ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 22 ЮНИ

БНТ
05:10 Джинс /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 08:40 Сутрин с УЕФА Евро 2020 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Днес на УЕФА Евро 2020 13:15 Телепазарен прозорец 13:30 Истинското Киото – 25-сериен документален филм /Япония, 2020 г./ 14:00 Бързо, лесно, вкусно 14:30 Телепазарен прозорец 14:45 Малки истории /п/ 15:00 Влакът на динозаврите – анимационен филм 15:30 Мили Бате!… Писма на един дакел детски – тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Парламентарни избори 2021: Диспут 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България 20:45 Спортни новини 21:00 УЕФА, Евро 2020: Трето полувреме 22:00 УЕФА Евро 2020: Хърватия – Шотландия пряко предаване от Глазгоу 23:55 УЕФА, Евро 2020: Трето полувреме – обзор на деня 00:30 УЕФА Евро 2020: Чехия – Англия запис 02:30 100% будни /п/ 04:40 По света и у нас /п от 20:00 часа/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2014 г.) 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3, еп.59 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, с.2, еп.9 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3, еп.13, 14 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.120 21:00 “Скъпи наследници” – сериал, еп.17 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2013 г.) 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Домашен арест” – сериал, еп.22 00:00 “Седем часа разлика” – сериал, еп.24 01:00 “Истинска любов” – сериал, еп.94 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.62

bTV Action
05:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.13 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.3, еп.18 – 21 08:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.13 09:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4, еп.2 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.25 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.13 12:00 “Изчезнали” – сериал, еп.1 13:00 “Кралица на отмъщението” – трилър (САЩ, 2018), режисьор Сам Ървин, в ролите Ейприл Боулби, Ким Дайректър, Аби Гейл, Майк Фейола, Джеймс Фуертис и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.7, еп.1 16:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4, еп.3 17:00 “Изчезнали” – сериал, еп.2 18:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.14 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3, еп.26 20:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.12 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Чистката 3” – фентъзи, хорър, психотрилър (САЩ, 2016), режисьор Джеймс ДеМонако, в ролите: Франк Грило, Елизабет Мичъл, Майкълти Уилямсън, Джоузеф Джулиън Сориа, Едуин Ходж, Итън Филипс и др. [16+] 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.12 01:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.14 02:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.26 03:00 “Изчезнали” – сериал, еп.2 04:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4, еп.3

bTV Comedy
05:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 06:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.13 07:00 “Круд” – сериал, еп.35, 36 08:00 “Корени” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 10:00 “Ингрид отива на Запад” – комедия, драма (САЩ, 2017), режисьор Мат Спайсър, в ролите Обри Плаза, Елизабет Олсън, О`Шей Джаксън мл., Уайът Ръсел, Били Магнюсън, Пом Клементиеф и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.8, еп.11, 12 19:00 “Корени” – сериал, еп.12 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.11, еп.4 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.11, еп.6 22:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.5, 6 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.8, еп.16, с.9, еп.1 00:00 “Ингрид отива на Запад” /п/ – комедия, драма (САЩ, 2017) 02:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 2 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дъщеря ми” – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Хавай 5-0” (премиера) – сериал, сезон 10 21:40 “Еуфория” – студио за европейското първенство по футбол 21:50 Студио “UEFA EURO 2020™” 22:00 Чехия – Англия – мач от груповата фаза на UEFA EURO 2020™, директно 23:55 Студио “UEFA EURO 2020™” 00:00 “Черният списък” – сериал, сезон 2 01:00 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 4 02:00 “Играчът” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Дъщеря ми” – сериен филм /п/

Nova Sport
09:00 Футбол: Кардиф Сити – Мидълзбро Чемпиъншип – /п/ 11:00 Футбол: Ал Хилал – Шабаб Ал Ахли Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 13:00 Футбол: Поханг Стийлърс – Рачабури Шампионска лига на Азия (2021) – директно 15:00 Новини 15:05 Бокс – /п/ 17:00 Футбол: Джохор – Нагоя Грампус Шампионска лига на Азия (2021) – директно 19:00 Футбол: Ковънтри Сити – Рединг Чемпиъншип – /п/ 21:00 Новини 21:05 Футбол: Поханг Стийлърс – Рачабури Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 23:00 Футбол: Джохор – Нагоя Грампус Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews
05:20 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Пресечна точка /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Другото лице /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Ускорение 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:15 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:25 Бизнесът 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:30 Патарински LIVE /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:30 В добра форма 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:20 Пресечна точка /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Патарински LIVE /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п/ 04:50 Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *