ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 23 ЯНУАРИ

БНТ
05:10 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Давай, Даан, давай! детски тв филм /Холандия, 2015г./п/ 06:00 Затвори телефона! детски тв филм /Хърватия, 2015г./п/ 06:15 Малкото извънземно детски тв филм /Чехия, 2015г./п/ 06:30 Ламята детски тв филм /България, 1974г./, режисьор Тодор Динов, в ролите: Никола Тодев, Георги Парцалев, Петър Слабаков, Васил Михайлов, Домна Ганева и др. 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 БНТ на 60 /п/ 09:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Джинс 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика 14:00 “Всеки ден, всяка нощ 15:30 Книга на книгите анимационен филм /5 епизод/ 16:00 Религията днес 17:00 Вечната музика /п/ 17:30 Австралия документален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Крис Торбърн 18:30 Извън играта 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 Европейци – истории за успеха 20:45 Спортни новини 21:00 Събота вечер с БНТ 22:00 Моят плейлист 23:00 По света и у нас 23:10 Студио Х: Златната петорка игрален филм /Северна Македония, 2016г./, режисьор Горан Тренчовски, в ролите: Петре Арсовски, Игор Ангелов, Ненад Милосавлевич, Яна Стояновска, Александър Ристоски и др. (14) 00:35 Прекрасните дни в Аранхуест игрален филм /копродукция, 2016г./, режисьор Вим Вендерс, в ролите: Реда Катеб, Софи Семен, Ханс Харцер, Петер Хандке, Ник Кейв и др. 02:10 БНТ на 60 /п/ 03:15 Австралия документален филм /п/ 04:00 Панорама с Бойко Василев /п/

bTV
05:40 “Домашен арест” – сериал,, еп.8 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация,, еп.21 06:30 Премиера: “Фаталният конфликт: Юдея и Рим” – документален филм (Германия, Австралия, 2018), част I “Възходът на Юдея” 07:30 “Приятели” – сериал, с.5, еп.6 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Богатствата на България” – документална поредица 13:00 “Супертатко” – комедия (Бразилия, 2015), режисьор Педро Аморим, в ролите: Николи Балс, Рафиня Бастус, Лукас Бромбини, Дани Калабреса и др. 14:50 “Илюзионистите” – шоу програма 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Бригада Нов дом” /п./ – социален проект 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “След утрешния ден” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2004), режисьор Роланд Емерих, в ролите: Денис Куейд, Джейк Джиленхол, Еми Росъм, Сила Уорд, Иън Холм, Кенет Уелш и др. 22:30 “Х-Мен началото: Върколак” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, 2009), режисьор Гавин Худ, в ролите: Хю Джакман, Лив Шрайбър, Райън Рейнолдс, Дани Хюстън, Кевин Дюранд, Доминик Монахан, Тейлър Кич и др. 00:50 “Утеха” – криминален, психотрилър (САЩ, 2015), режисьор Афонсо Поярт, в ролите: Антъни Хопкинс, Джефри Дийн Морган, Аби Корниш, Колин Фарел, Зандър Бъркли, Шарън Лорънс, Рей Хернандес и др. [16+] 02:40 “Приятели” /п./ – сериал, с.5, еп.6 03:20 “Мармалад” /п./

bTV Comedy
05:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.10, еп.4, 5 07:00 “Супермаркет” – сериал, с.4, еп.13, 14 08:00 “Гранд” – сериал,, еп.5 – 8 10:00 “Феята на зъбките 2” – комедия, семеен (САЩ, 2012), режисьор Алекс Зам, в ролите: Лари Кабелджията, Дейвид Макей, Ерин Бют, Джон Конън и др. 12:00 “Шантави рисунки: Бягството на заека” – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2015), режисьор Джеф Сергей 14:00 “Приятели” /п./ – сериал 15:00 “Гранд” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 18:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 19:30 Премиера: “Супермаркет” – сериал, с.4, еп.13, 14 20:30 “Приключения в Ню Йорк” – комедия, криминален, семеен (САЩ, 2004), режисьор Дени Гордън, в ролите: Мери-Кейт Олсен, Ашли Олсен, Юджийн Леви, Анди Риктър, Райли Смит, Боб Сагет, Джаред Падалеки и др. 22:30 “На гости на третата планета” /п./ – сериал 23:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 00:30 “Гранд” /п./ – сериал 02:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 03:00 “Столичани в повече” /п./- сериал 04:00 “Супермаркет” /п./ – сериал

bTV Action
05:00 “Господарят на илюзията” – сериал,, еп.13 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.2, еп.23 – 26 (последен) 08:00 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.15 – 17 11:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3, еп.7 11:30 “Следите на войната” – екшън, трилър (САЩ, 2009), режисьор Джон Картър, в ролите: Куба Гудинг мл., Кларънс Уилямс III, Джон Тери, Джаклин ДеСантис, Ланс Редик, Джей Кей Симънс и др. 13:30 “Транспортер 3” – екшън, трилър (Франция, Великобритания, САЩ, 2008), режисьор Оливие Мегатон, в ролите: Джейсън Стейтъм, Наталия Рудакова, Франсоа Берлеан, Робърт Непър, Йерон Крабе, Ян Сандберг и др. 15:30 “Смелите” – сериал,, еп.4, 5 17:30 “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3, еп.8 18:30 “12 силни” – военен, исторически, екшън (САЩ, 2018), режисьор Николай Фулси, в ролите: Крис Хемсуърт, Майкъл Шанън, Майкъл Пеня, Треванте Роудс, Уилям Фиктнър, Елса Патаки, Тейлър Шеридан и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на екшън: “Категория 5” – екшън, трилър (САЩ, България, 2018), режисьор Роб Коен, в ролите: Маги Грейс, Тоби Кебъл, Бен Крос, Райън Куонтън, Атанас Сребрев, Веселин Троянов и др. 00:00 “Тринадесет” – трилър, драма (САЩ, 2010), режисьор Гела Баблуани, в ролите: Сам Райли, Алис Барет, Габи Хофман, Джейсън Стейтъм, Мики Рурк, Рей Уинстън, Еманюел Шрики и др. [16+] 02:00 “Караваната” – хорър, трилър (САЩ, 2018), режисьор Том Нейгъл, в ролите: Денис Ричардс, Миша Бартън, Джеф Дентън, Брайън Нейгъл и др. [16+] 03:45 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.15 – 17

Nova TV
06:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA /п/ 07:00 “Втори дубъл” – сериал 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Запази последния танц 2” – с уч. на Изабела Мико, Калъмбъс Шорт, Жаклин Бисе, Мария Брукс, Обри Долар, Тре Армстронг и др. 15:00 “Ани” – с уч. на Камерън Диас, Джейми Фокс, Роуз Бърн, Кувенджани Уолис и Боби Канавали и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Мери Попинз се завръща” (премиера) – с уч. на Емили Блънт, Емили Мортимър, Мерил Стрийп, Колин Фърт, Бен Уишоу, Лин-Мануел Миранда и др. 22:30 “Денят на патриота” – с уч. на Марк Уолбърг, Мишел Монахан, Кевин Бейкън, Джон Гудман, Джей Кей Симънс и др. 01:00 “Портал на воините” – с уч. на Дейв Баутиста, Марк Чао, Сиена Гилори, Ни Ни и др. 02:50 “Запази последния танц 2” – с уч. на Изабела Мико, Калъмбъс Шорт, Жаклин Бисе, Мария Брукс, Обри Долар, Тре Армстронг и др. /п/ 04:45 “Ани” – с уч. на Камерън Диас, Джейми Фокс, Роуз Бърн, Кувенджани Уолис и Боби Канавали и др. /п/

Nova Sport
09:30 Баскетбол: Автодор – ЦСКА Москва ВТБ лига – /п/ 11:30 Хокей на лед: Ак Барс – Локомотив Континентална хокейна лига – /п/ 13:25 Новини 13:30 Студио “Купа на Футболната асоциация” – директно 15:55 Студио “Купа на Футболната асоциация” – директно 16:15 “Пета четвърт” 20 кръг обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – /п/ 16:45 Студио “Купа на Футболната асоциация” – директно 20:00 Футбол 4 кръг Купа на Футболната асоциация – директно 22:25 Новини 22:30 Професионална борба: “Разбиване” 4 епизод предаване на WWE (2021) 23:30 Футбол 4 кръг Купа на Футболната асоциация – /п/ 01:30 Еротичен телепазар 10:00 Баскетбол: Автодор – ЦСКА Москва ВТБ лига – /п/ 12:00 Футбол: Стоук Сити – Уотфорд Чемпиъншип – /п/ 14:00 Хокей на лед: Ак Барс – Локомотив Континентална хокейна лига – /п/ 16:00 Новини 16:10 Студио “Купа на Футболната асоциация” – директно 17:00 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Блекпул Купа на Футболната асоциация – директно 18:55 Студио “Купа на Футболната асоциация” – директно 19:30 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Дарби Каунти Чемпиъншип запис 21:25 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 21:55 Новини 22:00 Професионална борба: “Разбиване” предаване на WWE (2021) 23:00 Футбол: Барнзли – Норич Сити Купа на Футболната асоциация запис 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews
05:15 Патарински LIVE/п/ 05:45 Пресечна точка/п/ 06:30 Парчета от реалността/п/ 06:45 Другото лице 07:15 Денят на живо 07:40 Темата на NOVA 08:00 Събуди се 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Пулс 12:00 Новините на NOVA 12:30 Документална поредица на DW 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Другото лице 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:15 Парчета от реалността 14:30 Шоубизнес 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:30 Патарински LIVE 16:00 Офанзива с Любо Огнянов 19:00 Новините на NOVA 19:20 Карай направо 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Икономика и бизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Парламентът на фокус 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Офанзива с Любо Огнянов 00:30 Икономика и бизнес 01:00 Карай направо 01:20 Парламентът на фокус 01:30 В добра форма 02:00 Патарински LIVE 02:30 Събуди се

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *