ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 23 МАРТ

БНТ
05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Мъже без мустаци – тв филм /п/ 07:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:35 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 13:35 35мм спомени – документален филм /България, 2002 г./, режисьор Иван Трайков 14:05 Малки истории 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайъс – анимационен филм 14:40 Мъже без мустаци тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:05 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 19:10 Корпорация “Приключения” – тв филм /15 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg – Падане на Одриското царство под Римско владичество. Спартак 21:55 Телевизионен театър: Търг – тв постановка /1992 г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, с участието на Павел Поппандов, Стефан Мавродиев и др. 23:00 По света и у нас 23:30 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Младият Върколак 5 тв филм /19 епизод/ (12) 00:20 Култура.БГ /п/ 01:20 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл /п/ 02:20 Корпорация “Приключения” – тв филм /15 епизод/п/ 03:15 Арена Спорт /п/ 04:15 Младият Върколак 5 – тв филм /19 епизод/п/ (12) 04:55 Още от деня

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп. 18 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп. 38 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с. 7, еп. 97 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с. 8, еп. 1 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с. 2, еп. 15 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с. 2, еп. 50 21:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с. 6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с. 2, еп. 14 01:00 “Спасители в планината” /п/ – сериал, с. 8, еп. 1 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп. 77

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с. 3, еп. 8 – 11 08:00 “Кости” – сериал, с. 1 1, еп. 16 09:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп. 1 10:00 “Стрелата” – сериал, с. 2, еп. 21 11:00 “Монк” – сериал, с. 5, еп. 1 12:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 3 13:00 “Принцесата воин” – екшън, исторически, биографичен (Монголия, САЩ, 2013), режисьор Шудерцецег Батарсурен, в ролите Сукха Арюнбямба, Цегмед Аюрзана, Батменд Бааст, Отгонжаргал Давасурен и др. 15:00 “Кости” – сериал, с. 11, еп. 17 16:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп. 2 17:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп.4 18:00 “Монк” – сериал, с.5 еп. 2 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с. 2, еп. 22 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Готъм” – сериал, с. 5, еп. 11 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Елиминатори” – екшън (Великобритания, САЩ, 2016), режисьор Джеймс Нън, в ролите: Скот Адкинс, Стю Бенет, Даниел Калтаджироне, Джеймс Козмо и др. [16+] 00:00 “Готъм” /п/ – сериал, с. 5, еп. 11 01:00 “Животинско царство” – сериал, с. 2, еп. 6 02:00 “Стрелата” – сериал, с. 2, еп. 22 03:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 4 04:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп. 2

bTV Comedy
05:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6 еп.5, 6 07:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 08:00 “Кухня” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” – сериал 10:00 “Сестри на макс” – комедия (САЩ, 2015), режисьор Джейсън Мур, в ролите: Ейми Поулър, Тина Фей, Мая Рудолф, Айк Баринхолц, Джеймс Бролин, Даян Уийст, Джон Сина, Джон Легуизамо и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, еп.1, 2 19:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.12 еп.3, 4 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.11 еп.5 22:00 “Кухня” – сериал, с.5 еп.9, 10 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2 еп.23, 24 00:00 “Сестри на макс” /п/ – комедия (САЩ, 2015) 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 04:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал

Nova TV
05:20 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Като две капки вода” – риалити, нов сезон 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1 00:30 “Незабравимо” – сериен филм, сезон 1 01:30 “Уил и Грейс” – сериен филм, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: Динамо Москва – ЦСКА Москва, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Уникаха – Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Юрдинген – Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Барселона – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Брентфорд – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Футбол: Вюрцбургер Кикерс – Хофенхайм, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 23:15 Баскетбол: Обрадойро – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 “Холивуд” /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Беновска пита” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live” /п/ 00:00 НОВИНИ /п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 -07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *