ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 23 ЮЛИ

БНТ
05:15 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:55 Телепазарен прозорец 06:10 Търсачи на реликви 2 – сериен тв филм /4 епизод/п/ 07:00 Сутрешен блок – информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас информационна емисия 08:45 История.bg – Византия vs. България/п/ 09:45 Кеймбридж – документален филм /България, 2015 г./ 10:50 Капри – тв филм /25 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Златният век – тв филм /2 серия/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно Кулинарно предаване /п/ 14:00 Малки истории /п/ 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Мъже без мустаци – тв филм /6, последна серия/ 15:25 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Капри – тв филм /27 епизод/ 17:20 Япония днес 17:30 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно предаване /п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Търсачи на реликви 2 – тв филм /5 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Раят на дамите – 10-сериен тв филм /Италия, 2015 г./, 1 епизод, режисьор Моника Вуло, в ролите Джузепе Дзено, Джуди бошеми, Алесандър Терсини, Лорена Качаторе и др. 21:55 Госпожо Държавен секретар 2 тв филм /10 епизод/(14) 22:40 Скритият език на парите – документална поредица 23:00 По света и у нас информационна емисия 23:30 Брат за брата 3 тв филм /24 епизод/(16) 00:20 История.bg Византия vs. България /п/ 01:25 Туризъм.бг /най-доброто/ /п/ 02:25 Госпожо Държавен секретар 2 тв филм /10 епизод/п/(14) 03:20 Скритият език на парите документална поредица 03:40 Туристически маршрути /п/ 04:05 Изкуството на 21 век 04:30 Брат за брата 3 тв филм /24 епизод /п/(16)

bTV
05:40 “НепознатиТЕ” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.16 06:30 “Богатствата на България” – документална поредица 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, еп.55 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.6, еп.5 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.4, еп.9 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.54 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.49 21:00 Премиера: “Вътрешен човек” – сериал, еп.30 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6, еп.6 01:10 “Вечно твоя” – сериал, еп.239, 240 02:10 bTV Новините /п/ 02:40 “Преди обед” /п/ 04:50 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Action
05:15 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.6 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.13 – 16 08:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.12 09:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.6 10:00 “Луцифер” – сериал, еп.1 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.15 12:00 “Готъм” – сериал, с.3, еп.18 13:00 “Лъкът на справедливостта” – екшън (Китай, 2012), режисьор Хао Фън Цзъ, в ролите: Ян Сон, Чен Юан Ли, Йени Мартин и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.13 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.7 17:00 “Готъм” – сериал, с.3, еп.19 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.16 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, еп.2 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Последният кораб” – сериал, с.4, еп.1 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Срамежливия стрелец” – екшън, комедия, приключенски (Великобритания, 2017), режисьор Саймън Уест, в ролите Антонио Бандерас, Олга Куриленко, Бен Кура, Марк Вали, Ашлинг Лофтъс, Джереми Суифт и др. [14+] 00:00 “Последният кораб” – сериал, с.4, еп.1 01:00 “Луцифер” – сериал, еп.2 02:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.13 03:00 “Готъм” – сериал, с.3, еп.19 04:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.16

bTV Comedy
05:00 “Майк и Моли” – сериал 06:00 “Майк и Моли” – сериал, с.6, еп.10, 11 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Домашен арест” – сериал, еп.19, 20 10:00 “Раждането на лъжата” – фентъзи, комедия, романтичен (САЩ, 2009), режисьори Рики Джървейс и Матю Робинсън, в ролите Рики Джървейс, Дженифър Гарнър, Джона Хил, Джефри Тамбър, Роб Лоу, Тина Фей, Джейсън Бейтман, Филип Сиймор Хофман и др. 12:00 “Приятели” – сериал 13:00 “Кухня” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Дивата Нина” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу (2016) 18:00 “Приятели” – сериал, с.9, еп.22, 23 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.4, еп.12 20:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, eп.9 21:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.10 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.8, еп.7, 8 23:00 “Кухня” – сериал, с.6, еп.9, 10 00:00 “Раждането на лъжата” /п/ – фентъзи, комедия, романтичен (САЩ, 2009) 02:00 “Майк и Моли” – сериал 03:00 “Приятели” – сериал 04:00 “Кухня” – сериал

Nova TV
05:00 “Добрата съпруга” – сериен филм /п/ 06:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 23 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Хавай 5-0” (премиера) – сериен филм, сезон 9 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 2 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 23 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 5 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Уигън Атлетик – Норич Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Марсилия – Анже, мач от френската Лига 1 /п/ 14:00 Футбол: Нант – Лил, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Шефилд Юнайтед – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Монако – Каен, мач от френската Лига 1 /п/ 20:00 Футбол: Тулуза – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Бирмингам Сити – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Вечните песни” /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Интервю”с Наделина Анева- /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 “Пулс” /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Офанзива с Любо Огнянов ” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – политическо токшоу 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – политическо токшоу /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live” – репортерско риалити /п/ 00:00 НОВИНИ /п/ 00:20 “Спорт в обектива” /п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *