Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 24 АПРИЛ

БНТ

05:10 Още от деня, коментарно предаване/п/ 05:40 Майонезата, детски тв филм /Корея, 2017г./ 06:00 Работилница за играчки, детски тв филм /Тайван, 2017г./ 06:20 Госпожа Динозавър, детски тв филм /България, 2002г./, режисьор Анри Кулев, в ролите: Мария Каварджикова, София Каменарова, Мадлен Зурбек, Стефка Янорова, Любен Чаталов и др. 07:40 Телепазарен прозорец 08:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Джинс 11:55 Евровизия 2021 – клипове 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика 14:00 Изкореняване, документален филм /копродукция, 2017г./, режисьор Костадин Бонев (12) 15:30 Книга на книгите, анимационен филм /2 сезон, 5 епизод/ 16:00 Религията днес 17:00 Вечната музика 17:30 Пътят към УЕФА Евро 2020, магазинно предаване /1 и 2 епизод/ 18:30 Извън играта 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 Европейци – истории за успеха 20:45 Спортни новини 21:00 Събота вечер с БНТ 22:00 Моят плейлист 22:55 Евровизия 2021 – клипове 23:00 По света и у нас 23:15 Презареждане 23:20 Студио Х: Под дървото, игрален филм /копродукция, 2017г./, режисьор Хафстейн Гунар Сигурдсон, в ролите: Сигридур Сигурпалсдотир Шевинг, Дора Йохансдотир, Селма Бьорнсдотир и др. (12) 00:50 Нежно създание, игрален филм /копродукция, 2017г./, режисьор Сергей Лозница, в ролите: Василина Маковцева, Сергей Колесов, Димитрий Биковски, Лия Ахеджакова, Роза Хайрулина и др. (14) 03:30 Панорама с Бойко Василев /п/ 04:30 Иде нашенската музика /п/

bTV

05:30 “Комиците и приятели” /п./ 05:40 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.26 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.2, еп.1 06:30 “Предшествениците на Колумб” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.6, еп.8 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Богатствата на България” – документална поредица (2021), с.5, еп.3 13:00 “Пожелай си нещо!” – романтичен, драма, комедия (САЩ, 2017), режисьор Сюзан Уолтър, в ролите: Шарън Стоун, Тони Голдуин, Елън Бърстин, Фамке Янсен и др. 15:00 “Добрият доктор” – сериал, еп.13 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Бригада Нов дом” – социален проект, с.4 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Мъжът от U.N.C.L.E.” – екшън, комедия, приключенски (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Гай Ричи, в ролите: Хенри Кавил, Хю Грант, Алисия Викандер, Арми Хамър, Джаред Харис, Елизабет Дебики, Даниел Уестууд и др. 22:30 “Размяната” – комедия, фентъзи (САЩ, 2011), режисьор Дейвид Добкин, в ролите: Райън Рейнолдс, Джейсън Бейтман, Лесли Ман, Оливия Уайлд, Ти Джей Хенсън, Ед Акерман и др. [14+] 00:50 “Неуредени сметки” – трилър (САЩ, Великобритания, Унгария, Израел, 2011), режисьор Джон Мадън, в ролите: Хелън Мирън, Сам Уърдингтън, Том Уилкинсън, Кирън Хайндс, Джесика Частейн, Йеспер Кристенсен, Мартон Чокаш и др. [14+] 03:20 “Мармалад” /п./ bTV Comedy 05:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.8, еп.18, 19 07:00 “По средата” – сериал, с.8, еп.17, 18 08:00 “На по-добро място” – сериал 5, еп., с.2, еп.5 – 8 10:00 “Можеш ли да пазиш тайна?” – романтичен, комедия (САЩ, 2019), режисьор Елийс Дюран, в ролите: Алекзандра Дадарио, Тайлър Хеклин, Лавърн Кокс, Кимико Глен и др. 12:00 “Фъстъчета: Филмът” – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2015), режисьор Стив Мартино 14:00 “Приятели” /п./ – сериал 15:00 “По средата” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 18:30 “Хотел Елеон” /п./ – сериал 19:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 20:30 “Пан” – фентъзи, приключенски, комедия (САЩ, Великобритания, Австралия, 2015), режисьор Джо Райт, в ролите: Леви Милър, Хю Джакман, Аманда Сайфред, Руни Мара, Гарет Хедлънд, Нонсо Аноузи, Кара Делавин, Пол Кей и др. 22:30 “Съни Бийч” – сериал, еп.8 23:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 00:30 “На по-добро място” /п./ – сериал 02:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 03:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал 04:00 “Съни Бийч” /п./ – сериал

bTV Action

05:15 “Монк” – сериал, с.8, еп.1 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4, еп.4 – 7 08:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.11 – 13 11:00 “Киану” – екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Питър Атенсио, в ролите: Кигън-Майкъл Кий, Джордан Пийл, Тифани Хадиш, Метъд Ман, Джейсън Мичъл, Луи Гузман, Уил Форт, Ниа Лонг и др. 13:00 “Дивергенти” – фантастика, приключенски, мистъри (САЩ, 2014), режисьор Нийл Бъргър, в ролите: Шейлийн Уудли, Тио Джеймс, Кейт Уинслет, Ашли Джъд, Джай Кортни, Рей Стивънсън, Зоуи Кравиц, Ансел Елгорт, Майлс Телър, Мъкай Файфър, Маги Кю и др. 15:30 “Наркос: Мексико” – сериал, с.2, еп.1, 2 17:30 “Да Знаеш Как” /п./ – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.2 18:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6, еп.4 18:30 “Мисията невъзможна 3” – трилър, екшън (САЩ, Германия, Китай, Италия, 2006), режисьор Дж. Дж. Ейбръмс, в ролите: Том Круз, Мишел Монахън, Винг Реймс, Филип Сиймор Хофман, Били Крудъп, Джонатан Рис Майърс, Кери Ръсел, Лорънс Фишбърн и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на екшън: “Смотаняци” – комедия, екшън (САЩ, 1991), режисьор Джим Ейбрахамс, в ролите: Чарли Шийн, Кери Елуес, Валерия Голино, Лойд Бриджис, Кевин Дън, Джон Крайър и др. 23:45 “Какво се случи с Понеделник” – екшън, криминален, фантастика (Великобритания, Франция, Белгия, 2017), режисьор Томи Виркола, в ролите: Нуми Рапас, Глен Клоус, Уилем Дефо, Марван Кензари, Кристиан Рубек и др. [14+] 02:15 “Чистилището” – уестърн, фентъзи (тв филм, САЩ, 1999), режисьор Ули Едел, в ролите: Сам Шепърд, Ерик Робъртс, Питър Стормеър, Ранди Куейд, Дони Уолбърг и др. 04:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.11, 12

Nova TV

06:00 “Мерием” – сериен филм /п/ 07:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 16 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Страховити Истории” – с уч. на Джак Блек, Дилън Минет, Одея Ръш, Райън Ли, Джилиан Бел, Ейми Райън, Халстън Сейдж, Кен Марино и др. 14:40 “Четири сватби и едно погребение” – с уч. на Хю Грант, Анди Макдауъл, Кристин Скот Томас, Саймън Калоу, Джон Хана, Шарлот Коулман, Роуън Аткинсън и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Туристът” – с уч. на Джони Деп, Анджелина Джоли, Пол Бетани, Тимъти Далтън, Руфъс Сюъл, Раул Бова и др. 22:00 “Американецът” – с уч. на Джордж Клуни, Виоланте Плачидо, Паоло Боначели, Ирина Бьорклунд и др. 00:00 “Казанова” – с уч. на Хийт Леджър, Сиена Милър, Джеръми Айрънс, Оливър Плат, Лена Олин и др. 01:50 “Перфектната булка: Сватбен звън” – с уч. на Паскал Хатън, Каван Смит, Лиан Лап, Марк Дакаскос и др. /п/ 03:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 16 /п/ 04:20 “Скорпион” – сериал, сезон 3

Nova Sport

10:00 Футбол: Ал Уехдат – Ал Сад Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 12:00 Футбол: Ал Насър – Фулад Шампионска лига на Азия (2021) запис 14:00 Студио “Чемпиъншип” – директно 14:30 Футбол: Борнемут – Брентфорд Чемпиъншип – директно 16:25 Студио “Чемпиъншип” – директно 17:00 Хокей на лед: Авангард – ЦСКА Москва Континентална хокейна лига, финал, мач №4 – директно 19:30 “Пета четвърт”, обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – /п/ 20:00 Студио “Баскетбол” – директно 20:05 Баскетбол: Ню Йорк Никс – Торонто Раптърс НБА – директно 22:15 Студио “Баскетбол” – директно 22:30 Новини 22:35 Професионална борба: “Разбиване” предаване на WWE (2021) 23:30 Футбол: Борнемут – Брентфорд Чемпиъншип – /п/ 01:30 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Бизнесът /п/ 05:25 Пресечна точка /п/ 06:30 Ничия земя /п/ 07:15 Без резервация 07:45 Темата на NOVA 08:00 Събуди се 11:00 Пулс 12:00 Новините на NOVA 12:30 Патарински LIVE /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Другото лице 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Шоубизнес 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:15 В ерата на водолея /п/ 15:30 Ускорение 16:00 Офанзива с Любо Огнянов 19:00 Новините на NOVA 19:20 Карай направо 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Евромакс 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:50 Парламентът на форус/п/ 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Офанзива с Любо Огнянов /п/ 01:05 Карай направо /п/ 01:25 Ерата на Водолея /п/ 01:35 Патарински LIVE /п/ 02:05 Шоубизнес /п/ 02:30 Ничия земя /п/ 03:15 Събуди се /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *