ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 23 НОЕМВРИ

БНТ
05:30 Още от деня – коментарно предаване /п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 Култура.БГ – културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов 09:45 100% будни – предаване за здравословен и съвеменен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев 10:45 Спортисимо спортно-развлекателно предаване /п/ 11:15 Дързост и красота тв филм /4032 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационната емисия 12:30 Стани богат тв игра /п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/ 14:00 Малки истории – предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви 15:00 Предаване за хора с увреден слух 15:15 Бакстър – тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Дързост и красота – тв филм /4033 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно: “Вкусната България” – кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас – нформационна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Стани богат – тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:00 Нощни птици – вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Концерт на Габриела Георгиева /сопрано/ и Григор Паликаров /пиано/ – празници на изкуствата “Аполония 2018” 00:30 Електра Лукс игрален филм /САЩ, 2010г./, режисьор Себастиан Гутиереш, в ролите: Карла Гуджино, Джоузеф Гордън-Левит, Ерман Оспина и др.(14) 02:10 Култура.БГ /п/ 03:10 100% будни /п/ 04:20 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./- публицистично предаване 06:00 “Барби: Страната на сънищата” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Любов от втори опит” – сериал, еп. 6 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.3, еп. 64 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с.2, еп. 56 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Скъпи наследници” – сериал, с.1, еп. 150 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Искрите на отмъщението” – сериал, с. 1, еп.54 21:00 “Фермата: Съединение” – риалити, сезон 5 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Приятели”- сериал, с.9, еп. 28,29 01:00 “Дневниците на вампира” – сериал, с.8, еп.8 02:00 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:00 “Теория на глупостта” – документална поредица 04:50 “Опасни улици”- сериал, с.11, еп. 105

bTV Action
05:00 “Супергърл” – сериал, еп. 3 06:00 “Чудовища срещу извънземни” – анимация 07:30 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.5 09:00 “Супергърл” – сериал, еп. 3 10:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.17 11:00 “Монк” – сериал, с.7, еп. 13 12:00 “Стоте” – сериал, с.4, еп.6 13:00 “Среща в интернет” – криминален, драма, мистерия (Канада, 2014), режисьор – Дейвид ДеКрейн, актьори – Ивон Займа, Шон Робъртс, Мери-Маргарет Хюмс, Гари Хъдсън и др. 15:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5 еп.6 16:00 “Супергърл” – сериал, еп. 4 17:00 “Стоте” – сериал, с.4, еп.7 18:00 “Монк” – сериал, с.7, еп.14 19:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.18 20:00 Премиера: “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.7 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Мъжът с железните юмруци” – екшън (САЩ, Хонк Конг, 2012), режисьор – РЗА, актьори – РЗА, Ръсел Кроу, Луси Лиу, РЗА, Дейв Баутиста, Байрън Ман, Пам Гриър, Джейми Чънг, Кунг Ле, Даниъл Ву и др. 00:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.7 01:00 “Стрелата” – сериал, с.1, еп.18 02:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5 еп.6 03:00 “Последователите” – сериал, с.3, еп.15 04:00 “Монк” – сериал, с.7, еп.14

bTV Comedy
05:00 “Майк и Моли” – сериал 06:00 “Майк и Моли” – сериал 07:00 “Модерно семейство” – сериал 08:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 10:00 “Снежната кралица 3: Огън и лед” – анимация, приключенски, семеен (Русия, 2016), сценаристи – Алексей Цицилин, Алексей Замислов, Владимир Николаев, режисьор – Алексей Цицилин 12:00 “Без пукната пара” – сериал 13:00 “Теория за големия взрив” – сериал 14:00 “По средата” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 18:00 “Без пукната пара” – сериал 19:00 “Модерно семейство” – сериал 20:00 “Новите съседи” – сериал 22:00 “По средата” – сериал, с.7 23:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с. 6 00:00 “Снежната кралица 3: Огън и лед” – анимация, приключенски, семеен (Русия, 2016), сценаристи – Алексей Цицилин, Алексей Замислов, Владимир Николаев, режисьор – Алексей Цицилин 02:00 “Майк и Моли” – сериал 03:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 04:00 “Теория за големия взрив” – сериал

Nova TV
05:20 “Костюмари” – сериен филм, 7 сезон /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Анатомия на гнева” (премиера) – сериен филм, 6 сезон 21:00 BIG BROTHER: MOST WANTED 2018 (премиера) – риалити шоу 23:00 “Господари на ефира” – забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 BIG BROTHER: MOST WANTED 2018 – риалити шоу, на живо от Къщата 00:30 “Гомор” (премиера) – сериен филм, 2 сезон 01:30 “Костюмари” – сериен филм, 7 сезон 02:30 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 03:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Флийтууд Таун – Уолсол, мач от английската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Монако – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 8-и епизод, повторение 14:45 Дартс: “Плейърс чемпиъншип”, първи ден, първа сесия, директно 19:00 Футбол: Гингам – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 20:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:00 Дартс: “Плейърс чемпиъншип”, първи ден, втора сесия, директно 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

BiT
05:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT (п) 07:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 11:00 “Епизод” (п) 12:00 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 13:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 “Майсторски клас” 17:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 18:00 “Историята оживява” (п) 18:30 “Епизод” (п) 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “Епизод” (п) 21:30 “Майсторски клас” 22:30 “Историята оживява” (п) 23:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 00:00 Документален филм 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Епизод” (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Kanal 3
06:15 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо фНОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ ф”Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Патарински Live” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива”ф НОВИНИ 22:15 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Денят на живо”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *