ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 23 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:40 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки Детско предаване 08:00 По света и у нас Информационна емисия 09:00 Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:00 Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване 12:00 По света и у нас Информационна емисия 12:30 Бразди Предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Малки истории Предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 15:00 Мадагаскар анимационен филм /САЩ, 2005г./ 16:30 Лятото свършва до юни филм за изкачените върхове от Боян Петров през 2017г. 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура 17:55 Животът е вкусен кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 18:55 Концерт на „Ил Диво“ в Япония 20:00 По света и у нас Информационна емисия 20:30 Шоуто на Канала развлекателно предаване 21:30 Концерт на Хилда Казасян с Биг Бенда на БНР 23:00 Мойсей двусериен игрален филм /копродукция, 1995г./, 1 част, режисьор Роджър Иънг, в ролите: Бен Кингсли, Франк Ланджела, Кристофър Лий, Анна Галиена и др. 00:35 Изобретението на Юго игрален филм/п/ 02:40 Легендата „Щурците“ документален филм /п/ 04:15 Отблизо с Мира Добрева /п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване 06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 07:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.3, еп.7,8 08:00 „Тази събота и неделя“ – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 „Cool…T“ – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Богатствата на България“ – документална поредица 13:00 „Коледа у дома“ – комедия (Канада, 2015), режисьор – Тери Инграм , актьори – Сара Ланкастър, Брендън Пени, Гуинит Уолш, Андрю Франсис, Джесика Хармън и др. 15:00 „Седем часа разлика“ – сериал, с.2, еп.28 16:00 „Мармалад“ – токшоу 18:00 „Карбовски: Втори план“ /п./- документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Сутрешен блок“ – комедия, драма, романтичен (САЩ, 2010), режисьор – Роджър Мичел, актьори – Рейчъл Макадамс, Ноа Бийн, Харисън Форд, Даян Кийтън, Джеф Голдблум, Патрик Уилсън и др. 22:00 „Червената шапчица“ – драма,трилър (САЩ, Канада, 2011), режисьор -Катрин Хардуик, актьори – Гари Олдман, Аманда Сайфред, Лукас Хаас, Джули Кристи, Били Бърк, Вирджиния Мадсън, Майкъл Шанкс, Кристин Уилис, Макс Айрънс, Шайло Фернандез и др. 00:00 „Дневниците на вампира“ – сериал, с.5, еп.11 01:00 „Коледа у дома“ – комедия (Канада, 2015), режисьор – Тери Инграм , актьори – Сара Ланкастър, Брендън Пени, Гуинит Уолш, Андрю Франсис, Джесика Хармън и др. 02:30 „Мармалад“ /п./ – токшоу 04:30 „Cool…T“ /п./ – лайфстайл предаване

bTV Comedy
05:00 „Без пукната пара“ /п./ – сериал 06:00 „Клуб „Веселие“ – сериал, с.5 07:00 „Да отгледаш Хоуп“ – сериал, с.4 08:00 „По средата“ – сериал, с.6 09:00 „Загадките на Лора“- сериал, с.1 10:00 „Коледа с Чили“ – комедия, драма, семеен (САЩ, 2012), рижисьор – Грегъри Попън, актьори – Том Арнолд, Си Томас Хауъл, Брук Лангтън и др. 12:00 „Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:30 „Столичани в повече“ – комедиен сериал, с. 4 18:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 19:30 „Кухня“ – комедиен сериал 20:30 „Ледена епоха“ – анимация (САЩ, 2002), сценаристи – Галън Т. Чу, Майкъл Уилсън, Питър Акерман, Майкъл Берг, режисьори – Крис Уедж, Карлос Салданха 22:30 „Близнаци“ – комедия, криминален (САЩ, 1988), режисьор – Айвън Райтман, актьори – Арнолд Шварценегер, Дани Де Вито, Кели Престън, Хлое Уеб, Бони Бартлет и др. 00:30 „Столичани в повече“ – комедиен сериал 03:30 „По средата“ /п/- сериал 04:00 „Загадките на Лора“ – сериал

bTV Action
05:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.6, еп. 9 06:00 „Легендата за Кора“ – анимация 08:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп.9,10,11 11:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 11:30 „Херкулес в лабиринта на минотавъра“ – приключенски (САЩ, 1994), режисьор – Джош Бекър, актьори – Кевин Сорбо, Антъни Куин, Майкъл Хърст, Тауни Китаен и др. 13:15 „Час пик 2“- екшън, комедия (САЩ, 2001), режисьор – Брет Ратнер, актьори – Джеки Чан, Крис Тъкър, Джон Лоун, Алън Кинг, DMX и др. 15:00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, еп. 9,10 17:00 „Дивата муха“- предаване за екстремни спортове 17:30 „МИСИЯ МОЯТ ДОМ“ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 19:00 „Сблъсък в Манила“ – екшън (САЩ, 2016), режисьор – Марк Дакаскос, актьори – Александър Невски, Каспър Ван Диен, Кари-Хироюки Taгава, Марк Дакаскос, Тиа Карере, Оливие Грюнер и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 „Ченге в детската градина“ – екшън, комедия (САЩ, 1990), режисьор – Айвън Райтман, актьори – Арнолд Шварценегер, Пенелъпи Ан Милър, Джейсън Райтмън, Кати Мориарти, Карол Бейкър, Памела Рийд, Линда Хънт и др. 00:15 „Час пик 2“- екшън, комедия (САЩ, 2001), режисьор – Брет Ратнер, актьори – Джеки Чан, Крис Тъкър, Джон Лоун, Алън Кинг, DMX и др. 02:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп.10,11 04:00 „Разходка сред природата“ – научно-популярен филм

Nova TV
06:00 „Войната на розите“- сериен филм /п/ 07:00 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериен филм, сезон 4 08:00 „Събуди се…“ – предаване 10:00 „Моята коледна звезда“ – с уч. на Шанън Елизабет, Стив Байърс, Кайл Харисън Брейткопф, Джулия Лалонд и др. 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 „Робинзон Крузо“ – с уч. на Пиърс Броснан, Поли Уокър, Уилям Такату, Ян Харт и др. 15:00 „Тиха нощ, луда нощ“- с уч. на Даян Кийтън, Алън Аркин, Джон Гудман, Ед Хелмс, Мариса Томей и др. 17:00 „Съдби на кръстопът“ – предаване на NOVA 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Ничия земя“ – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 „Макс“ (премиера) – с уч. на Томас Хейдън Чърч, Джош Уигинс, Люк Клайнтанк, Лорън Греъм, Роби Амел и др. 22:15 „Холивудски ченгета“ – с уч. на Харисън Форд, Джош Хартнет, Лена Олин, Брус Гринууд, Дуайт Йокам, Исая Уошингтън, Лолита Давидович, Мартин Ландау и др. 00:30 „Странната Коледа на Лорън“ – с уч. на Кандис Камерън Бър, Браян Дойл-Мъри, Дейвид О’Донъл, Робърт Пайн и др. 02:30 „Съдби на кръстопът“ – предаване /п/ 03:30 „Ничия земя“ – предаване /п/ 04:45 „Робинзон Крузо“- с уч. на Пиърс Броснан, Поли Уокър, Уилям Такату, Ян Харт и др. /п/

Nova Sport
09:00 Дартс: Световно първенство 2018, четвърти ден, втора сесия, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Пари Сен Жермен – Каен, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 17-и епизод, повторение 14:30 Дартс: Световно първенство 2018, десети ден, първа сесия, директно 17:00 Футбол: Шефилд Уенздей – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, директно 18:55 Дартс: Световно първенство 2018, десети ден, първа сесия, запис 19:30 Футбол: Астън Вила – Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:25 Дартс: Световно първенство 2018, десети ден, втора сесия, директно 01:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ, (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 BIT СПОРТ, (п) 07:00 Горещи срещи“ с Венета Райкова, (п 08:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 09:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова LIVE 11:00 „Една различна неделя“, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п) 13:00 Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков, (п) 14:00 най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич – 1 част 15:00 най-доброто от „Един прекрасен ден“ – 1 част 16:00 най-доброто от „еМисия България“ – 1 част 17:00 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:00 БЛИЦ НОВИНИ 18:05 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п) 20:00 „PLAYGASM“ с Краси Петров, (п) 21:00 „Шоуто на играчите“ вечерно токшоу с Павел и Христо, (п) 22:00 „Карамел“ – предаване за красиви жени и интересни мъже 00:00 „Без задръжки“ с Наталия Кобилкина, (п) 01:00 „Една различна неделя“, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п) 03:00 най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 04:00 най-доброто от „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес

Kanal 3
06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Интервю“ с Наделина Анева/п/ 08:00 „Денят на живо“/п/ 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева 09:30 „Всеки следобед с Криси“, избрано 10:00 Телемаркет 10:15 „Коктейл“ с Деси Жаблянова/п/ 10:45 ТОП ШОП 11:00 „Зимна модна фиеста“ 12:00 „Вечните песни“/п/ 13:00 „Уикенд с Роси“ 14:00 НОВИНИ 14:15 Телемаркет 14:30 „Без монтаж“/п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 Tоп шоп 15:30 „Патарински Live/п/ 16:00 „Четвърта инстанция“/п/ 17:00 „Офанзива“ с Любо Огнянов 18:00 „Аферата КТБ“, филм на Канал 3 19:00 НОВИНИ 19:30 „Интервю“ с Наделина Анева 20:00 „Холивуд“ с Ивелина Кунчева 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 „Коктейл“ с Деси Жаблянова 22:30 „Уикенд с Роси“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 Повторения

loading...


Коментар с Facebook

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *