ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 23 ДЕКЕМВРИ

БНТ

05:10 Още от деня, коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Когато сърцето зове 5, тв филм /8 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните: Писма по снега 15:20 Влакът на динозаврите 3, анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 България от край до край 10 22:00 Годунов, тв филм /7 епизод/ 23:00 По света и у нас 23:30 Събота вечер с Митко Павлов /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 04:00 Знаете ли, че… 04:15 Бразди /п/ 04:45 Когато сърцето зове 5, тв филм /8 епизод/п/

bTV

05:30 “Домашен арест” – сериал, с.4 еп.1 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2, еп.7 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал, еп.31 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.3 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.6 еп.10 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.118 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Съли: Чудото на Хъдсън” – драма, биографичен (САЩ, 2016), режисьор Клинт Истууд, в ролите Том Ханкс, Ерън Екхарт, Отъм Рийсър, Анна Гън, Лора Лини, Сам Хънтингтън, Джеф Коубър, Джери Ферара, Крис Бауър и др. 22:00 “Комиците и приятели” – специално издание 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.7, еп.15 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.37 02:00 “Преди обед” /п/ 04:10 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.100

bTV Action

05:00 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.3 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2, еп.26, с.3, еп.1 – 3 08:00 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.3 09:00 “Чък” – сериал, с.2 еп.19 10:00 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.20 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.8 12:00 “Монк” – сериал, с.6, еп.16 13:00 “Бърз и яростен” – екшън, криминален (САЩ, Япония, 2009), режисьор Джъстин Лин, в ролите Вин Дизел, Пол Уокър, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Джон Ортиз, Лаз Алонсо, Гал Гадот, Шей Уигъм, Сун Кан и др. 15:00 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.4 16:00 “Чък” – сериал, с.2, еп.20 17:00 “Монк” – сериал, с7, еп.1 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.9 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.4 еп.21 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Мъртва точка” – сериал, с.5, еп.1 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Бързи и яростни 5: Удар в Рио” – екшън, трилър (САЩ, 2011), режисьор Джъстин Лин, в ролите Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън, Лудакрис, Мат Шълц, Сунг Канг, Гал Гадот, Тего Калдерон, Дон Омар, Дуейн Джонсън, Жоаким де Алмейда, Елса Патаки и др. 00:30 “Мъртва точка” – сериал, с.5, еп.1 01:30 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.9 02:30 “Супергърл” – сериал, с.4 еп.21 03:30 “Монк” – сериал, с7, еп.1 04:30 “Чък” – сериал, с.2 еп.20

bTV Comedy

05:00 “Гранд” /п/ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, с.2 еп.8, 9 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Прекият път към щастието” – фентъзи, комедия (САЩ, 2003), режисьор Алек Болдуин, в ролите Алек Болдуин, Боби Канавали, Ким Катрал, Дан Акройд, Дженифър Лав Хюит, Антъни Хопкинс и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.7, еп.13, 14 19:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.117 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.16 21:00 “Столичани в повече” – сериал, еп.8 22:00 “Кухня” – сериал, с.4, еп.5, 6 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.9 еп.4, 5 00:00 “Старата гвардия” – комедия, военен (Великобритания, 2016), режисьор Оливър Паркър, в ролите Марк Танди, Ръсел Балог, Андрю Хавил, Даниел Мейс, Тоби Джоунс, Майкъл Гамбън, Бил Най, Бил Патерсън, Том Кортни и др. 02:00 “Гранд” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV

05:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Шаферът” – с уч. на Патрик Демпси, Мишел Монахан, Кевин Маккид, Сидни Полак, Катлин Куинлан и др. 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 6 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 15 00:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 01:30 “Кондор” – сериал, сезон 1 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Автомобилист – Трактор Континентална хокейна лига – повторение 12:00 Футбол: Айнтрахт Брауншвайг – Борусия Дортмунд Купа на Германия – повторение 14:00 Хокей на лед: СКА – ЦСКА Москва Континентална хокейна лига – повторение 16:00 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 16:30 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 17:00 Баскетбол: Автодор – Жельона гура ВТБ лига – директно 19:00 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) 19:30 Футбол: Волфсбург – Зандхаузен Купа на Германия – директно 21:45 Футбол: Хановер – Вердер Бремен Купа на Германия – директно 23:40 Професионална борба: “Първична сила” предаване на WWE 00:40 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – повторение 01:10 Новини – повторение 01:25 Еротичен телепазар 03:25 Програмна пауза

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Автомобилист – Трактор Континентална хокейна лига – повторение 12:00 Футбол: Айнтрахт Брауншвайг – Борусия Дортмунд Купа на Германия – повторение 14:00 Хокей на лед: СКА – ЦСКА Москва Континентална хокейна лига – повторение 16:00 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 16:30 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 17:00 Баскетбол: Автодор – Жельона гура ВТБ лига – директно 19:00 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) 19:30 Футбол: Волфсбург – Зандхаузен Купа на Германия – директно 21:45 Футбол: Хановер – Вердер Бремен Купа на Германия – директно 23:40 Професионална борба: “Първична сила” предаване на WWE 00:40 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – повторение 01:10 Новини – повторение 01:25 Еротичен телепазар 03:25 Програмна пауза

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *