ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 24 АВГУСТ

 bTV

05:30 “Фитнес” /п/- сериал, еп.8 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.19 06:30 “Комиците и приятели” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” /най-доброто/ – токшоу 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.72 15:30 “Търговски център” – сериал, с.14 еп.171 – 173 17:00 bTV Новините 17:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.33 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3 еп.46 21:00 Премиера: “Ирония на съдбата” – сериал, еп.40 22:30 Премиера: “Добрият доктор” – сериал, с.2 еп.13 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.11 01:00 “Гранд” – сериал, с.2 еп.13 01:30 “Домашен арест” – сериал, еп.13 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, с.2 еп.13  

Nova TV

06:00 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 /п/ 06:55 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Инга Линдстрьом: Защото всички обичат Елин” – с уч. на Фридрих фон Тюн, Ана Рот, Нико Рогнер, Зузан Хоке и др. 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 9 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Транспортер” – сериен филм, сезон 1 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 19 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 5 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

 bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2 еп.11 – 14 08:00 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.15 09:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.2 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.16 11:00 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.2 12:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.8 13:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3 еп.21, 22 15:00 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.16 16:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.3 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.9 18:00 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.3 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.17 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стрелата” – сериал, с.7 еп.17 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Трудна мишена 2” – екшън, трилър (САЩ, 2016), режисьор Рул Рейне, в ролите: Скот Адкинс, Робърт Непър, Рона Митра, Темуера Морисън, Ан Труонг и др. 00:00 “Стрелата” – сериал, с.7 еп.17 01:00 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.3 02:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.17 03:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.9 04:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.3

 bTV Comedy

05:00 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 06:00 “Малкото пони” – анимация, сериал, с.2 еп.7, 8 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Фитнес” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Ледена епоха 4: Континентален дрейф” – анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2012), режисьори Стив Мартино и Майкъл Търмайер 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Фитнес” /п/ – сериал 15:00 “Преспав” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.10 еп.3, 4 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.63 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.16 20:30 “Преспав” – сериал, еп.11, 12 22:00 “Мис Сладкиш” – сериал, еп.1, 2 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.7, 8 00:00 “Ледена епоха 4: Континентален дрейф” /п/ – анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2012) 02:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019) 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova Sport

10:00 Футбол: Чарлтън Атлетик – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 Футбол: Мидълзбро – Хъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Баскетбол: Автодор – Зенит, мач от ВТБ лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Милуол – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Баскетбол: Енисей – УНИКС, мач от ВТБ лига /п/ 20:00 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Шефилд Уенздей – Брентфорд, мач от Чемпиъншип /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

 Kanal 3

07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:20 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Другото лице” 10:45 “Стъпки към успеха” 11:00 НОВИНИ 11:20 “Социална мрежа”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Денят на живо” -/п/ 13:00 НОВИНИ 13:20 “Парчета от реалността” 13:45 Топ шоп 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Другото лице” 17:50 “Бизнес новини” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Другото лице” 22:50 “Изкуство по време на пандемия” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Феята на цветята детски тв филм /Хонг Конг, 2017г./ 06:15 Търсачи на реликви 2 тв филм /п/ 07:00 Сутрешен блок 09:00 Корпорация “Приключения” тв филм /19 епизод/п/ 09:45 Как е устроена Вселената 3 документална поредица /п/ 10:30 10 000 крачки 10:40 Френската селска кухня на Триш документална поредица /п/ 11:10 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Новини на турски език 12:40 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 13:40 Супер камери документална поредица 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Влакът на динозаврите анимационен филм 15:00 Търсачи на реликви 2 тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас регионални новини 16:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 16:45 Френската селска кухня на Триш документална поредица 17:10 Как е устроена Вселената 3 документална поредица 18:00 По света и у нас 18:20 Културни адреси: София, Европа документална поредица 18:45 Какво ще се случи? 2 документална поредица 19:10 Корпорация “Приключения” тв филм /20 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Госпожо Държавен секретар 4 тв филм /11 епизод/ (12) 22:00 Династията на Борджиите 3 тв филм /8 епизод/ (16) 23:00 По света и у нас 23:30 Пепел тв филм /8 епизод/ (16) 00:20 БНТ на 60 Найо Тицин и Олга Борисова /п/ 01:20 България от край до край 3 /п/ 01:50 Госпожо Държавен секретар 4 тв филм /11 епизод/п/ (12) 02:35 Какво ще се случи? 2 документална поредица/п/ 03:15 Културни адреси: София, Европа документална поредица /п/ 03:35 Бразди /п/ 04:05 Династията на Борджиите 3 тв филм /8 епизод/п/ (16) 04:55 Пепел тв филм /8 епизод/п/ (16)

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *