ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 23 МАЙ

БНТ
05:00 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:00 Хват Митак детски тв филм 06:15 Ян Бибиян детски игрален филм /България, 1984г./, режисьор Васил Апостолов, в ролите: Георги Калоянчев, Цветана Манева, Николай Бинев, Никола Тодев и др. 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг /п/ 11:30 Какво ще се случи? документална поредица 11:55 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди /п/ 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Вяра и общество с Горан Благоев 15:00 Аз съм домашен ученик документален филм /България, 2013г./, режисьор Ралица Димитрова 16:00 Румбата, аз и Роналдо тв филм/п/ 16:55 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 17:00 Вечната музика 17:30 БНТ на 60 /п/ 18:30 Извън играта 19:00 По стъпките на Чарли Чаплин документален филм /Великобритания, 2015г./, режисьор Франсис Ханли 19:50 Азбуката 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Капитан Петко войвода тв филм /8 серия/ 22:35 По света и у нас 22:50 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 22:55 Отдел “Фалшива самоличност” 3 тв филм 00:50 Моят плейлист музикално-развлекателно предаване/п/ 01:50 Началото: Пътешествието на човечеството документална поредица/п/ 02:40 Селската война игрален филм /п/ 04:30 Извън играта /п/

bTV
05:30 “Богатствата на България” /п./ – документална поредица 06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – анимация, сериал, еп.16 06:30 “Индия: Последните тигри” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.2 еп.9 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” /п./ 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Богатствата на България” – документална поредица, с.4 13:00 “Бившият” – комедия, романтичен (САЩ, 2006), режисьор Джеси Перец, в ролите: Зак Браф, Аманда Пийт, Джейсън Бейтман, Чарлз Гродин, Миа Фароу, Ейми Поулър и др. 15:00 “Истински истории” /п./ – документално риалити 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Бързи и яростни 5: Удар в Рио” – екшън, трилър (САЩ, 2011), режисьор Джъстин Лин, в ролите: Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън, Лудакрис, Мат Шълц, Сунг Канг, Гал Гадот, Тего Калдерон, Дон Омар, Дуейн Джонсън, Жоаким де Алмейда, Елса Патаки и др. 22:25 “Сестри на макс” – комедия (САЩ, 2015), режисьор Джейсън Мур, в ролите: Тина Фей, Ейми Поулър, Кейт Маккинън, Медисън Дейвънпорт, Джон Легуизамо, Джон Сина, Мая Рудолф, Хедър Матарацо, Джеймс Бролин, Даян Уийст и др. 00:45 “Човекът-вълк” – хорър, фентъзи (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор Джо Джонстън, в ролите: Бенисио Дел Торо, Антъни Хопкинс, Емили Блънт, Дейвид Стърн, Джералдин Чаплин, Хюго Уийвинг и др. [16+] 02:40 “Карбовски: Втори план” /п./ 03:20 “Мармалад” /п./

bTV Action
05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.5 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.2 еп.13, с.3 еп.1 – 3 08:00 “Чък” – сериал, еп.1 – 3 11:00 “Вулкан” – фантастика, екшън, драма (САЩ, 1997), режисьор Мик Джаксън, в ролите: Томи Лий Джоунс, Ан Хейш, Габи Хофман, Дон Чийдъл, Джаклин Ким, Кийт Дейвид и др. 13:00 “Нощ в музея: Битката за Смитсониън” – комедия, екшън, фентъзи (САЩ, 2009), режисьор Шон Леви, в ролите: Бен Стилър, Оуен Уилсън, Ейми Адамс, Ханк Азария, Робин Уилямс, Стив Куган, Рики Джървейс, Джон Бърнтол, Рами Малек, Бил Хейдър, Джей Барушел и др. 15:00 “Супергърл” – сериал, с.4 еп.14, 15 17:00 “Помощ 112” – риалити поредица, еп.1 17:30 “Да Знаеш Как” /п./ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2 еп.3 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3 еп.9 18:45 “Беулф” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2007), режисьор Робърт Земекис, в ролите: Рей Уинстън, Криспин Главър, Анджелина Джоли, Робин Райт, Антъни Хопкинс, Лесли Земекис, Джон Малкович, Крис Копола, Брендън Глийсън и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Блейд: Троица” – фантастика, екшън, хорър (САЩ, 2004), режисьор Дейвид Гойър, в ролите: Уесли Снайпс, Наташа Лион, Джон Хигинс, Крис Кристоферсън, Доминик Пърсел, Паркър Поузи, Джесика Бийл, Джеймс Римар, Райън Рейнолдс и др. [16+] 00:15 “Димящи аса” – екшън, криминален (Великобритания, Франция, САЩ, 2006), режисьор Джо Карнахен, в ролите: Джереми Пивън, Райън Рейнолдс, Рей Лиота, Бен Афлек, Питър Бърг, Комън, Анди Гарсия, Джейсън Бейтман и др. [16+] 02:15 “Чък” /п./ – сериал, еп.1, 2 04:00 “Блейд: Троица” – фантастика, екшън, хорър (САЩ, 2004), режисьор Дейвид Гойър, в ролите: Уесли Снайпс, Наташа Лион, Джон Хигинс, Крис Кристоферсън, Доминик Пърсел, Паркър Поузи, Джесика Бийл, Джеймс Римар, Райън Рейнолдс и др. [16+]

bTV Comedy
05:00 “Бруклин 99” /п./ – сериал 06:00 “Бруклин 99” – сериал, с.3 еп.22, 23 07:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6 еп.20 – 22 08:30 “Проби и грешки” – сериал, еп.1 09:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.7 еп.21, 22 10:00 “Пандиз експерт” – комедия (САЩ, 2015), режисьор Итън Коен, в ролите: Алисън Бри, Уил Феръл, Кевин Харт, Мариана Висенте, Клифорд Харис-Ти Ай, Едуина Дикерсън и др. 12:00 “Невъзможен брак” – комедия, романтичен (тв филм, Германия, 2012), режисьор Сибиле Тафел, в ролите: Саския Вестер, Катя Флинт, Соня Герхард, Костя Улман, Франческо Панофино и др. 14:00 “Приятели” /п./ – сериал 15:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал 16:00 “Ало, ало” /п./ – сериал 19:30 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 20:30 “Полицейска академия 6: Град под обсада” – комедия (САЩ, 1989), режисьор Питър Бонърс, в ролите: Буба Смит, Дейвид Граф, Майкъл Уинслоу, Лесли Истърбрук, Марион Рамзи, Мат Маккой и др. 22:30 “Червеното джудже” – сериал, с.8 еп.7, 8 23:30 “Ало, ало” /п./ – сериал 00:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал 01:30 “Проби и грешки” /п./ – сериал 02:00 “Бруклин 99” /п./ – сериал 03:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 04:00 “Червеното джудже” /п./ – сериал

Nova TV
06:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 07:00 “Добрата вещица” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Хрониките на Спайдъруик” – с уч. на Фреди Хаймор, Мери-Луис Паркър, Сара Болджър, Андрю МакКарти, Дейвид Стратърн, Ник Нолти, Джоан Плоурайт и др. 15:00 “Под небето на Тоскана” – с уч. на Даян Лейн, Раул Бова, Сандра О, Линдзи Дънкан и др. 17:00 “Съдби на кръстопът”- предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Лара Крофт: Томб Рейдър” – с уч. на Анджелина Джоли, Даниел Крейг, Иън Глен, Джон Войт, Ноа Тейлър и др. 21:50 “Дух в броня” – с уч. на Скарлет Йохансон, Жулиет Бинош, Каори Момой, Такеши Китано, Пилу Асбек, Майкъл Пит, Сам Райли и др. 23:50 “Под небето на Тоскана” – с уч. на Даян Лейн, Раул Бова, Сандра О, Линдзи Дънкан и др. /п/ 01:40 “Добрата вещица” – сериен филм./п/ 02:30 “Съдби на кръстопът”- предаване на NOVA./п/ 03:15 “Ничия земя” – предаване /п/ 04:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано./п/

Nova Sport
09:15 Хокей на лед: Демонстрация на хокейни умения от звездите на Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Нортхямптън Таун – Дарби Каунти, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 14:00 Футбол: Астън Вила – Лестър Сити, полуфинален мач реванш за Карабао къп /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: УНИКС – Цмоки, мач от ВТБ лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Брентфорд – Лестър Сити, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 20:00 Класика от Висшата лига: Евертън – Болтън Уондърърс (2004-05) /п/ 20:30 Класика от Висшата лига: Уест Хям Юнайтед – Уулвърхямптън Уондърърс (2009-10) /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Класика от Висшата лига: Уигън Атлетик – Манчестър Сити (2005-06) /п/ 22:00 Професионална борба: “Разбиване”, 21-ви епизод 23:00 Баскетбол: Астана – ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/ 00:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Край на програмата

Kanal 3
07:00 “Парчета от реалността” 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров – /п/ 08:00 КАНАЛ 3 на живо 08:10 “Изкуство по време на пандемия” 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 “Изкуство по време на пандемия” 09:15 Топ Шоп 09:30 “Другото лице” 10:00 “Интервю с Наделина Анева” 10:45 Топ Шоп 11:00 “Спорт в обектива” – избрано 11:30 “Без монтаж” 12:00 НОВИНИ 12:15 “Изуство по време на пандемия” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 13:45 “Парчеата от реалността” 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” – икономическо предаване 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Изкуство по време на пандемия” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *