ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 23 ЯНУАРИ

БНТ

05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Бизнес.БГ /п/ 13:00 В кадър Досието на Георги Парцалев /п/ 13:30 “Щастлив съм 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Точица анимационен филм 14:45 Сид – дете на науката 2 анимационен филм 15:10 Разследването на Мун тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:15 Още от деня 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Завръщане в Брайдсхед тв филм /5 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Линия на разделението 2 сериен игрален филм /3, последен епизод/ (12) 23:00 По света и у нас 23:25 Спортни новини 23:30 Младият върколак 4 тв филм /2 епизод/ (12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Завръщане в Брайдсхед тв филм /5 епизод/п/ 03:15 Днес и утре 03:40 Вечната музика /п/ 04:10 Джинс /п/ 04:40 Младият върколак 4 тв филм /2 епизод/ (12)

bTV

05:40 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4 еп.3 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Ягодова любов” – сериал, еп.33 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7 еп.56 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.4 еп.6 17:00 bTV Новините 17:20 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.54 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2 еп.11 21:30 Премиера: “Вътрешен човек” – сериал, еп.72 22:30 “Медичите” – сериал, с.3 еп.7 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Мъртва точка” – сериал, с.4 еп.12 01:00 “Смелите” – сериал, еп.6 01:50 bTV Новините /п./ 02:20 “Преди обед” /п./ 04:10 “Папараци” /п./ – телевизионен таблоид 04:50 “Втори шанс” – сериал, еп.35

bTV Comedy

05:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.5 еп.1, 2 07:00 “Супермаркет” /п./ – сериал 08:00 “Кухня” /п./ – сериал 09:00 “Преспав” /п./ – сериал 10:00 “Семейство Джоунс” – екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Грег Мотола, в ролите: Гал Гадот, Айла Фишър, Джон Хем, Зак Галифанакис, Мерибет Монро, Дзяо Мин, Ари Шафир и др. 12:00 “По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал 13:00 “Изгубеняци” /п./ – сериал 14:00 “Кухня” /п./ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.29 18:00 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал, еп.5 19:00 “Супермаркет” – сериал, с.2 еп.14, 15 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.8 еп.7 22:00 “Кухня” – сериал, еп.5, 6 23:00 “Изгубеняци” – сериал, с.2 еп.7, 8 00:00 “Семейство Джоунс” /п./ – екшън, комедия (САЩ, 2016) 02:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 03:00 “По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал 04:00 “Супермаркет” /п./ – сериал

bTV Action

05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.14 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4 еп.18 – 21 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.22 09:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.14 10:00 “Стрелата” – сериал, еп.2 11:00 “Монк” – сериал, с.2 еп.7 12:00 “Супергърл” – сериал, с.2 еп.6 13:00 “Девет живота” – екшън (Аруба, САЩ, 2004), режисьор Дейвид Карсън, в ролите: Уесли Снайпс, Адеуале Акиной Агбадже, Джаклин Обрадорс, Стюарт Уилсън, Райчо Василев, Велизар Бинев, Асен Блатечки и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.23 16:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.15 17:00 “Супергърл” – сериал, с.2 еп.7 18:00 “Монк” – сериал, с.2 еп.8 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, еп.3 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Наркос: Мексико” – сериал, еп.6 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Лесни пари 3: Луксозен живот” – криминален, трилър (Швеция, 2013), режисьор Йенс Йонсон, в ролите: Джоуел Кинаман, Матиас Варела, Мартин Валстрьом, Малин Бюска, Деян Чукич и др. [14+] 00:30 “Наркос: Мексико” – сериал, еп.6 01:30 “Животинско царство” – сериал, с.3 еп.2 02:30 “Стрелата” – сериал, еп.3 03:30 “Супергърл” – сериал, с.2 еп.7 04:30 “Монк” – сериал, с.2 еп.8

Nova TV

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 6 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Под прикритие” – сериен филм, сезон 2 22:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 7 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 6 00:30 “Нощна смяна” – сериен филм, сезон 4 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport

05:00 Край на програмата 10:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Стоук Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Жельона гура – УНИКС, мач от ВТБ лига /п/ 14:00 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Химки – Енисей, мач от ВТБ лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 18-и епизод /п/ 18:30 Хокей на лед: Ак Барс – Салават Юлаев, мач от Континенталната хокейна лига, директно 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 23-ти епизод /п/ 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 4-и епизод 23:00 Хокей на лед: Ак Барс – Салават Юлаев, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 01:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/ 02:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 03:00 Еротичен телепазар

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” –
/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *