комедия, семеен (Канада, САЩ, 2007), режисьор Стив Кар, в ролите: Айс Кюб, Ниа Лонг, Джон Макгинли, Алийша Алън, Филип Болдън и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 14:30 “Селцето” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.3, еп.23, 24 19:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, еп.106 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.59 20:30 Премиера: “Селцето” – сериал, еп.2 22:00 “Полицаят от Рубльовка” – сериал, с.2, еп.5 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.4, еп.21, 22 00:00 “Нашето мото е “Криза” – комедия, драма (САЩ, 2015), режисьор Дейвид Гордън Грийн, в ролите: Сандра Бълок, Били Боб Торнтън, Антъни Маки, Жоаким де Алмейда, Ан Дауд, Скут Макнеъри, Зоуи Казан и др. 02:00 “Гранд” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019)

Nova TV
05:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Антитела” (премиера) – сериен филм, сезон 10 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 22 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 8 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: НСА – Пирин Лейдис Държавно първенство по футбол за жени – повторение 12:00 Футбол: Престън Норт Енд – Кардиф Сити Чемпиъншип – повторение 14:00 Баскетбол: Баскония – Барселона Испанска баскетболна лига – повторение 16:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – Динамо Москва Континентална хокейна лига – повторение 17:55 Новини 18:00 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – повторение 18:30 Държавно първенство по футбол за жени: Обзор предаване за български футбол (2020-21) – повторение 19:00 Държавно първенство по футбол за жени: Преди кръга предаване за български футбол (2020-21) 19:30 Хокей на лед: СКА – Спартак Континентална хокейна лига – директно 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък” предаване на WWE 23:00 Баскетбол: Морабанк Андора – Бургос Испанска баскетболна лига – повторение 01:00 Новини – повторение 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Програмна пауза

Kanal 3
06:30 “Патарински Live” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парламентът на живо” 10:00 НОВИНИ 10:15 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *