ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 22 СЕПТЕМВРИ

bTV

05:30 “Батман срещу Робин” – анимация, екшън, приключенски (САЩ, 2015), режисьор Джей Олива 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Плаващ концерт” на Орлин Павлов – гребна база Пловдив (август 2019) 14:30 “Лора от сутрин до вечер” – драма, комедия, мистъри (България, 2011), режисьор Димитър Коцев-Шошо, в ролите: Милена Николова-Миленита, Мартен Роберто, Георги Петров, Радена Вълканова, Димо Алексиев, Радослав Парушев и др. 16:30 “Аламинут” – скеч шоу 17:00 “Чужденецът” – комедия, романтичен (България, 2012), режисьор Николай Илиев, в ролите: Любомир Ковачев, Николай Илиев, Саня Борисова, Кристоф Ламбер, Елен Колева, Асен Блатечки, Валентин Гошев, Катрин Готие и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Александър Батенберг: Князът на Съединението” – документален филм 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19 еп.9 01:00 “Новите съседи” – сериал, еп.25 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, с.2 еп.34

Nova TV

05:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 7 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Звездите на България – Най-големите хитове 14:10 “Шрек Трети” – анимационен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Бевърли Хилс Чихуахуа 2” – с уч. на Сюзън Блейкли, Илейн Хендрикс, Маркъс Колома, Ерин Кахил и др. 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Антитела” (премиера) – сериен филм, сезон 10 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 20 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 7 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 7 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:00 “Апетит за любов” – с уч. на Тейлър Кол, Андрю Уокър, Али Милс, Маркъс Роснър и др. /п/ 04:20 “Бевърли Хилс Чихуахуа 2” – с уч. на Сюзън Блейкли, Илейн Хендрикс, Маркъс Колома, Ерин Кахил и др. /п/

bTV Action

05:15 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.18 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.4 еп.17 – 20 08:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.18 09:00 “Готъм” – сериал, с.5 еп.1 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4 еп.2 11:00 “Последният кораб” – сериал, с.4 еп.10 12:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.5 13:00 “Сблъсък в Манила” – екшън (САЩ, 2016), режисьор Марк Дакаскос, в ролите: Алекзандър Невски, Каспър Ван Дин, Кари-Хироюки Taгава, Тиа Карере, Марк Дакаскос и др. 15:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.19 16:00 “Готъм” – сериал, с.5 еп.2 17:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.6 18:00 “Последният кораб” – сериал, с.5 еп.1 19:00 Часът на супергероите (премиера): “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4 еп.3 20:00 Екшън в 8: “Изчезнали” – сериал, еп.6 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Конфликт в Малко Токио” – екшън, криминален, комедия (САЩ, 1991), режисьор Марк Лестър, в ролите: Долф Лундгрен, Брандън Лий, Тиа Карере, Кари-Хироюки Тагава и др. 23:45 “Изчезнали” – сериал, еп.6 00:45 “Последният кораб” – сериал, с.5 еп.1 01:45 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4 еп.3 02:45 “Стоте” – сериал, с.4 еп.6 03:45 “Готъм” – сериал, с.5 еп.2 04:45 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, с.2 еп.1

bTV Comedy

05:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.7 еп.15, 16 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Мадеа и програмата за защита на свидетели” – комедия, криминален (САЩ, 2012), режисьор Тайлър Пери, в ролите: Тайлър Пери, Юджийн Леви, Денис Ричардс, Дорис Робъртс и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Супер екипаж” /п/ – сериал 15:00 “Преспав” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.2 еп.3, 4 19:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, еп.84 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.37 20:30 “Преспав” – сериал, еп.53, 54 22:00 “Супер екипаж” – сериал, с.2 еп.2, 3 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3 еп.1, 2 00:00 “Мадеа и програмата за защита на свидетели” /п/ – комедия, криминален (САЩ, 2012) 02:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

 Nova Sport

10:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – Йокерит, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 Баскетбол: Баскония – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Нотингам Форест – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 8-и епизод /п/ 17:00 Хокей на лед: Металург – Барис, мач от Континенталната хокейна лига, директно 19:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2020-21), 2-ри кръг /п/ 20:00 Класика от Висшата лига: Евертън – Болтън Уондърърс (2004-05) /п/ 20:30 Класика от Висшата лига: Уест Хям Юнайтед – Уулвърхямптън Уондърърс (2009-10) /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Студио “Купа на Лигата”, директно 22:00 Футбол: Мач от трети кръг за Карабао къп, директно 23:55 Студио “Купа на Лигата”, директно 00:30 Хокей на лед: Металург – Барис, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 02:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:45 Еротичен телепазар 04:45 Край на програмата 

Kanal 3

06:30 “Патарински Live” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – здравно предаване /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Имате думата” -/п/ 10:50 “Бизнес новини” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Денят на живо” – /п/ 13:00 НОВИНИ 13:20 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

БНТ

05:10 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:10 100% будни 10:25 Церемония по издигане на Националния трибагреник по случай Деня на Независимостта пряко предаване от Велико Търново 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:30 Детски конкурс “Пирин фолк 2020” 14:40 Първа книга на въздухоплаването тв новела /България, 2019г./, режисьор Борис Николов, в ролите: Владимир Димитров, Кристиан Петров, Милко Йовчев и др. 15:05 С деца на море игрален филм /България, 1972г./, режисьор Димитър Петров, в ролите: Петър Пейчев, Ивайло Джамбазов, Георги Парцалев, Светослав Пеев и др. 16:25 Крадецът на праскови игрален филм /България, 1964г./, режисьор Въло Радев, в ролите: Невена Коканова, Раде Маркович, Михаил Михайлов, Наум Шопов и др. 17:50 Българийо, аз всичко тебе дадох! концерт по случай 170г. от рождението на Иван Вазов /2 част/ 18:30 Денят на Независимостта документален филм /България, 2008г./, режисьор Христо Живков 19:25 Тържествена заря-проверка по случай 112 години от провъзгласяването на Независимостта на България пряко предаване от Велико Търново 20:10 По света и у нас 20:50 Спортни новини 21:00 Жажда игрален филм /България, 2015г./, режисьор Светла Цоцоркова, в ролите: Моника Найденова, Александър Бенев, Светлана Янчева, Ивайло Христов, Васил Михайлов и др. /премиера/ 22:35 Рокендрол документален филм /България, 2016г./, режисьор Борислав Колев (12) 00:05 Моят плейлист /п/ 01:05 100% будни /п/ 02:20 Култура.БГ /п/ 03:25 Знаете ли, че… 03:40 Библиотеката /п/ 04:40 История.bg Царство България и Австро-Унгарската империя/п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *