HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 24 АВГУСТ

БНТ
05:15 Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс – документален филм /2 епизод/п/ 06:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 06:05 Здравето отблизо
/най-доброто/ /п/ 06:55 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Космически кораб “Догстар” – анимационен филм /25 епизод/ 09:40 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм /32 епизод/ 09:55 Лошите добри приятели – детски тв филм /6 епизод/ 10:20 Под вълните на Черно море – документална поредица 10:35 История.bg – Византия vs. България /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Концерт на клавирно дуо Марко Скиаво и Серджо Маркеджани – фестивал “Пиано екстраваганца” /п/ 13:50 Английският съсед – тв филм /4, последна серия/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Музика на сърцето – 12-сериен тв филм /Италия, 2013 г./, 1 епизод, режисьор Амброджо Ло Джудиче, в ролите Франческа Каварин, Йоханес Брандруп и др. /п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 По съвест 5 – тв филм /10 епизод/ 17:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:25 Европейско първенство по волейбол: България – Русия /мъже/ – пряко предаване от Катовице /Полша/ 20:25 По света и у нас – информационна емисия 20:50 Спортни новини 21:05 Сатен – игрален филм /САЩ, 2011 г./, режисьор Крис Олнес, в ролите Хамилтън фон Уотс, Мелиса Джоун Харт и др. 22:30 Отворени досиета: Петко Огойски – 6-серийна документална поредица /1 филм/, сценарист Христо Христов, режисьор Димитър Коцев-Шошо /п/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Под прикритие 5 – тв филм /8 епизод/(16) 00:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 00:40 По съвест 5 – тв филм /10 епизод /п/ 01:35 Музика на сърцето – тв филм /1 епизод/п/ 02:25 Отворени досиета: Петко Огойски – документална поредица /1 филм/п/ 03:05 Здравето отблизо /най-доброто/ /п/ 03:55 Туристически маршрути /п/ 04:25 Днес и утре /п/ 04:55 История.bg – Византия vs. България/п/

bTV
05:30 “Аламинут” /п/ 06:00 “Смърфовете” – анимация 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 32 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с. 1, еп. 98 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с. 2, еп. 12 17:00 bTV Новините 17:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 794 17:50 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 794 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Великолепният век: Кьосем” – сериал, с. 1, еп. 43 21:30 “Любов и вендета” – сериал, с. 1, еп. 8 22:30 “Хотел Елеон” – сериал, с. 1, еп. 27, 28 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Закотвени” – сериал, с. 1, еп. 7 01:30 “Веществени доказателства: Рим” – сериал, с. 1, еп. 59 02:30 “Преди обед” /п/ – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 675

bTV Action
05:15 “Извън играта” – сериал, с. 6 еп.10 06:00 “Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, еп. 3 еп. 15 09:00 “Извън играта” – сериал, с. 6 еп. 10 10:00 “Супергърл” – сериал, с. 3, еп. 19 11:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп. 17 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 4, еп. 1 13:00 “Злодеите на DC Comics” 15:00 “Кости” – сериал, с. 10, еп. 7 16:00 “Извън играта” – сериал, с. 6 еп. 11 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 4, еп. 2 18:00 “Готъм” – сериал, с. 2, еп. 18 18:45 Жребий за груповата фаза в Шампионската лига 20:00 “Стрелата” – сериал, с. 3, еп. 17 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Херкулес и огненият кръг” – приключенски, екшън, фентъзи (САЩ, 1994), режисьор – Дъг Лефлър, актьори – Кевин Сорбо, Антъни Куин, Стефани Барет и др. 00:00 “Стрелата” – сериал, с. 3 еп. 16 01:00 “Супергърл” – сериал, еп. 19 02:00 “Кости” – сериал, с.10, еп. 7 03:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 2 04:00 “Готъм” – сериал, еп. 18

bTV Comedy
05:00 “По средата” /п./ – сериал 06:00 “Барът” – сериал, с. 2 07:00 “По средата” – сериал 08:00 “Предградие” – сериал, с. 2 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 10:00 “Анализирай това” – комедия, криминален (САЩ, 1999) режисьор – Харолд Реймис, актьори – Робърт де Ниро, Били Кристъл, Лиса Кудроу, Джо Витерели, Чаз Палминтери, Тони Бенет и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” – комедиен сериал 13:30 “Клуб “Веселие” – сериал 14:30 “Бруклин 99” – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/- комедиен сериал 17:00 “Комиците” – комедийно шоу 18:00 “Клуб “Веселие” – сериал, с. 5 19:00 Премиера: “По средата” – сериал, с. 7 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 Премиера: “Бруклин 99” – комедиен сериал, с. 1 22:30 “Стъпка по стъппка” – комедиен сериал, с. 5 00:00 “Анализирай това” -комедия, криминален (САЩ, 1999) режисьор – Харолд Реймис, актьори – Робърт де Ниро, Били Кристъл, Лиса Кудроу, Джо Витерели, Чаз Палминтери, Тони Бенет и др. 02:00 “Барът” /п/ – сериал 03:00 “Предградие”
/п/ – сериал 04:00 “Клуб “Веселие” /п/ – сериал

Nova TV
05:00 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/ 06:00 “Касъл” – сериен филм, сезон 8 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 13 10:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 3 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Дъщерята на Ананди” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Скорпион” – сериен филм 22:00 Новините на NOVA 22:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Черният списък” (премиера) – сериен филм, сезон 4 00:00 “Касъл” – сериен филм, сезон 8 01:00 “Просветление” – сериен филм 02:00 “Скорпион” – сериен филм /п/ 03:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 04:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Лион – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Марсилия – Анже, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Лил – Каен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Шефилд Юнайтед – Барнзли, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Метц – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Съндърланд – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Ница – Гингам, мач от френската Лига 1, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 Новини (п) 06:30 “Код 11-13”, информационно новинарско шоу (п) 08:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, (п) – 3 част 14:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес 23:00 “Код 11-13”, информационно новинарско шоу (п) 01:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:30 “Без Целофан”, актуални политически изявления без цензура 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п)

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев” /п/ 07:00 “Имате думата” /п/ 07:30 “Патарински Live /п/ 08:00 “Денят на живо” /п/ 09:00 “На гости на Ники Сотиров” /п/ 10:00 “Спорт в обектива” /п/ 11:00 Времето, календар, хороскоп 11:10 Топ шоп 11:25 “Коктейл” /п/ 11:55 Телемаркет 12:00 Времето, календар, хороскоп 12:10 “Всеки следобед с Криси” /п/ 13:15 “Патарински” Live /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” /п/ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси” /п/ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо”, избрано 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 “Денят на живо” /п/ 23:30 “Спорт в обектива” /п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/

 

 

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *