HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 22 ЮНИ

БНТ
05:25 Дързост и красота – тв филм /3962 епизод/п/ 05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен слот с водещи Анна Ангелова и доц.Георги Лозанов 10:30 Здравето отблизо/най-доброто/ – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3963 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Днес на Купата на Конфедерациите 13:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 13:10 Телепазарен прозорец 13:25 Жените в музиката концерт на “София Симфоникс” със солист Лиа Петрова и диригент Любка Биаджони 14:25 Дойче веле: Шифт /п/ 14:40 Телепазарен прозорец 14:55 Едно голямо семейство 2 – тв филм /7 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /12 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:15 Спорт тото 19:50 Лека нощ, деца! Случи с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:50 Футбол – Купа на Конфедерациите: Германия – Чили – пряко предаване от Казан 22:50 Студио Футбол – коментарно спортно предаване 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Глухаря – тв филм /38 епизод/(12) 00:20 Футбол – Купа на Конфедерациите: Камерун – Австралия /запис/ 02:05 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /12 епизод/п/ 02:50 Едно голямо семейство 2 – тв филм /7 епизод/п/ 03:55 Глухаря – тв филм /38 епизод/п/(12) 04:45 Дързост и красота – тв филм /3963 епизод/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Аватар: Легендата за Анк” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 13:30 “Тайни” – сериал, с. 1, еп. 13 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.53 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп.67 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 749 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с.3 ,еп. 67 21:30 “Веществени доказателства: Рим” – сериал, с.1, еп.14 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Лонгмайър”- сериал, с.4, еп.5 01:00 “Новите съседи” – сериал, с. 1, еп.16 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 630

bTV Action
05:00 “Стрелата” – сериал, с.1 (ретроспекция) 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, еп. 1, еп.17 09:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.5, еп.22 10:00 “Луцифер” – сериал, еп.3 11:00 “Кости” – сериал, еп. 8, еп.18 12:00 “Ренегат” – сериал, с.5, еп. 16 13:00 “Смъртоносен изстрел” – криминален, трилър (САЩ, 2008), режисьор Джон Мадън, актьори Мики Рурк, Даян Лейн, Джоузеф Гордън-Левит, Росарио Доусън и др. 15:00 “Революция” – сериал, с.2, еп.8 16:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.6, еп.1 17:00 “Ренегат” – сериал, с.5, еп. 17 18:00 “Кости” – сериал, еп. 8, еп.19 19:00 “Луцифер” – сериал, еп.4 20:00 “Стрелата” – сериал, с.1, еп.18 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Огън под земята” – екшън, драма, трилър (САЩ, 1997), режисьор Феликс Енрикес Алкала, актьори Стивън Сегал, Мардж Хелгенбергер, Стивън Ланг, Брад Хънт, Крис Кристофърсън и др. 00:00 “Стрелата” – сериал, с.1, еп.18 01:00 “Луцифер” – сериал, еп.4 02:00 “Експериментът” – сериал, с.5, еп.12 03:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.5, еп. 10

bTV Comedy
05:00 “Клуб Веселие “ /п./- сериал 06:00 “Клуб Веселие” – сериал, с.4 07:00 “По средата” – сериал 08:00 “Пенсионер на 35” – сериал, еп.1 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 10:00 “Гарфийлд” – комедия, семеен (САЩ, 2004), режисьор Петър Хеуит, актьори Брекин Мейър, Дженифър Лав Хюит, Стивън Тоболовски, Бил Мъри и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” – комедиен сериал 13:30 “Загадките на Лора” – сериал 14:30 “Фитнес Тони” – комедиен сериал 15:30 “Щурите съседи” /п./ – комедиен сериал 17:00 “Комиците” – комедийно шоу 18:00 “Загадките на Лора” – сериал, с.1 19:00 “По средата” – сериал, с.4 20:00 “Щурите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Фитнес Тони” – комедиен сериал 22:30 “Стъпка по стъпка” – комедиен сериал, с.1 00:00 “Гарфийлд” – комедия, семеен (САЩ, 2004), режисьор Петър Хеуит, актьори Брекин Мейър, Дженифър Лав Хюит, Стивън Тоболовски, Бил Мъри и др. 02:00 “Клуб Веселие” /п./ – сериал 03:00 “Пенсионер на 35” /П./ – сериал 04:00 “Загадките на Лора” /п./ – сериал

Nova TV
05:20 “Подли камериерки”- сериен филм, сезон 1 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Моята карма”(премиера)- сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 6 22:00 Новините на NOVA 22:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 “Кодекс на убийството” – сериен филм, сезон 1 00:30 “Д-р Хаус” – сериен филм, 8 сезон 01:30 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 6 /п/ 02:30 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Билярд: Световна купа 2017, четвърти ден, първа сесия, повторение 14:05 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Билярд: Световна купа 2017, четвърти ден, втора сесия, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Дарби Каунти – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Лион – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Билярд: Световна купа 2017, пети ден, първа сесия, повторение 01:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:00 Еротичен телепазар 04:00 Край на програмата

BiT
05:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 “Код 11:13”, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 11:00 “Код 11:13”, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, (п) – 3 част 14:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова 20:00 “Честно казано” с Люба Кулезич 21:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински 21:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес 22:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 23:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 00:30 “Спорно за спорта”, (п) 01:00 еМисия България (п) 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 “Парламентът на живо” 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:10 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *