ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 23 ОКТОМВРИ

БНТ
05:15 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 В кадър /п/ 13:30 Обзор “УЕФА Лига Европа” 14:00 Когато сърцето зове тв филм /11 епизод/ 14:45 Малки истории 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Светът на жестовете 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 Дълбоката държава тв филм /7 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Концерт на Христо Йоцов квартет Празници на изкуствата – Аполония 2017 00:30 Светът и ние /п/ 00:45 100% будни /п/ 02:40 Култура.БГ /п/ 03:40 Извън играта /п/ 04:10 Музика, музика /п/ 04:40 Когато сърцето зове тв филм /11 епизод/п/

bTV
05:30 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.4 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.16 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2, еп.114 15:30 “Търговски център” – сериал, с.15, еп.103 – 105 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.75 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3, еп.88 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.8 01:00 “Новите съседи” – сериал, еп.48 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.57

bTV Action
05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.15 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4, еп.8 – 11 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.15 09:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.12 10:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.7 11:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.12 12:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.2 13:00 “Престъпник за един ден” – криминален, комедия, драма (СЩ, 2004), режисьор Грегъри Джейкъбс, в ролите Джон С. Райли, Диего Луна, Маги Джиленхол, Питър Мулън, Сито Касан и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.16 16:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.13 17:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.3 18:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.1 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.3, еп.8 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Записът” – сериал, еп.7 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “След утрешния ден” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2004), режисьор Роланд Емерих, в ролите Денис Куейд, Джейк Джиленхол, Еми Росъм, Сила Уорд, Иън Холм, Кенет Уелш и др. 00:15 “Записът” – сериал, еп.7 01:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.6 еп.1 02:15 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.8 03:15 “Стоте” – сериал, с.6, еп.3 04:15 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.13

bTV Comedy
05:00 “Гранд” /п/ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, с.3 еп.12, 13 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Полицаят от Рубльовка” /п/ – сериал 09:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Госпожица Америка” – комедия (САЩ, 2015), режисьор Ноа Баумбак, в ролите Грета Гъруиг, Лола Кърк, Шейна Даудсуел, Катрин Ърби, Матю Шиър и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 14:30 “Селцето” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.3, еп.25, с.4 еп.1 19:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, еп.107 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.60 20:30 Премиера: “Селцето” – сериал, еп.3 22:00 “Полицаят от Рубльовка” – сериал, с.2, еп.6 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.4, еп.23, 24 00:00 “Госпожица Америка” /п/ – комедия (САЩ, 2015) 02:00 “Гранд” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019)

Nova TV
05:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “All inclusive” (премиера) – сериен филм, сезон 2 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 22 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 8 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 04:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: СКА – Спартак Континентална хокейна лига – повторение 12:00 Футбол: Борнемут – Куинс Парк Рейнджърс Чемпиъншип – повторение 14:00 Държавно първенство по футбол за жени: Обзор предаване за български футбол (2020-21) – повторение 14:30 Държавно първенство по футбол за жени: Преди кръга предаване за български футбол (2020-21) – повторение 15:00 Новини 15:05 Световни боксови супер серии: Галавечер в Мюнхен, Германия финал на втори сезон на турнира (2019) – повторение 17:55 Новини 18:00 Футбол: Евертън – Блекпул класика от Висшата лига (2010-11) – повторение 18:30 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 19:00 Хокей на лед: Северстал – Металург Континентална хокейна лига – директно 21:30 Студио “Чемпиъншип” – директно 21:45 Футбол: Нотингам Форест – Дарби Каунти Чемпиъншип – директно 23:40 Студио “Чемпиъншип” – директно 00:00 Новини – повторение 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Програмна пауза

Kanal 3
06:30 “Патарински Live” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парламентът на живо” 10:00 НОВИНИ 10:15 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *