ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 23 СЕПТЕМВРИ

bTV

05:30 “Домашен арест” – сериал, с.2 еп.9 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.2 еп.13 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.92 15:30 “Търговски център” – сериал, с.15 еп.37 – 39 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.53 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3 еп.66 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19 еп.10 01:00 “Новите съседи” – сериал, еп.26 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, с.2 еп.35

 Nova TV

05:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 7 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Антитела” (премиера) – сериен филм, сезон 10 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 20 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 7 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 7 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

bTV Action

05:15 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.19 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.4 еп.19 – 22 08:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.19 09:00 “Готъм” – сериал, с.5 еп.2 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4 еп.3 11:00 “Последният кораб” – сериал, с.5 еп.1 12:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.6 13:00 “Конфликт в Малко Токио” – екшън, криминален, комедия (САЩ, 1991), режисьор Марк Лестър, в ролите: Долф Лундгрен, Брандън Лий, Тиа Карере, Кари-Хироюки Тагава и др. 14:30 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, еп.13 15:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.20 16:00 “Готъм” – сериал, с.5 еп.3 17:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.7 18:00 “Последният кораб” – сериал, с.5 еп.2 19:00 Часът на супергероите (премиера): “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4 еп.4 20:00 Екшън в 8: “Изчезнали” – сериал, еп.7 21:00 bTV Новините 21:30 Студио “Шампионска лига” 22:00 УЕФА Шампионска лига, пряко: 00:00 Студио “Шампионска лига” 00:30 Шампионска лига, обзор 01:15 УЕФА Шампионска лига /запис/: 02:45 “Изчезнали” – сериал, еп.7 03:45 “Последният кораб” – сериал, с.5 еп.2 04:30 “Готъм” – сериал, с.5 еп.3

bTV Comedy

05:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.7 еп.17, 18 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Срок за влюбване” – романтичен, комедия (САЩ, Австралия, 2002), режисьор Марк Лорънс, в ролите: Сандра Бълок, Хю Грант, Алиша Уит, Дейна Айви, Робърт Клайн, Хедър Бърнс и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Супер екипаж” /п/ – сериал 15:00 “Преспав” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.2 еп.5, 6 19:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, еп.85 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.38 20:30 “Преспав” – сериал, еп.55, 56 22:00 “Супер екипаж” – сериал, с.2 еп.4, 5 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3 еп.3, 4 00:00 “Срок за влюбване” /п/ – романтичен, комедия (САЩ, Австралия, 2002) 02:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Металург – Барис, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 Футбол: Мач от трети кръг за Карабао къп /п/ 14:00 Футбол: Мач от трети кръг за Карабао къп /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Ховентут – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Класика от Висшата лига: Бирмингам Сити – Блекбърн Роувърс (2007-08) /п/ 18:30 Класика от Висшата лига: Евертън – Болтън Уондърърс (2004-05) /п/ 19:00 “Пета четвърт”, обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21), 1-ви кръг 19:30 Баскетбол: Локомотив Кубан – Калев, мач от ВТБ лига, директно 21:30 Студио “Купа на Лигата”, директно 22:00 Футбол: Мач от трети кръг за Карабао къп, директно 23:55 Студио “Купа на Лигата”, директно 00:30 Професионална борба: “Първична сила”, 39-и епизод 01:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:45 Еротичен телепазар 03:45 Край на програмата

 Kanal 3

06:30 “Патарински Live” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парламентът на живо” 10:00 НОВИНИ 10:15 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

 БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:10 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Търсачи на реликви 3 тв филм /11 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните Животните, които ни обличат /2 част/ 15:15 Влакът на динозаврите анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 В кадър 22:00 Бригада тв филм /3 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Събота вечер с Митко Павлов /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:40 Култура.БГ /п/ 03:55 Вечната музика /п/ 04:25 Търсачи на реликви 3 тв филм/11 епизод/п/ 

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *