ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 24 АВГУСТ

БНТ
05:00 Днес и утре 05:30 България от край до край 7 /п/ 06:00 Внимание, роботика – анимационен филм /п/ 06:25 Диноотряд “Кунг-фу” анимационен филм/п/ 07:15 Магьосници – тв филм /3 серия/ 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 Пътеки /п/ 08:30 На работа в Япония – документалена поредица 09:00 Кибер пес – детски игрален филм /копродукция, 2003 г./, режисьор Джордж Милър, в ролите Джъд Нелсън, Райън Кули, Мишел Нолдън и др. 10:30 Предисторията: Богове и поклонници 6-серийна – документална поредица /България, 2008 г./, 1 епизод, режисьор Атанас Димитров 11:00 Туризъм.бг /най-доброто/ 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди /най-доброто/ 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 14:00 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ 15:00 Господин Селфридж – тв филм /5 и 6 епизод/(12) 16:35 Национални съкровища на Чехия: Църквата “Свети Ян Непомуцки” 17:00 Срещи на първия ред: Красимир Узунов с полковник Борис Дрангов – документална поредица 17:30 Джинс “Фото Папакочев”/п/ 18:00 Извън играта /п/ 18:50 Войните на Наполеон в Русия – документален филм /4, последен епизод/ 19:45 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас 20:30 Спортни новини 20:40 Дуелът на братята: Историята на “Адидас” и “Пума” – игрален филм /Германия, 2016 г./, режисьор Оливер Доменгет, в ролите Кен Дукен, Торбен Либрехт, Пико фон Грооте и др. 22:40 По света и у нас 22:55 Студио “Х”: Кръгът Блечли – тв филм /2 епизод/ (12) 23:45 Болката – игрален филм /САЩ, 2013 г./, режисьор Върнън Мортенсен, в ролите Кърк Харис, Джон Савидж, Райън Балънс, Ивон Делароса и др. (14) 01:20 Войните на Наполеон в Русия – документален филм /4, последен епизод/п/ 02:10 Господин Селфридж – тв филм /5 и 6 епизод/п/(12) 03:45 Студио “Х”: Кръгът Блечли – тв филм /2 епизод/п/(12) 04:30 Бразди /най-доброто/ /п/

bTV
05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, с.2, еп.5, 6 07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2 еп.11, 12 08:00 “Тази събота и неделя” /най-доброто/ 11:00 “Cool…T” /най-доброто/ 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ” – документална поредица 13:00 “Корабът на мечтите: Уругвай” – романтичен, комедия, драма (тв филм, Германия, 2017), режисьор Щефан Бартман, в ролите: Хайде Келер, Саша Хен, Ник Вилдер, Харалд Шмид, Кристине Нойбауер, Йохен Хорст, Марек Ерхард и др. 15:00 “Ела, изпей!” – анимация, музикален, комедия (САЩ, 2016), режисьор Гарт Дженингс 17:00 “Вечеря за идиоти” – комедия (САЩ, 2010), режисьор Джей Роуч, в ролите: Стив Карел, Пол Ръд, Стефани Шостак, Зак Галифанакис, Джемейн Клемънт, Брус Грийнууд, Рон Ливингстън и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите /п/ 20:00 “Бързи и яростни 5: Удар в Рио” – екшън, трилър (САЩ, 2011), режисьор Джъстин Лин, в ролите Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън, Лудакрис, Мат Шълц, Сунг Канг, Гал Гадот, Тего Калдерон, Дон Омар, Дуейн Джонсън, Жоаким де Алмейда, Елса Патаки и др. 22:30 “Такси в Ню Йорк” – екшън, комедия (САЩ, Франция, 2004), режисьор Тим Стори, в ролите: Куин Латифа, Джими Фалън, Жизел Бюндхен, Дженифър Еспозито и др. 00:30 “Съдията” – драма (САЩ, 2014), режисьор Дейвид Добкин, в ролите: Робърт Дауни мл., Робърт Дювал, Вера Фармига, Били Боб Торнтън, Винсънт Д`Онофрио, Дакс Шепърд и др. 03:10 “Вечеря за идиоти” /п/ – комедия (САЩ, 2010)

bTV Action
05:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3 еп.8 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, еп.7 – 9 07:30 “Монк” – сериал, с.2 еп.6 – 8 10:30 “Номер 42-ри” – спортен, драма, биографичен (САЩ, 2013), режисьор Брайън Хелгеланд, в ролите Чадуик Боузман, Харисън Форд, Кристофър Мелони, Ти Ар Найт, Никол Бъхари и др. 13:00 “Джурасик парк III” – приключенски, трилър, фантастика (САЩ, 2001), режисьор Джо Джонстън, в ролите Сам Нийл, Уилям Мейси, Теа Леони, Алесандро Нивола, Тревър Морган, Лора Дърн и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.1, 2 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.20 17:30 “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн /най-доброто, еп.3/ 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, с.2, еп.13 18:45 “Завръщане в бъдещето II” – фантастика, приключенски (САЩ, 1989), режисьор Робърт Земекис, в ролите Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Лиа Томпсън, Кейси Семашко, Били Зейн, Елизабет Шу, Илайджа Ууд и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Хелбой ІІ: Златната армия” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2008), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите Рон Пърлман, Селма Блеър, Дъг Джоунс, Джон Хърт, Джон Алекзандър и др. 00:15 “Стрелецът” – екшън, криминален, психотрилър (Испания, Великобритания, Франция, 2015), режисьор: Пиер Морел, в ролите Шон Пен, Идрис Елба, Джазмин Тринка, Хавиер Бардем, Рей Уинстън, Марк Райлънс и др. [14+] 02:30 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.1, 2 04:15 “Информаторите” – трилър, криминален, драма (Германия, САЩ, 2008), режисьор Грегор Джордан, в ролите Били Боб Торнтън, Ким Бейсингър, Мики Рурк, Уинона Райдър, Амбър Хърд, Рис Ифънс, Джон Фостър, Остин Никълс и др. [16+]

bTV Comedy
05:00 “Приятели” – сериал 06:00 “Приятели” – сериал, с.8, еп.12, 13 07:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 09:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.4 еп.9, 10 10:00 “Ченге и половина: Новобранец” – комедия, екшън, приключенски (тв филм, Канада, 2017), режисьор Джонатан Розенбаум, в ролите Лу Даймънд Филипс, Лулу Уилсън, Джанет Кидър, Майкъл Коулман и др. 12:00 “Събудих се в Мексико” – приключенски, комедия (САЩ, 2014), режисьор Скот Армстронг, в ролите: Адам Пали, Ти Джей Милър, Томас Мидълдич, Шанън Уудуърд, Алисън Бри, Роза Салазар и др. 14:00 “Игрите на звездите” – гейм шоу с водещ Катерина Евро, еп.12 15:00 “Хотел Елеон” – сериал 17:00 “Дивата Нина” – сериал 19:30 “На гости на третата планета” – сериал 20:30 “История на Пепеляшка” – романтичен, комедия, семеен (САЩ, Канада, 2004), режисьор Марк Росман, в ролите Хилари Дъф, Чад Майкъл Мъри, Дженифър Кулидж, Дан Бърд, Реджина Кинг и др. 22:30 “Червеното джудже” – сериал, с.10, еп.6, с.11 еп.1 23:30 “Двама мъже и половина” – сериал 01:30 “Хотел Елеон” – сериал 02:00 “Приятели” – сериал 03:00 “Червеното джудже” – сериал 04:00 “Теория за големия взрив” – сериал

Nova TV
07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 10:00 “Инга Линдстрьом: Обратно към живота” – с уч. на Рудигер Йосвиг, Пиер Кивит, Хано Фридрих и др. 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Легенда за езерото” – с уч. на Емили Уотсън, Дейвид Мориси, Крейг Хол, 15:00 “Булка на прицел” – с уч. на Кариса Лий Стейпълс, Стийв Барън, Синди Бъзби, Лия Франкланд и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Пепеляшка” – с уч. на Кейт Бланшет, Лили Джеймс, Ричард Мадън, Хелена Бонъм Картър, Стелън Скарсгард, Холидей Грейнджър, Софи МакШийра и др. 22:10 “Сага за викингите” (премиера) – с уч. на Том Хопър, Райън Куантен, Кен Дукен, Чарли Мърфи, Ед Скрейн, Анатол Таубман, Йохан Хег и др. 00:10 “Полтъргайст ” – с уч. на Сам Рокуел, Розмари Деуит, Джаред Харис, Никълъс Браун и др. 02:10 “Булка на прицел” – с уч. на Кариса Лий Стейпълс, Стийв Барън, Синди Бъзби, Лия Франкланд и др. /п/ 04:30 “Инга Линдстрьом: Обратно към живота” – с уч. на Рудигер Йосвиг, Пиер Кивит, Хано Фридрих и др. /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Енерги Котбус – Байерн Мюнхен, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Оснабрюк – РБ Лайпциг, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/ 14:00 Студио “Чемпиъншип”, директно 14:30 Футбол: Дарби Каунти – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип, директно 16:25 Студио “Чемпиъншип”, директно 17:00 Футбол: Стоук Сити – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно 18:55 Студио “Чемпиъншип”, директно 19:30 Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 1-ви епизод /п/ 20:00 Футбол: Юрдинген – Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Професионална борба: “Първична сила”, 34-и епизод /п/ 23:15 Футбол: Дарби Каунти – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/ 01:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:30 Еротичен телепазар 03:30 Край на програмата

Kanal 3
06:15 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 07:00 “Парчета от реалността” 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 08:00 “Пулс” с Гергана Добрева – избрано 08:30 “Другото лице” /п/ 09:00 “Социална мрежа” /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 “Всичко коз” – избрано 10:45 Топ Шоп 11:00 “Спорт в обектива” – избрано 11:45 “Букмейкър” 12:00 Телемаркет 12:15 “Парчета от реалността” 12:30 “Холивуд” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Икономика и бизнес” – избрано 14:00 НОВИНИ 14:15 “Патарински LIVE” – избрано 15:00 НОВИНИ 15:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 17:00 “Офанзива с Любо Огнянов” – избрано 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров-избрано 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Интервю” с Наделина Анева 23:00 НОВИНИ 23:15 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *