ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 22 ЮНИ

bTV

05:30 “Любимци” /п/ – сериал, еп.19 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.26 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.27 15:30 “Търговски център” – сериал, с.14 еп.43 – 45 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2 еп.72 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3 еп.2 21:00 Премиера: “Божествено” – сериал, еп.27 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Новите съседи” – сериал, с.11 еп.2 01:50 “Домашен арест” – сериал, с.3 еп.6 02:20 bTV Новините /п/ 02:50 “Преди обед” /п/ 04:50 “Завинаги” – сериал, еп.19

 Nova TV

05:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 3 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Магнум” (премиера) – сериен филм, сезон 2 22:00 Новините на NOVA 22:30 “ФБР” (премиера) – сериен филм, сезон 2 23:30 “Престъпни намерения” – сериен филм, сезон 4 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 3 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 1 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/  

bTV Comedy

05:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6 еп.3, 4 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “По средата” /п/ – сериал 08:30 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Дневникът на Бриджит Джоунс” – комедия, романтичен (Великобритания, Франция, САЩ, 2001), режисьор Шарън Магуайър, в ролите: Рене Зелуегър, Хю Грант, Колин Фърт, Джема Джоунс, Силиа Имри, Джеймс Фокнър, Джим Бродбент, Ембет Давиц, Шърли Хендерсън и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 15:00 “Внимавай какво говориш” /п/ – сериал 15:30 “Дивата Нина” /п/ – сериал 16:30 “По средата” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.6 еп.10, 11 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.18 20:00 “По средата” /п/ – сериал 20:30 “По средата” – сериал, с.8 еп.18 21:00 “Внимавай какво говориш” – сериал, еп.23, 24 22:00 “Хотел Елеон” – сериал, с.3 еп.13, 14 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.8 еп.16, с.9 еп.1 00:00 “Петдесет нюанса черно” – комедия (САЩ, 2016), режисьор Майкъл Тайдес, в ролите: Марлон Уейънс, Кали Хоук, Фред Уилард, Майк Епс, Джейн Сиймор, Андрю Бачлър и др. [16+] 02:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал

 bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.2 – 5 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.7 09:00 “Твърде лично” – сериал, еп.5 10:00 “Стрелата” – сериал, с.5 еп.17 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.2 12:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.20 13:00 “Играта на Ендър” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2013), режисьор Гевин Худ, в ролите: Харисън Форд, Ейса Бътърфилд, Хейли Стайнфелд, Абигейл Бреслин, Бен Кингсли, Вайола Дейвис, Гевин Худ и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.8 16:00 “Твърде лично” – сериал, еп.6 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.21 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.3 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.5 еп.18 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Супергърл” – сериал, с.5 еп.16 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Дивергенти” – фантастика, приключенски, мистъри (САЩ, 2014), режисьор Нийл Бъргър, в ролите: Шейлийн Уудли, Тио Джеймс, Кейт Уинслет, Ашли Джъд, Джей Кортни, Рей Стивънсън, Зоуи Кравиц, Ансел Елгорт, Майлс Телър, Мъкай Файфър, Маги Кю и др. 00:30 “Супергърл” – сериал, с.5 еп.16 01:30 “Неизвестният” – сериал, еп.3 02:30 “Стрелата” – сериал, с.5 еп.18 03:30 “Бягство от затвора” – сериал, еп.21 04:30 “Твърде лично” – сериал, еп.6

 Nova Sport

07:30 Баскетбол: Тенерифе – Билбао, мач от испанската баскетболна лига /п/ 09:30 Баскетбол: Ховентут – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/ 11:30 Баскетбол: Барселона – Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/ 13:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 30-и епизод /п/ 14:00 Футбол: Нортхямптън Таун – Челтнъм Таун, първи полуфинален мач от плейофите на английската Лига 2 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:15 Студио “Баскетбол”, директно 16:30 Баскетбол: Гран Канария – Бургос, мач от испанската баскетболна лига, директно 18:15 Студио “Баскетбол”, директно 18:30 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 5-и епизод /п/ 19:30 Баскетбол: Реал Мадрид – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Класика от Висшата лига: Арсенал – Норич Сити (2011-12) /п/ 22:00 Футбол: Челтнъм Таун – Нортхямптън Таун, полуфинален мач реванш от английската Лига 2, директно 00:00 Баскетбол: Сарагоса – Морабанк Андора, мач от испанската баскетболна лига, запис 01:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:00 Еротичен телепазар 04:00 Край на програмата

 Kanal 3

06:30 “Патарински Live” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – здравно предаване /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Без монтаж” 10:25 “Имате думата” -/п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 “Изкуство по време на пандемия”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Беновска пита” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:20 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Изкуство по време на пандемия” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 Лято с БНТ 11:00 10 000 крачки 11:10 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 11:55 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:00 По света и у нас 12:30 1014 – последната година на Самуил документален филм /България, 2014г./, режисьор Валери Яков 13:30 Заговорникът – дипломат документален филм /България, 2006г./, режисьор Иван Тонев 14:00 Малки истории 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Точица анимационен филм 14:50 Сребристият жребец анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 Георги Мамалев/п/ 17:55 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Питай БНТ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg България в медно-каменната епоха 22:00 Телевизионен театър: Хумористични миниатюри: “Лоенгрин”, “Ред” и “Експериментът” тв постановки, режисьори: Магда Каменова, Роксена Кирчева, Асен Траянов, в ролите: Георги Парцалев, Никола Анастасов, Вълчо Камарашев, Хиндо Касимов и др. 23:00 По света и у нас 23:30 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Най-големите удари на мафията 10-сериен документален филм /САЩ, 2017г./, 1 епизод, режисьор Лу Естлейк (12) 00:20 Лято с БНТ /п/ 02:20 Питай БНТ /п/ 03:30 Дойче веле: Шифт /п/ 03:45 Туристически маршрути 04:15 Най-големите удари на мафията документален филм /1 епизод/п/(12)   

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *