Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 23 СЕПТЕМВРИ

БНТ

05.30„Празничен хоровод” – концерт
07.00„Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30“Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00bTV Новините – обедна емисия
12.30″Басмати блус” – комедия, романтичен, музикален (САЩ, 2017), режисьор Дон Барън, в ролите: Бри Ларсън, Уткарш Амбудкар, Доналд Съдърланд, Скот Бакюла, Далип Тахил и др.
14.40″Mистър Бийн” – комедия (Великобритания, САЩ, 1997), режисьор Мел Смит, в ролите: Роуън Аткинсън, Питър Макникъл, Джон Милс, Памела Рийд, Харис Юлин, Бърт Рейнолдс, Джони Галеки и др.
16.30″Пристигане в Aмерика” – комедия, романтичен (САЩ, 1988), режисьор Джон Ландис, в ролите: Еди Мърфи, Арсенио Хол, Джеймс Ърл Джoунс, Шери Хедли, Мадж Синклер, Ерик Ла Сал и др.
17.50Спорт тото
18.00″Пристигане в Aмерика” (продължение) – комедия, романтичен (САЩ, 1988)
19.00bTV Новините – централна емисия
20.00Премиера: „Сълзи от Рая” – сериал, еп.91
21.00″Фермата: Нов свят” – риалити, с.5
22.30„Комиците и приятели“ – комедийно шоу
23.00bTV Новините – късна емисия
23.30„Луцифер” – сериал, с.2 еп.14
00.30„Стрелата” – сериал, с.2 еп.6
01.30„Домашен арест” – сериал, с.2 еп.14
02.00bTV Новините /п./
02.30„Преди обед” /п./
04.40„Опасни улици” /п./ – сериал
05.30„Домашен арест” /п./ – сериал

bTV

05.30„Празничен хоровод” – концерт
07.00„Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30“Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00bTV Новините – обедна емисия
12.30″Басмати блус” – комедия, романтичен, музикален (САЩ, 2017), режисьор Дон Барън, в ролите: Бри Ларсън, Уткарш Амбудкар, Доналд Съдърланд, Скот Бакюла, Далип Тахил и др.
14.40″Mистър Бийн” – комедия (Великобритания, САЩ, 1997), режисьор Мел Смит, в ролите: Роуън Аткинсън, Питър Макникъл, Джон Милс, Памела Рийд, Харис Юлин, Бърт Рейнолдс, Джони Галеки и др.
16.30″Пристигане в Aмерика” – комедия, романтичен (САЩ, 1988), режисьор Джон Ландис, в ролите: Еди Мърфи, Арсенио Хол, Джеймс Ърл Джoунс, Шери Хедли, Мадж Синклер, Ерик Ла Сал и др.
17.50Спорт тото
18.00″Пристигане в Aмерика” (продължение) – комедия, романтичен (САЩ, 1988)
19.00bTV Новините – централна емисия
20.00Премиера: „Сълзи от Рая” – сериал, еп.91
21.00″Фермата: Нов свят” – риалити, с.5
22.30„Комиците и приятели“ – комедийно шоу
23.00bTV Новините – късна емисия
23.30„Луцифер” – сериал, с.2 еп.14
00.30„Стрелата” – сериал, с.2 еп.6
01.30„Домашен арест” – сериал, с.2 еп.14
02.00bTV Новините /п./
02.30„Преди обед” /п./
04.40„Опасни улици” /п./ – сериал
05.30„Домашен арест” /п./ – сериал

bTV Action

06.00Анимационен блок: “Приключенията на Джеки Чан” – сериал, с.5 еп.1 – 4
07.00″Приключенията на Джеки Чан” – сериал, с.5 еп.3, 4
08.00″Последният кораб” – сериал, с.4 еп.1
09.00″Лонгмайър” – сериал, с.5 еп.6
10.00″Луцифер” – сериал, с.3 еп.11
11.00″Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.24
12.00″Стоте” – сериал, с.3 еп.15
13.00″Лара Крофт Tomb Raider: Люлката на живота” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, Япония, Великобритания, 2003), режисьор Ян Де Бон, в ролите: Анджелина Джоли, Джерард Бътлър, Ноа Тейлър, Тил Швайгер, Кирън Хайндс, Джаймън Хаунсу и др.
15.00″Последният кораб” – сериал, с.4 еп.2
16.00″Лонгмайър” – сериал, с.5 еп.7
17.00″Стоте” – сериал, с.3 еп.16
18.00″Неизвестният” – сериал, еп.1
19.00Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3 еп.12
20.00Екшън в 8 (премиера): “Готъм” – сериал, с.4 еп.17
21.00bTV Новините
22.00Бандата на Екшън: “Внезапна смърт” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1995), режисьор Питър Хайъмс, в ролите: Жан-Клод Ван Дам, Пауърс Бут, Реймънд Бари, Дориан Хеърууд и др.
00.00″Готъм” – сериал, с.4 еп.17
01.00″Луцифер” – сериал, с.3 еп.12
02.00″Последният кораб” – сериал, с.4 еп.2
03.00″Стоте” – сериал, с.3 еп.16
04.00″Неизвестният” – сериал, еп.1
05.00″Лонгмайър” – сериал, с.5 еп.7

bTV Comedy

06.00″Онези от партера” – сериал, с.2 еп.4, 5
07.00″Столичани в повече” /п./ – сериал
08.00″Двама мъже и половина” /п./ – сериал
09.00″Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019), еп.5, 6
10.00″Непробиваем” – екшън, комедия (САЩ, 1996), режисьор Ърнест Дикерсън, в ролите: Деймън Уейънс, Адам Сандлър, Джеймс Кан, Кристен Уилсън, Зандър Бъркли, Бил Нън и др.
12.00″Стъпка по стъпка” /п./ – сериал
13.00″Гранд” /п./ – сериал
14.00″Двама мъже и половина” /п./ – сериал
15.00″Дивата Нина” – сериал, eп.52
16.30″На гости на третата планета” – сериал, еп.65
17.00″Домашен арест” – сериал, с.2 еп.13, 14
18.00″По средата” – сериал, с.7 еп.1, 2
19.00″Столичани в повече” – сериал, с.8 еп.3
20.00″Новите съседи” – сериал, en.16
21.30″На гости на третата планета” – сериал
22.00″Двама мъже и половина” – сериал, еп.10, 11
23.00Премиера: “Гранд” – сериал, еп.14, 15
00.00″Непробиваем” /п./ – екшън, комедия (САЩ, 1996)
02.00″Онези от партера” /п./ – сериал
03.00″По средата” /п./ – сериал
04.00″Столичани в повече” /п./ – сериал
05.00″Онези от партера” /п./ – сериал

Nova TV

07.00″Здравей, България” – сутрешен блок
09.30″На кафе” – предаване
12.00Новините на NOVA
12.30″Моят живот” – сериен филм, сезон 3
13.30″Остани с мен” (премиера) – сериен филм
15.00″Прости ми” (премиера) – сериен филм
16.00„Апетит за любов” – с уч. на Tейлър Кол, Андрю Уокър, Али Милс, Маркъс Роснър и др.
17.55″Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка”
18.00″Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19.00Новините на NOVA – централна емисия
20.00″Игри на волята: България” (премиера) – риалити
22.00″Пътят на честта” (премиера) – сериен филм
23.00Новините на NOVA
23.30″Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 2
00.30″Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6
01.30″Завинаги свързани” – сериен филм
02.30″Слънце и луна” – сериен филм
04.30″Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 /п/
05.20″Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 2 /п/

Nova Sport

09.30Художествена гимнастика:Световно първенство в Баку – Ансамбли, финал на 5 топки /п/
10.15Художествена гимнастика: Световно първенство в Баку – Ансамбли, финал на обръчи и бухалки /п/
11.00Художествена гимнастика:Световно първенство в Баку – Церемония по награждаване и галавечер /п/
12.00″Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
12.05Баскетбол: Реал Мадрид – Барселона, първи финален мач от плейофите на испанската баскетболна лига /п/
14.00Футбол: Уест Бромич Албиън – Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
16.00Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 7-и епизод /п/
16.30″Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 37-и епизод /п/
17.00Студио “Футбол”, директно
17.30Футбол: Етър – Витоша, мач от efbet Лига, директно
19.25Студио “Футбол”, директно
19.45Художествена гимнастика:Обзор на деня на Световното първенство в Баку, 5-и ден
21.15″Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
21.30Футбол: Лийдс Юнайтед – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/
23.30Футбол: Кардиф Сити – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип /п/
01.30″Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
01.45Еротичен телепазар
03.45Край на програмата

Kanal 3

06.00″Социална мрежа” – /п/
07.00″Всяка сутрин” – информационен блок
09.00НОВИНИ
09.15″Пулс” – /п/
09.45Телемаркет
10.00НОВИНИ
10.15″Имате думата” – /п/
11.00НОВИНИ
11.15″Холивуд”-/п/
11.45Топ Шоп
12.00НОВИНИ
12.15″Беновска пита” – избрано
13.00НОВИНИ
13.15″Патарински Live” – /п/
14.00НОВИНИ
14.30Топ Шоп
14.45″Парламентът на фокус” – /п/
15.00НОВИНИ
15.15″Светски новини”
15.30″Социална мрежа”
16.00НОВИНИ
16.10″Социална мрежа”
17.00НОВИНИ
17.15″Денят на живо” с Наделина Анева
18.00НОВИНИ Централна емисия
20.00НОВИНИ
20.15″Патарински Live” – репортерско риалити
21.00НОВИНИ
21.15″Спорт в обектива”
22.00НОВИНИ
22.15″Денят на живо” – /п/
23.00НОВИНИ
23.15″Патарински Live”- /п/
00.00НОВИНИ/п/
00.20″Спорт в обектива”/п/
01.0007:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *