ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 22 ЮЛИ

БНТ

05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 Лято с БНТ 11:00 10 000 крачки 11:10 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Новини на турски език 12:40 БНТ на 60 Аня Пенчева и Енчо Керязов /п/ 13:40 Супер камери – документална поредица 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайс – анимационен филм 15:00 Търсачи на реликви тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – регионални новини 16:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 16:45 Парижката кухня на Триш – 6-серийна документална поредицТЕа /Ирландия, 2019г./, режисьор Анди Аткинсън 17:10 Тайните на войната – документална поредица 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Раят на дамите – тв филм /17, епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 В кадър /п/ 22:00 Династията на Борджиите 2 – тв филм /2, епизод/ (16) 23:00 По света и у нас 23:30 Потомци на слънцето – тв филм /9, епизод/ (12) 00:35 Лято с БНТ /п/ 02:35 Раят на дамите – тв филм /17, епизод/п/ 03:45 Тайните на войната – документална поредица/п/ 04:30 Парижката кухня на Триш – документална поредица /п/

bTV

05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4, еп.22 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” /най-доброто/ – токшоу 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2, еп.49 15:30 “Търговски център” – сериал, с.14, еп.105 – 107 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.11 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3, еп.24 21:00 Премиера: “Ирония на съдбата” – сериал, еп.18 22:30 Премиера: “Добрият доктор” – сериал, еп.8 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.11 01:00 “Гранд” – сериал, еп.11 01:30 “Домашен арест” – сериал, с.4, еп.4 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, еп.41

bTV Action

05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.7 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2, еп.10 – 13 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.7 09:00 “Готъм” – сериал, с.3, еп.1 10:00 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.16 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.24 12:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.20 13:00 “Срамежливия стрелец” – екшън, комедия, приключенски (Великобритания, 2017), режисьор Саймън Уест, в ролите: Антонио Бандерас, Олга Куриленко, Бен Кура, Марк Вали, Ашлинг Лофтъс, Джереми Суифт и др. [14+] 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.8 16:00 “Готъм” – сериал, с.3, еп.2 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.21 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.25 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.6, еп.17 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Последният кораб” – сериал, с.5, еп.6 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Неуредени сметки” – трилър (САЩ, Великобритания, Унгария, Израел, 2011), режисьор Джон Мадън, в ролите: Хелън Мирън, Сам Уърдингтън, Том Уилкинсън, Кирън Хайндс, Джесика Частейн, Йеспер Кристенсен, Мартон Чокаш и др. [14+] 00:00 “Последният кораб” – сериал, с.5, еп.6 01:00 “Неизвестният” – сериал, еп.25 02:00 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.17 03:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.21 04:00 “Готъм” – сериал, с.3, еп.2

bTV Comedy

05:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 06:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.11 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “По средата” /п/ – сериал 08:30 “Гранд” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Йога за двама” – романтичен (тв филм, Канада, 2019), режисьор Стив ДиМарко, в ролите: Аманда Шъл, Морган Дейвид Джоунс, Ерик Хикс, Патрис Гудман и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Гранд” /п/ – сериал 15:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.8, еп.5, 6 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.40 20:00 “По средата” – сериал, с.9, еп.16 20:30 “Модерно семейство” – сериал, с.9, еп.15, 16 21:30 Премиера: “Шитс Крийк” – сериал, с.2, еп.6 22:00 “Гранд” – сериал, с.2, еп.16, 17 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10, еп.22, 23 00:00 “Йога за двама” /п/ – романтичен (тв филм, Канада, 2019) 02:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV

05:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 06:00 “Скорпион” – сериен филм, сезон 4 /п/ 06:55 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 8 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Специален отряд” (премиера) – сериен филм, сезон 2 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 18 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 4 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 3 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Барселона – Баскония, финал на испанската баскетболна лига /п/ 12:00 Футбол: Арсенал – Манчестър Сити, полуфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/ 14:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Оксфорд Юнайтед – Уикъмб Уондърърс, финален плейоф на английската Лига 1 /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Баскетбол: Сарагоса – Бургос, мач от испанската баскетболна лига /п/ 20:00 Класика от Висшата лига: Нюкасъл Юнайтед – Ливърпул (2008-09) /п/ 20:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:00 Студио “Чемпиъншип”, директно 21:30 Футбол: Мач от Чемпиъншип, директно 23:25 Студио “Чемпиъншип”, директно 00:00 Професионална борба: “Първична сила”, 30-и, епизод 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3

06:30 “Патарински Live” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парламентът на живо” 10:00 НОВИНИ 10:15 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Изкуство по време на пандемия” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *