БНТ
05:00 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:00 Внимание, роботика – анимационен филм /п/ 06:30 Войната на таралежите тв филм /3 серия/ 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Епопея на забравените: Ода за Паисий Хилендарски 11:35 Как стигнахме дотук – документална поредица 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Вяра и общество с Горан Благоев 15:00 Г-н Никой /100 години от рождението на Андрей Чапразов/ – игрален филм /България, 1969 г./, режисьор Иван Терзиев, в ролите Коста Цонев, Георги Черкелов, Асен Миланов, Марита Бьоме, Андрей Чапразов, Искра Хаджиева и др. 17:00 Вечната музика 17:30 БНТ на 60 /п/ 18:30 Извън играта 19:00 Путин, Русия и Западът документален филм /3 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Нечестна игра игрален филм /копродукция, 2010 г./, режисьор Дъг Лайман, в ролите Шон Пен, Наоми Уотс, Ноа Емерих, Тай Бърел, Сам Шепард и др. 22:50 По света и у нас 23:05 Студио Х: Двоен удар игрален филм /САЩ, 2000 г./, режисьор Хейуд Голд, в ролите Уилям Болдуин, Елизабет Мичъл, Джон Седа, Адам Болдуин, Байрън Минс и др. (14) 00:50 Путин, Русия и Западът – документален филм /3 епизод/п/ 01:50 Рънауейс игрален филм/п/ (16) 03:40 Тайните светове документална поредица /2 епизод/ /п/ 04:30 Бразди /п/
bTV
05:30 „Любимци“ /п/ – сериал, еп. 2 06:00 „Трансформърс Прайм“ – сериал, анимация, с. 3, еп. 2 06:30 „Очарователната Африка“ – документален филм 07:30 „Приятели“ – сериал, еп. 7 08:00 „Тази събота и неделя“ – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 „Cool…T“ – лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „НепознатиТЕ“ – документална поредица на Георги Тошев 13:00 „Под един покрив“ – комедия (Франция, 2017), режисьор Доминик Фаруджа, в ролите Жил Лелуш, Луиз Бургоан, Маню Пайе, Марилу Бери, Жюлиан Боаселие и др. 15:00 „Истински истории“ /п/ – документално риалити 16:00 „Мармалад“ – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 „Карбовски: Втори план“ – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите 20:00 „Най-екзотичният хотел Мариголд 2“ – комедия, драма (Великобритания, САЩ, 2015), режисьор Джон Мадън, в ролите Джуди Денч, Ричард Гиър, Силиа Имри, Дейвид Стратеърн, Бил Най, Маги Смит, Дев Пател и др. 22:20 „Шантава седмица“ – комедия, драма (САЩ, 2014), режисьор Шон Леви, в ролите Джейсън Бейтман, Тина Фей, Джейн Фонда, Адам Драйвър, Роуз Бърн и др. 00:30 „Усмивчица“ – комедия (САЩ, Германия, 2007), режисьор Грег Араки, в ролите Ана Фарис, Джон Кразински, Адам Броуди, Бен Фалкон и др. 02:00 „Приятели“ /п/ – сериал, еп. 7 02:30 „Карбовски: Втори план“ /п/ 03:20 „Мармалад“ /п/
bTV Comedy
05:00 „Слънчева Филаделфия“ /п/ – сериал 06:00 „Слънчева Филаделфия“ – сериал, с. 11, еп. 9, 10 07:00 „Модерно семейство“ – сериал, с. 7, еп. 5, 6 08:00 „По средата“ – сериал, с. 8, еп. 5, 6 09:00 „Теория за големия взрив“ – сериал, с. 5, еп. 17, 18 10:00 „Рио“ – анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2011), режисьор Карлос Салданя 12:00 „Робинзон Крузо“ – анимация, комедия, приключенски (Белгия, Франция, 2016), режисьори Венсан Кестелоот и Бен Стасен 14:00 „Бруклин 99“ – сериал, с. 2, еп. 23 14:30 Премиера: „Бруклин 99“ – сериал, с. 3, еп. 1 15:00 „Преспав“ /п/ – сериал 16:00 „Новите съседи“ /п/ – сериал 19:30 „Теория за големия взрив“ /п/ – сериал 20:30 „Джони Инглиш се завръща“ – комедия, екшън, приключенски (САЩ, Франция, Великобрита, 2011), режисьор Оливър Паркър, в ролите Роуън Аткинсън, Розамунд Пайк, Доминик Уест, Того Игава, Джилиан Андерсън, Пиърс Броснан и др. 22:30 „Бруклин 99“ /п/ – сериал, с. 2, еп. 23, с. 3 еп. 1 23:30 „Преспав“ /п/ – сериал 00:00 „По средата“ /п/ – сериал 01:00 „Модерно семейство“ /п/ – сериал 02:00 „Слънчева Филаделфия“ /п/ – сериал 03:00 „Бруклин“ /п/ – сериал 04:00 „Модерно семейство“ /п/ – сериал
bTV Action
05:15 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с. 2, еп. 18 06:00 Анимационен блок: „Джи Ай Джо: Ренегати“ – сериал, еп. 26 06:30 „Трансформърс Прайм“ – сериал, еп. 1 – 3 08:00 „Бягство от затвора“ – сериал, еп.7 – 9 11:00 „Законите на Бруклин“ – криминален, драма (САЩ, 2007), режисьор Майкъл Коренти, в ролите Алек Болдуин, Фреди Принц мл., Скот Каан, Джери Ферара, Мина Сувари и др. 13:00 „Непробиваем“ – екшън, комедия, криминален (САЩ, 1996), режисьор Ърнест Дикерсън, в ролите Адам Сандлър, Деймън Уейънс, Джеймс Кан, Бил Нън, Зандър Бъркли и др. 15:00 „Твърде лично“ – сериал, с. 2, еп. 7, 8 17:00 „Дивата муха“ /п/ – предаване за екстремни спортове, еп. 7 17:30 „Мисия Моят Дом“ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн (2019), еп. 9 18:00 „Коли на мечтите“ – автомобилна поредица, еп. 1 18:45 „Смъртоносно оръжие 2“ – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1989), режисьор Ричард Донър, в ролите Мел Гибсън, Дани Главър, Джо Пеши, Джос Акланд, Патси Кенсит, Трейси Улф и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: „Кодово име: Чистачът“ – екшън, комедия, криминален (САЩ, 2007), режисьор Лес Мейфийлд, в ролите Седрик Шоумена, Луси Лиу, Николет Шеридан, Марк Дакаскос, Калъм Кийт Рени, Нийси Неш, Уил Патън и др. 23:45 „Смъртоносна надпревара: Адска жега“ – фантастика, екшън, трилър (ЮАР, Германия, 2013), режисьор Рул Рейнe, в ролите Дани Трехо, Люк Гос, Винг Реймс, Дугрей Скот, Фред Коулър, Робин Шу и др. [14+] 01:45 „Твърде лично“ /п/ – сериал, с. 2, еп. 7, 8 03:45 „Коли на мечтите“ – автомобилна поредица, еп. 1 04:15 „Гробницата на дракона“ – екшън, приключенски (Великобритания, Китай, 2013), режисьор Ерик Стайлс, в ролите Скот Адкинс, Долф Лундгрен, Лидия Ленард, Джеймс Ланс, Пол Филип Кларк и др.
Nova TV
07:00 „Добрата вещица“ – сериен филм 08:00 „Събуди се“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 „Принцът и аз“ – с уч. на Джулия Стайлс, Люк Мейбли, Миранда Ричардсън, Бен Милър, Джеймс Фокс и др. 15:00 „Кънки с остър връх: Преследване на мечтата“ – с уч. на Кристи Карлсън Романо, Мат Лантър, Франча Райса и др. 17:00 „Съдби на кръстопът“ – предаване на NOVA 18:00 „Ничия земя“ – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Един за друг“ (премиера) – риалити 22:00 „Хем боли, хем сърби“ – с уч. на Бен Стилър, Мишел Монахан, Малин Акерман, Джери Стилър, Роб Кордри, Карлос Менсия и др. 00:10 „Беглец“ – с уч. на Никълъс Кейдж, Сара Полсън, Питър Фонда, Кони Нилсен, Уендъл Пиърс и др. 04:15 „Принцът и аз“ – с уч. на Джулия Стайлс, Люк Мейбли, Миранда Ричардсън, Бен Милър, Джеймс Фокс и др.. /п/
Nova Sport
10:00 Хокей на лед: Спартак – Ак Барс, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Дарби Каунти – Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/ 14:15 Студио „Чемпиъншип“, директно 14:30 Футбол: Брентфорд – Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип, директно 16:25 Студио „Чемпиъншип“, директно 17:00 Футбол: Уигън Атлетик – Милуол, мач от Чемпиъншип, директно 18:55 Студио „Чемпиъншип“, директно 19:30 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 22-ри епизод /п/ 20:00 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 4-и епизод /п/ 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 3-ти епизод /п/ 22:00 Професионална борба: „Разбиване“, 8-и епизод 23:00 Футбол: Брентфорд – Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип /п/ 01:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата
Kanal 3
07:00
„Парчета от реалността“ 07:15
„Имате думата“ с Александър Владимиров 08:00 „Пулс“ с Гергана Добрева – здравно предаване
08:30 „Социална мрежа“
– избрано 09:15 Топ Шоп 09:30 „Другото лице“ 10:00 „Интервю с Наделина Анева“
10:45 Топ Шоп 11:00 „Спорт в обектива“ – избрано 12:00 НОВИНИ 12:15 „Букмейкър“ 12:30
„Другото лице“ 13:00 НОВИНИ
13:20 „Имате думата“ с
Александър Владимиров /п/ 14:00
НОВИНИ 14:15 „Икономика и
бизнес“ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 „Патарински LIVE“ – избрано 16:00 НОВИНИ 16:15 „Интервю с Наделина Анева“ 17:00 „Офанзива с Любо Огнянов“
19:00 НОВИНИ – централна емисия
19:45 „Парламентът на фокус“
20:00 НОВИНИ 20:15 „Имате думата“ с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:15
„Парламентът на фокус“ 22:30
„Холивуд“ 23:00 НОВИНИ
23:15 „Офанзива с Любо Огнянов“
/п/ 01:00 НОВИНИ /п/