ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 22 ЯНУАРИ

БНТ

05:10 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл 13-сериен тв филм /Канада, 2010г./, 2 сезон, 1 епизод, в ролите: Алан Хоуко, Шон Макгинли, Линда Бойд, Рейчъл Уилсън и др. (12) 14:45 Малки истории 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Светът на жестовете 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 Нощният управител 8-сериен тв филм /Великобритания, 2015г./, 1 епизод, режисьор Сузан Биър, в ролите: Том Хидълстън, Хю Лори, Оливия Коулман, Том Холандър, Елизабет Дебики и др. (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Емил Димитров музикален филм-портрет /2 част/ 00:35 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Извън играта /п/ 04:25 Законът на Дойл тв филм /2 сезон, 1 епизод/п/ (12)

bTV

05:40 “Домашен арест” – сериал, еп.7 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.4 06:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 “Навсякъде ти” – сериал, еп.5 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.21 16:00 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с.13 еп.12 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.10 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.15 21:00 Премиера: “Влад” – сериал, еп.15 22:30 Премиера: “Добрият доктор” – сериал, с.3 еп.15 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Записът” – сериал, еп.3 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.57 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:50 “Завинаги” – сериал, с.2 еп.120

bTV Comedy

05:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.10 еп.2, 3 07:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п./ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 09:30 “Кухня” /п./ – сериал 10:00 “Женени до Коледа” – романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Лиша Клустън, в ролите: Джес Макалън, Ейприл Боулби, Джеймс Екхаус и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Кухня” /п./ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.9 еп.9, 10 19:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.139 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.38 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.3 еп.7 22:00 “Кухня” – сериал, с.6 еп.9, 10 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.11 еп.1, 2 00:00 “Женени до Коледа” /п./ – романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2016) 02:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал

bTV Action

05:00 “Господарят на илюзията” – сериал, еп.12 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.2 еп.21 – 24 08:00 “Господарят на илюзията” – сериал, еп.12 09:00 “Чък” – сериал, с.3 еп.19 10:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.1 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3 еп.8 12:00 “Монк” – сериал, с.8 еп.6 13:00 “Новият наемател” – трилър (тв филм, Канада, 2017), режисьор Къртис Крофърд, в ролите: Чарити Шей, Челси Хобс, Матю Лорънс, Яни Гелман и др. 15:00 “Господарят на илюзията” – сериал, еп.13 16:00 “Чък” – сериал, с.4 еп.1 17:00 “Монк” – сериал, с.8 еп.7 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3 еп.9 19:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.2 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стоте” – сериал, с.7 еп.12 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Транспортер 3” – екшън, трилър (Франция, Великобритания, САЩ, 2008), режисьор Оливие Мегатон, в ролите: Джейсън Стейтъм, Наталия Рудакова, Франсоа Берлеан, Робърт Непър, Йерон Крабе, Ян Сандберг и др. 00:00 “Стоте” – сериал, с.7 еп.12 01:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3 еп.9 02:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.2 03:00 “Монк” – сериал, с.8 еп.7 04:00 “Чък” – сериал, с.4 еп.1

Nova TV

05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Под прикритие” – сериал, сезон 4 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 6 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 00:30 “Кондор” – сериал, сезон 2 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 1 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 04:30 “Остани с мен” – сериал /п/

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Ак Барс – Локомотив Континентална хокейна лига – /п/ 12:00 Баскетбол: Автодор – ЦСКА Москва ВТБ лига – /п/ 14:00 Баскетбол: Гран Канария – Тенерифе 20 кръг Испанска баскетболна лига – /п/ 16:00 Футбол: Норич Сити – Бристъл Сити 25 кръг Чемпиъншип – /п/ 18:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – Спартак Континентална хокейна лига – /п/ 20:00 Новини 20:05 Футбол: Дарби Каунти – Борнемут 25 кръг Чемпиъншип – /п/ 21:55 Новини 22:00 “Пета четвърт” 20 кръг обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – /п/ 22:30 Купа на Германия: Обзор 2 кръг предаване за германски футбол (2020-21) – /п/ 23:00 Баскетбол: Обрадойро – Реал Мадрид 20 кръг Испанска баскетболна лига – /п/ 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Шоубизнес 05:30 Денят на живо/п/ 05:45 Пресечна точка 06:30 Здравей, България 09:10 Парламентът на живо 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Парламентът на живо 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парламентът на живо 12:00 Новините на NOVA 12:30 Парламентът на живо 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Парламентът на живо 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 В добра форма 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо/п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Документална поредица на DW 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:30 Социална мрежа/п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *