ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 23 ДЕКЕМВРИ

БНТ

05.40Телепазарен прозорец06.00Омагьосаният замък детски игрален филм /България, 1990 г./, режисьор Павел Павлов, в ролите: Румен Иванов, Николай Бинев, Васил Димитров, Иван Несторов, Домна Ганева, Ириней Константинов и др.07.00Сутрешен блок09.00По света и у нас09.15Култура.БГ10.15100% будни предаване за здравословен лайфстайл11.15Бързо, лесно, вкусно /п/11.45Телепазарен прозорец12.00По света и у нас12.30Вяра и общество с Горан Благоев /п/13.30Очевидните чудеса документален филм /България, 2002г./, режисьор Димитър Караджов14.00Малки истории14.10Телепазарен прозорец14.25Невестата с големите крака детски игрален филм /Чехия, 2002г./, режисьор Виктор Полесни, в ролите: Филип Чапка, Вилем Удатни, Камила Шпрахалова, Нела Боудова и др.15.40Телепазарен прозорец16.00По света и у нас16.15Новини на турски език16.30Бързо, лесно, вкусно17.05Стани богат тв игра/п/18.00По света и у нас18.20България от край до край /п/18.50Читалището тв филм19.00Изумителните хотели – документална поредица /Великобритания, 2016 г./, 1 еп., режисьори: Макс Шапира, Крис Алкот20.00По света и у нас20.45Спортни новини21.00История.bg Българският гений, удивил света22.00БНТ на 6023.00По света и у нас23.30“29-та улица” – комедия, драма /САЩ, Япония, 1991г./, режисьор Джордж Гало, в ролите: Дани Айело, Антъни ЛаПалия, Лейни Казан, Франк Пеш, Робърт Фостър и др.01.15Изумителните хотели документален филм /1 еп./п/02.10Всичко за майка ми игрален филм /п/04.00Култура.БГ /п/05.00100% будни /п/

bTV

06.00Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.19, 2007.00Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян09.30Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев12.00bTV Новините – обедна емисия12.30Комиците и приятели“ – комедийно шоу13.30Премиера: „Ягодова любов” – сериал, еп.1415.00Премиера: „Шест сестри” – сериал, с.7 еп.3716.00Спасители в планината“ – сериал, с.2 еп.917.00“Информаторът” – комедия, драма, криминален (САЩ, 2009), режисьор Стивън Содърбърг, в ролите: Мат Деймън, Тони Хейл, Патън Осуалт, Лукас Каръл, Мелани Лински, Скот Бакула и др.17.50Спорт тото18.00“Информаторът” /продължение/19.00bTV Новините – централна емисия20.00“Снежанка и ловецът” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2012), режисьор Рупърт Сандърс, в ролите: Кристен Стюарт, Крис Хемсуърт, Шарлийз Терон, Сам Клафлин, Сам Спруъл, Иън Макшейн, Боб Хоскинс, Рей Уинстън, Ник Фрост, Еди Мaрсан и др.22.30Медичите“ – сериал, еп.623.30bTV Новините – късна емисия00.00Мъртва точка” – сериал, с.3 еп.1301.00Стрелата” – сериал, с.6 еп.801.50Вътрешна сигурност“ – сериал, с.7 еп.1003.00Преди обед” /п./05.10Cool…T“ /п./

bTV Comedy

06.00Модерно семейство” – сериал, с.7 еп.5, 607.00Столичани в повече” /п./ – сериал08.00Модерно семейство” /п./ – сериал09.00“Преспав” /п./ – сериал10.00Семейство Флинтстоун” – комедия, семеен, фентъзи (САЩ, 1994), режисьор Брайън Левант, в ролите: Роузи О`Донъл, Елизабет Пъркинс, Кайл Маклоклън, Хали Бери, Елизабет Тейлър, Джон Гудман, Рик Моранис и др.12.00Кое е това момиче” /п./ – сериал13.00“Полицаят от Рубльовка” /п./ – сериал14.00Модерно семейство” /п./ – сериал15.00Новите съседи” /п./ – сериал16.30На гости на третата планета” – сериал, еп.12817.00Премиера: “Преспав” – сериал, еп.618.00Кое е това момиче” – сериал, с.5 еп.16, 1719.00Столичани в повече” – сериал, с.13 еп.320.00Новите съседи” – сериал, с.5-7 еп.2321.30На гости на третата планета” – сериал22.00Приятели” – сериал, с.9 еп.1, 223.00“Полицаят от Рубльовка” /п./ – сериал, с.2 еп.200.00Семейство Флинтстоун” /п./ – комедия, семеен, фентъзи (САЩ, 1994)02.00Модерно семейство” /п./ – сериал03.00Кое е това момиче” /п./ – сериал04.00Столичани в повече” /п./ – сериал05.00Модерно семейство” /п./ – сериал

bTV Action

06.00Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.1 – 408.00Бягство от затвора” – сериал, с.3 еп.1209.00Смелите” – сериал, еп.410.00Готъм” – сериал, с.4 еп.111.00Агент Х” – сериал, еп.712.00“Супер коли” – спортна автомобилна поредица, с.6 еп.312.30“Матрицата: Презареждане” – фантастика, екшън, трилър (САЩ, Австралия, 2003), режисьори Анди Уачовски и Лари Уачовски, в ролите: Киану Рийвс, Лорънс Фишбърн, Кари-Ан Мос, Хюго Уивинг, Моника Белучи, Рей Антъни и др.15.00Бягство от затвора” – сериал, с.3 еп.1316.00Смелите” – сериал, еп.517.00Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.218.00Агент Х” – сериал, еп.819.00Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.4 еп.2

20.00Екшън в 8 (премиера): “Наркос” – сериал, с.2 еп.321.00bTV Новините22.00Бандата на Екшън: “Код: Олимп” – екшън, трилър (САЩ, България, 2013), режисьор Антоан Фукуа, в ролите: Джерард Бътлър, Ерън Екхарт, Морган Фрийман, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Мелиса Лио, Ашли Джъд и др.00.15Наркос” /п./ – сериал, с.2 еп.301.15Животинско царство” – сериал, еп.202.15Бягство от затвора” – сериал, с.3 еп.1303.15Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.204.15Агент Х” – сериал, еп.805.15Смелите” – сериал, еп.5

Nova TV

07.00Здравей, България” – сутрешен блок09.30На кафе” – предаване12.00Новините на NOVA12.30“Моят живот” – сериен филм, сезон 413.30Остани с мен” (премиера) – сериен филм15.00“Черна роза” (премиера) – сериен филм16.00Новините на NOVA16.10Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо17.00“Намери ме” (премиера) – сериен филм18.00Семейни войни” – телевизионна игра19.00Новините на NOVA – централна емисия20.00“Спасителен отряд” – (2006) с уч. на Кевин Костнър, Аштън Къчър, Сила Уорд, Мелиса Сейджмилър, Кланси Браун и др.23.00Новините на NOVA23.30Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 500.30Худини и Дойл” – сериен филм01.30Завинаги свързани” – сериен филм02.30Слънце и луна” – сериен филм06.00Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 5 /п/

Nova Sport

10.00Футбол: Шефилд Уенздей – Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/12.00Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи12.05Баскетбол: Ховентут – Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/14.00Футбол: Милуол – Барнзли, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи16.00Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 18-и епизод /п/16.30Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 5-и епизод /п/17.00Баскетбол: Автодор – Зенит, мач от ВТБ лига, директно19.00Хокей на лед: СКА – Металург, мач от Континенталната хокейна лига /п/21.00Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи21.15Студио “Чемпиъншип“, директно21.45Футбол: Блекбърн Роувърс – Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип, директно23.40Студио “Чемпиъншип“, директно00.15Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 2-ри епизод /п/00.45Хокей на лед: Салават Юлаев – Ак Барс, мач от Континенталната хокейна лига /п/02.45Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи03.00Еротичен телепазар

Kanal 3

06.00“Социална мрежа” – /п/07.00“Интервю” с Наделина Анева07.45“Парчеата от реалността”08.00“Патарински LIVE” -/п/08.45“Другото лице”09.15Пулс” -/п/09.45Телемаркет10.00“Парламентът на фокус” – /п/10.15Имате думата” с Александър Владимиров -/п/11.00“Холивуд”-/п/11.30“Парчеата от реалността”11.45Топ Шоп12.00Денят на живо” с Наделина Анева13.00НОВИНИ13.15Патарински Live” – /п/14.00НОВИНИ14.30Топ Шоп14.45“Парламентът на фокус” – /п/15.00НОВИНИ15.30“Социална мрежа”16.00НОВИНИ16.10“Социална мрежа”17.00НОВИНИ17.15Денят на живо” с Наделина Анева18.00НОВИНИ Централна емисия20.00НОВИНИ20.15Патарински Live” – репортерско риалити21.00НОВИНИ21.15Спорт в обектива22.00НОВИНИ22.15Денят на живо” – /п/23.00НОВИНИ23.15Патарински Live“- /п/00.00НОВИНИ/п/00.20Спорт в обектива“/п/01.0007:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *