HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 24 АПРИЛ

БНТ
05:05 Още от деня – коментарно предаване /п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културно-информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Михаил Заимов 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водеща Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Стани богат – тв игра /п/ 13:25 Евровизия 2018 /клипове/ 13:30 “Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” /п/ 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 Малки истории – документален слот 14:30 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм 14:45 Животни по пижами – анимационен филм 15:10 Сид – дете на науката 2 – анимационен филм 15:35 Сафарито на Скаут – 13-сериен тв филм /копродукция, 2002 г./ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Капри – тв филм /13 епизод/ 17:25 Зелена светлина 17:30 “Бързо, лесно, вкусно” представя: “Вкусната Европа” – кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Стани богат – тв игра с водещ Михаил Билалов 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум – дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева 21:55 Геният 10-сериен – тв филм /САЩ, 2017 г./, 1 епизод, режисьор Рон Хауърд, в ролите Джефри Ръш, Джони Флин, Емили Уотсън и др. 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Въпрос на чест – тв филм /10 епизод/п/(14) 00:20 Телепазарен прозорец 00:35 Денят започва с Култура /п/ 01:50 Геният – тв филм /1 епизод/п/ 03:00 Въпрос на чест – тв филм /10 епизод/п/(14) 03:50 Здравето отблизо /п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 06:00 “Легендата за Кора” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов под наем” – сериал, с. 1, еп. 108 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с. 1, еп. 61 16:00 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с. 11, еп. 5 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Скъпи наследници” – сериал, с. 1, еп. 72 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Великолепният век: Кьосем” – сериал, с. 2, еп. 6 21:00 MasterChef България – кулинарно шоу 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с. 6, еп. 15 01:00 “Шест сестри” /п/ – сериал 02:00 bTV Новините 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Времето лети” – сериал, с. 3, еп. 23

bTV Comedy
05:00 “Моето семейство” – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с. 3 07:00 “Моето семейство” – сериал 08:00 “Онези от партера” – сериал, с. 2 09:00 “Комиците и приятели 2018” – комедийно шоу 10:00 “Психотерапевт” – комедия, драма (САЩ, 2009), режисьор – Джонас Пейт, актьори – Кевин Спейси, Джо Нунез, Марк Уебър и др. 12:00 “Модерно семейство” – сериал 12:30 “Щурите съседи” – сериал 14:00 “Теория за големия взрив” – сериал 15:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 16:00 “Приятели” – сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 18:00 “Щурите съседи” – сериал 19:30 “Моето семейство” – сериал, с. 2 20:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с. 3 20:30 “Стъпка по стъпка” – сериал, с. 4 21:00 “Приятели” – сериал, с. 5 22:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с. 5 23:00 “Модерно семейство” – сериал, с. 5 00:00 “Психотерапевт” – комедия, драма (САЩ, 2009), режисьор – Джонас Пейт, актьори – Кевин Спейси, Джо Нунез, Марк Уебър и др. 02:00 “Кое е това момиче” – сериал 03:00 “Онези от партера” – сериал 04:00 “Модерно семейство” – сериал

bTV Action
06:00 “Аватар: Легенда за Анк ” – анимация 08:00 “Кости” – сериал, с. 10, еп. 22 09:00 “На крачка от небето” – сериал, с.2, еп. 1 10:00 “Синове на анархията” – сериал, с. 7, еп. 1 11:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 4, еп. 4 12:30 “Супер коли” – автомобилно предаване 13:00 “Хроники” – драма, трилър, фантастика (САЩ, 2012), режисьор – Джош Транк, актьори – Дейн Дехаан, Майкъл Б. Джордан, Ашли Хиншоу, Ана Ууд, Алекс Ръсел, Джо Ваз, Люк Тайлър, Матю Дилан Робъртс, Майкъл Кели и др. 14:30 “Супер коли” – автомобилно предаване 15:00 “Кости” – сериал, с. 11, еп. 1 16:00 “На крачка от небето” – сериал, с. 2, еп. 2 17:00 “Стрелата” – сериал, с. 5, еп. 15 18:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 4, еп. 13 19:00 “Синове на анархията” – сериал, с. 7, еп. 2 20:00 Премиера: “Животинско царство” – сериал, с. 1, еп. 2 21:00 Студио “Шампионска лига” 21:45 (футбол от Шампионска лига) 23:45 Студио “Шампионска лига” 00:15 “Животинско царство” – сериал, с. 1, еп. 2 01:15 “Синове на анархията” – сериал, с. 7, еп. 2 02:15 “Кости”- сериал, с.11, еп. 1 03:15 “Стрелата”- сериал, с. 5, еп. 15 04:15 “Тежки престъпления” – сериал, с. 4, еп. 13

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Войната на розите” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:30 “Господари на ефира” – забавно предаване /п/ 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Критична точка” (премиера) – сериен филм, 5 сезон 21:00 “Hell’s Kitchen България” (премиера) – риалити 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира” – забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Черният списък” – сериен филм, 2 сезон 02:00 “Непростимо” – сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Войната на розите” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Професионален бокс: Международна галавечер в София, повторение 14:00 Класика от Висшата лига – Манчестър Юнайтед – Арсенал (2004-05), повторение 14:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 36-и епизод, повторение 15:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:05 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 31-и епизод, повторение 16:00 Баскетбол: Бетис – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Дижон – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Гингам – Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Милуол – Фулъм, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 BIT СПОРТ (п) 07:00 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 11:00 “Епизод” (п) 12:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 13:00 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 17:00 “Историята оживява” (п) 17:30 “Епизод” (п) 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “Шоуто на играчите”, вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT СПОРТ (п) 22:30 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 23:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Шоуто на играчите”, вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Kanal 3
05:30 “Кухнята на Звездев” /п/ 06:00 “Денят на живо” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Беновска пита” /п/ 11:00 Време, календар, хороскоп 11:15 Топ Шоп 11:30 “Пулс” /п/ 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 Време, календар, хороскоп 12:30 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Всеки следобед” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Денят на живо” /п/ 23:30 “Патарински Live” /п/ 00:00 НОВИНИ /п/ 00:30 “Спорт в обектива”/п/ 01:30-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *