ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 23 ФЕВРУАРИ

БНТ

05:10 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл тв филм /3 сезон, 9 епизод/ (12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Баба – моята сестричка детски тв филм /Корея, 2016г./ 15:15 Благуните детски тв филм /12 епизод/ 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева 22:00 Оптимисти тв филм /13, последен епизод/ (12) 23:00 По света и у нас 23:30 Моят плейлист /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Домът на вярата /п/ 04:25 Законът на Дойл тв филм /3 сезон, 9 епизод/п/ (12)

bTV

05:40 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.5 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3, еп.26 06:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 “Навсякъде ти” – сериал,, еп.27 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал,, еп.43 16:00 Премиера: “Спасители в планината” – сериал, с.12, еп.3 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал,, еп.31 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал,, еп.37 21:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, старт на сезон 7 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Любимката на краля” – сериал,, еп.9 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.79 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:50 “Божествено” – сериал,, еп.13

bTV Action

05:15 “Монк” – сериал, с.5, еп.5 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3, еп.7 – 10 08:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.5 09:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.22 10:00 “Готъм” – сериал, с.5, еп.1 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.17 12:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.12 13:00 “Срамежливия стрелец” – екшън, комедия, приключенски (Великобритания, 2017), режисьор Саймън Уест, в ролите: Антонио Бандерас, Олга Куриленко, Бен Кура, Марк Вали, Ашлинг Лофтъс, Джереми Суифт и др. [14+] 15:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.6 16:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.23 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.13 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.18 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.5, еп.2 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Спенсър” – сериал,, еп.16 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Спасение” – драма (Дания, Великобритания, Южна Африка, Швеция, Белгия, 2014), режисьор Кристиан Левринг, в ролите: Мадс Микелсен, Ева Грийн, Джефри Дийн Морган, Ерик Кантона, Джонатан Прайс и др. [14+] 23:45 “Спенсър” – сериал,, еп.16 00:45 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.18 01:45 “Готъм” – сериал, с.5, еп.2 02:45 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.13 03:45 “Чък” – сериал, с.4, еп.23 04:45 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3, еп.23

bTV Comedy

05:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.7, еп.19, 20 07:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал 08:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 10:00 “Прелъсти и отмъсти” – комедия, романтичен (Италия, 2016), режисьор Винченцо Салеме, в ролите: Доменико Ариа, Серена Аутиери, Карло Бучиросо, Паоло Калабрези, Чиро Капано и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Кухня: Война за хотел” /п./ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал,, еп.11, 12 19:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6, еп.22 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.5-7, еп.6 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.5, еп.1 22:00 Премиера: “Кухня: Война за хотел” – сериал, с.2, еп.20, 21 (последен) 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал,, еп.7, 8 00:00 “Прелъсти и отмъсти” /п./ – комедия, романтичен (Италия, 2016) 02:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Приятели” /п./ – сериал

Nova TV

05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Финалът” (премиера) – сериал, сезон 11 21:00 “Един за друг” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериал, сезон 2 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 00:30 “Нюанси синьо” – сериал, сезон 2 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 3 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport

09:30 Футбол: Манчестър Юнайтед – Уест Хям Юнайтед Купа на Футболната асоциация – /п/ 12:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Тенерифе Купа на краля, полуфинал – /п/ 14:00 Футбол: Бристъл Сити – Барнзли Чемпиъншип – /п/ 16:00 Футбол: Щутгарт – Борусия Мьонхенгладбах Купа на Германия – /п/ 18:00 Футбол: Лестър Сити – Брайтън & Хоув Албиън Купа на Футболната асоциация – /п/ 20:00 Футбол: Уотфорд – Дарби Каунти Чемпиъншип – /п/ 21:45 Футбол: Родъръм Юнайтед – Нотингам Форест Чемпиъншип – директно 23:45 Футбол: Рот-Вайс Есен – Байер Леверкузен Купа на Германия – /п/ 02:45 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Шоубизнес/п/ 05:25 Денят на живо/п/ 05:50 Пресечна точка/п/ 06:30 Здравей, България 09:30 Истории от света 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Ничия земя 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 В ерата на водолея /п/ 11:30 Другото лице 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо/п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE/п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Евромакс 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE/п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Евромакс/п/ 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо/п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа/п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *