ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 23 НОЕМВРИ

БНТ

05:00 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:00 Внимание, роботика анимационен филм /п/ 06:25 Магна аура, изгубеният град тв филм 06:55 Спилитим и Рашо тв филм 07:20 Патиланско царство тв филм 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Беър Грилс – екстремно оцеляване, заснето с камера документален филм 11:30 Туризъм.бг 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Вяра и общество с Горан Благоев 15:00 Всички и никой игрален филм /България, 1978г./, сценарист Йордан Радичков, режисьор Крикор Азарян, в ролите: Велко Кънев, Георги Новаков, Григор Вачков, Никола Дадов, Константин Коцев, Катя Паскалева, Кунка Баева, Пламен Дончев и др. 17:00 Вечната музика 17:30 Космонавтите: Как Русия печели космическата надпревара 2-сериен документален филм / Великобритания, 2014г./, 1 част, режисьор Майкъл Лакман 18:30 Извън играта 19:00 Стани богат тв игра 20:00 По света и у нас 20:20 Спортни новини 20:30 Господин Селфридж 3 тв филм /10, последен епизод/ (12) 21:20 Господин Селфридж 4 тв филм /1 епизод/ (12) 22:05 По света и у нас 22:20 Студио “Х”: Ченгета тв филм/4, последен епизод/ (14) 23:15 Умникът игрален филм /САЩ, 2013г./, режисьор Били Кент, в ролите: Брендън Фрейзър, Алекс Улф, Джулия Гарнър, Паркър Поузи и др. 00:55 Похищение игрален филм /п/ (12) 02:30 Скандалните приключения на лорд Байрон документален филм /2, последна част/п/ (14) 03:30 Съкровище в двореца тв филм /29 епизод/п/ 04:30 Бразди /п/ 

bTV

05:30 “НепознатиТЕ” /п/ – документална поредица 06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, анимация, еп.3, 4 07:00 “Домашен арест” – сериал, с.3 еп.9, 10 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ” – документална поредица на Георги Тошев 13:00 “К-9: Частен детектив” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 2002), режисьор Ричард Луис, в ролите: Джим Белуши, Гари Басараба, Ким Хъфман, Кристофър Шайър и др. 15:00 “The Voice” – музикално шоу, международни издания /най-доброто/ 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите 20:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:00 “Джони Инглиш се завръща” – комедия, екшън, приключенски (САЩ, Франция, Великобритания, 2011), режисьор Оливър Паркър, в ролите: Роуън Аткинсън, Розамунд Пайк, Доминик Уест, Того Игава, Джилиан Андерсън, Пиърс Броснан и др. 00:00 “Сляп хоризонт” – трилър, мистъри, драма (САЩ, 2003), режисьор Майкъл Хаусман, в ролите: Вал Килмър, Сам Шепърд, Нев Кембъл, Ейми Смарт, Джанкарло Еспозито, Фей Дънауей и др. 02:00 “Домашен арест” /п/ – сериал 02:30 “Карбовски: Втори план” /п/ 03:30 “Мармалад” /п/

 Nova TV

07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Наполеон” – семеен филм 14:30 “Ани” – с уч. на Камерън Диас, Джейми Фокс, Кувенджани Уолис, Роуз Бърн, Боби Канавали и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Маскираният певец” (премиера) – забавно предаване 22:00 “Розовата пантера” – с уч. на Стив Мартин, Кевин Клайн, Жан Рено, Емили Мортимър, Бионсе Ноулс и др. 00:00 “Операция “Валкирия” – с уч. на Том Круз, Бил Най, Карис ван Хоутен, Томас Кречман, Терънс Стамп, Еди Изард и др. 02:20 “Ани” – с уч. на Камерън Диас, Джейми Фокс, Кувенджани Уолис, Роуз Бърн, Боби Канавали и др. /п/ 04:45 “Наполеон” – семеен филм /п/

bTV Action

05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.5 еп.18 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2 еп.20 – 22 07:30 “Монк” – сериал, с.7 еп.2 – 4 10:30 “Трусове 5: Кръвни линии” – фантастика, хорър, екшън (САЩ, 2015), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Брандън Орет, Натали Бекър, Майкъл Грос, Джейми Кенеди и др. 12:30 “Бързи и яростни 5: Удар в Рио” – екшън, трилър (САЩ, 2011), режисьор Джъстин Лин, в ролите: Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън, Лудакрис, Мат Шълц, Сунг Канг, Гал Гадот, Тего Калдерон, Дон Омар, Дуейн Джонсън, Жоаким де Алмейда, Елса Патаки и др. 15:00 Премиера: “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.8, 9 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.34 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за домашния майстор, еп.9 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.4 еп.5, 6 19:00 “Транспортер: Ново начало” – екшън, криминален, трилър (Франция, Китай, 2015), режисьор Камий Дьоламар, в ролите: Ед Скрейн, Лоан Шабанол, Рей Стивънсън, Ленн Кудрявицки, Татяна Пайкович, Радивойе Буквич, Микаел Бъкстон и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Аутобан” – екшън, трилър (Великобритания, Германия, 2016), режисьор Еран Крийви, в ролите: Фелисити Джоунс, Никълъс Хоулт, Антъни Хопкинс, Бен Кингсли, Надя Хилкер, Клеменс Шик и др. 00:00 “Възкресение” – хорър, фантастика, мистъри (САЩ, 2015), режисьор Дейвид Гелб, в ролите: Оливия Уайлд, Марк Дюплас, Евън Питърс, Сара Болгър, Доналд Главър, Рей Уайз и др. [16+] 01:45 “Монк” – сериал, с.7 еп.3 – 4 03:45 “Хелбой ІІ: Златната армия” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2008), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите: Рон Пърлман, Селма Блеър, Дъг Джоунс, Джон Хърт, Джон Алекзандър и др.

 bTV Comedy

05:00 “Страхотни новини” – сериал 06:00 “Страхотни новини” – сериал, еп.8, 9 07:00 “Без пукната пара” – сериал 08:00 “Мутра по заместване” – сериал, с.4 еп.13, 14 09:00 “Любимци” – сериал, еп.13, 14 10:00 “Деца на килограм 2” – комедия, семеен (САЩ, Канада, 2005), режисьор Адам Шанкман, в ролите: Стив Мартин, Бони Хънт, Хилари Дъф, Юджийн Леви, Том Уелинг, Пайпър Перабо, Кармен Електра, Джейми Кинг, Тейлър Лаутнър и др. 12:00 “12 кучета до Коледа” – семеен (САЩ, 2014), режисьор Чарли Вон, в ролите: Реджиналд ВелДжонсън, Винсънт Джованоли, Лекси Джованоли, Граня Макдърмът и др. 14:00 Премиера: “Полицаят от Рубльовка” – сериал, с.3 еп.5 15:00 “Фитнес” – сериал 16:00 “Новите съседи” – сериал 19:30 “На гости на третата планета” – сериал 20:30 “Ледена епоха 4: Континентален дрейф” – анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2012), режисьори Стив Мартино и Майкъл Търмайер 22:30 “Полицаят от Рубльовка” /п/ – сериал, с.3 еп.5 23:30 “Столичани в повече” – сериал 01:30 “Мис Сладкиш” – сериал 02:00 “Страхотни новини” – сериал 03:00 “Любимци” – сериал 04:00 “Полицаят от Рубльовка” – сериал

 Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Йокерит – Динамо Москва, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 Студио “Футбол”, директно 12:30 Футбол: Славия – Черно море, мач от efbet Лига, директно 14:30 Футбол: Чарлтън Атлетик – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, директно 16:25 Студио “Чемпиъншип”, директно 17:00 Футбол: Суонси Сити – Милуол, мач от Чемпиъншип, директно 18:55 Студио “Чемпиъншип”, директно 19:30 Баскетбол: Билбао – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/ 21:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 9-и епизод /п/ 22:00 Професионална борба: “Разбиване”, 47-и епизод 23:00 Футбол: Чарлтън Атлетик – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

 Kanal 3

07:00 “Парчета от реалността” 07:15 “Скелетът на демокрацията” 3 част – док.филм на Канал 3 08:00 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 08:30 “Социална мрежа” /п/ 09:30 “Другото лице” /п/ 10:00 “Интервю с Наделина Анева” 10:45 Телемаркет 11:00 “Спорт в обектива” – избрано 11:30 “Резултатът” 12:00 НОВИНИ 12:15 “Букмейкър” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Денят на живо – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Скелетът на демокрацията” 3 част – док.филм на Канал 3 17:00 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парламентът на фокус” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Интервю с Наделина Анева” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Парламентът на фокус” 22:30 “Холивуд” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *