ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 22 ФЕВРУАРИ

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл тв филм /3 сезон, 8 епизод/ (12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Докато мама спи детски тв филм /Германия, 2015г./ 15:15 Благуните детски тв филм /11 епизод/ 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg Влизането на България в Тристранния пакт 22:00 Оптимисти тв филм /12 епизод/ (12) 23:00 По света и у нас 23:30 Библиотеката 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Джинс /п/ 04:25 Законът на Дойл тв филм /3 сезон, 8 епизод/п/ (12)

bTV

05:40 “Мис Сладкиш” /п./ – сериал,, еп.3 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3, еп.25 06:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 “Навсякъде ти” – сериал,, еп.26 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал,, еп.42 16:00 Премиера: “Спасители в планината” – сериал, с.12, еп.2 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал,, еп.30 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал,, еп.36 21:00 Премиера: “Белези” – сериал,, еп.1 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Любимката на краля” – сериал,, еп.8 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.78 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:50 “Божествено” – сериал,, еп.12

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3, еп.5 – 8 08:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.4 09:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.21 10:00 “Готъм” – сериал, с.4, еп.22 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.16 12:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.11 13:00 “Мобилна връзка” – криминален, трилър (САЩ, Германия, 2004), режисьор Дейвид Елис, в ролите: Ким Бейсингър, Крис Евънс, Джейсън Стейтъм, Джесика Бийл, Ноа Емърик, Валъри Крус, Уилям Мейси и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.5 16:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.22 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.12 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.17 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.5, еп.1 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Спенсър” – сериал,, еп.15 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Забвение” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2013), режисьор Джоузеф Козински, в ролите: Том Круз, Морган Фрийман, Андреа Райзбъръ, Олга Куриленко, Николай Костер-Валдау, Мелиса Лио, Уил Форт, Зоуи Бел и др. 00:15 “Спенсър” – сериал,, еп.15 01:15 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.17 02:15 “Готъм” – сериал, с.5, еп.1 03:15 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.12 04:15 “Чък” – сериал, с.4, еп.22

bTV Comedy

05:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.7, еп.17, 18 07:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал 08:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 10:30 “Деца на килограм” – комедия, семеен (САЩ, Германия, 2003), режисьор Шон Леви, в ролите: Стив Мартин, Бони Хънт, Хилари Дъф, Пайпър Перабо, Аштън Къчър, Том Уелинг и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Кухня: Война за хотел” /п./ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал,, еп.9, 10 19:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6, еп.21 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.5-7,, еп.5 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.4, еп.14 22:00 Премиера: “Кухня: Война за хотел” – сериал, с.2, еп.18, 19 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал,, еп.5, 6 00:00 “Сърдити старчета” – комедия (САЩ, 1993), режисьор Доналд Петри, в ролите: Джак Лемън, Уолтър Матау, Ан-Маргрет, Бърджис Мередит, Дарил Хана, Кевин Полак и др. 02:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Приятели” /п./ – сериал

Nova TV

05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Като две капки вода All Stars” (нов сезон) – музикално шоу 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 00:30 “Нюанси синьо” – сериал, сезон 2 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 3 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Бърнли – Борнемут Купа на Футболната асоциация – /п/ 12:00 Футбол: Олимпиакос – Арис Супер лига на Гърция – /п/ 14:00 Футбол: Уотфорд – Дарби Каунти Чемпиъншип – /п/ 16:00 Футбол: Волфсбург – Шалке Купа на Германия – /п/ 18:00 Футбол: Суонси Сити – Манчестър Сити Купа на Футболната асоциация – /п/ 20:00 Футбол: Ковънтри Сити – Брентфорд Чемпиъншип – /п/ 21:55 Новини 22:00 Футбол: Бристъл Сити – Барнзли Чемпиъншип – /п/ 00:00 Футбол: Борусия Дортмунд – Падерборн Купа на Германия – /п/ 02:30 Еротичен телепазар

NovaNews

05:50 Пулс/п/ 06:30 Здравей, България 09:30 В добра форма/п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Карай направо/п/ 10:40 Темата на NOVA/п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парламентът на форус/п/ 11:30 Шоубизнес 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо/п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE/п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Истории от света 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE/п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Истории от света/п/ 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо/п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа/п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *