ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 24 ДЕКЕМВРИ

БНТ1

07.00 Сутрешен блок

08.30 По света и у нас Информационна емисия

08.45 Култура.БГ

09.45 100% будни

10.45 Две опашчици детски анимационен филм /Русия, 2018 г./

12.00 По света и у нас Информационна емисия

12.30 Празничен концерт на Гвардейския представителен духов оркестър

13.40 “Съпруг за Коледа” – тв филм, романтичен /САЩ, 2016 г./, реж. Дейвид ДеКото, в ролите: Вивика Фокс, Рико Рос, Ерик Робъртс

15.10 “Първата Коледа на инопланетяните” – късометражна анимация, семеен /САЩ, 1991 г./

15.35 “Буки и Дядо Коледа” – тв филм, семеен, драма /Канада, 2007 г./, реж. Питър Мос, в ролите: Рейчъл Маркъс, Стюарт Хюс, Меган Фолоус

17.00 Коледна “Златна монета”

17.55 Празнично богослужение за Бъдни вечер – пряко предаване от храм “Александър Невски”

19.00 Стани богат тв игра

19.50 Лека нощ, деца!

20.00 По света и у нас Информационна емисия

20.25 Обръщение на Българския патриарх Неофит по повод Рождество Христово

20.30 Концерт на Нели Рангелова: “40 години на сцена, споделени с приятели”

22.10 “Опасен чар” – трилър комедия /България, 1984 г./, реж. Иван Андонов, в ролите: Тодор Колев, Невена Коканова, Татяна Лолова, Стефан Мавродиев

23.40 Концерт на Хилда Казасян: “С усмивка за Ела Фицджералд”

01.10 “Терминалът” – игрален филм /п. от 23.12./

03.30 Частните музеи в Чехия: Музей на Витлеемските сцени – документален филм

03.40  Извън играта /п/

04.25 “Буки и Дядо Коледа” /п/

05.50 Рицарят на бялата дама /2 еп./

bTV

06.00“Малкото Пони: Приятелството е магия” – анимация

07.00Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян

09.30Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12.00bTV Новините – обедна емисия

12.30Ловци на храна

13.30Премиера: “Баща за Коледа” – драма, романтичен (Канада, САЩ, 2016), реж. Тери Инграм, актьри – Ерин Краков, Найъл Матър, П. Лин Джонсън

15.20“Коледа с Тъкър” – драма, семеен (Канада, 2013), реж. Лари А. Маклиън, актьори – Джеймс Бролин, Гейдж Мънроу, Барбара Гордън

17.00“Сам вкъщи” –  комедия (САЩ, 1990), реж.  Крис Кълъмбъс, актьори – Даниел Стърн, Маколи Кълкин, Джон Канди, Джо Пеши, Джон Хърд

17.50Спорт тото

18.00“Сам вкъщи”

19.00bTV Новините – централна емисия

20.00Празничен мегахит: “Наистина любов” – драма, комедия  (Великобритания, САЩ, Франция, 2003), реж. Ричард Къртис, актьори – Хю Грант, Мартин Маккъчън, Лиъм Нийсън, Грегър Фишър, Крис Маршал, Колин Фърт, Ема Томпсън,  Кийра Найтли, Роуън Аткинсън, Клау

22.30Шоуто на Слави” – вечерно токшоу

23.30“Живот на парчета” – драма (САЩ, 2009), реж. Ребека Милър, актьори – Робин Райт, Алън Аркин, Киану Рийвс, Блейк Лайвли, Моника Белучи, Уинона Райдър, Джулиан Мур, Мария Бело

01.30Преди обед” /п./

03.30Ловци на храна

04.30“Сам вкъщи” /п./

bTV Action

06.00Костенурките Нинджа” – анимация

08.00Час пик” – сериал, еп.6

09.00Супергърл” – сериал, с.2, еп. 4

10.00Стрелата” – сериал, с.4, еп.12

11.00Монк” – сериал, с.8, еп. 16

12.00Легендите на утрешния ден” – сериал, еп.13

13.00“Ченге за един ден” – екшън, комедия (САЩ, 2014), режисьор – Тим Стори, актьори – Айс Кюб, Кевин Харт, Джон Легуизамо, Брус Макгил,  Тика Самптър, Гари Оуен и др.

15.00Час пик” – сериал, еп.7

16.00Супергърл” – сериал, с.2, еп. 5

17.00Легендите на утрешния ден” – сериал, еп.14

18.00Премиера: “Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 1

19.00Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.4, еп.13

20.00Екшъв в 8: “Кости” (премиера) – сериал, с.12, еп.2

21.00bTV Новините – централна емисия

22.00“Умирай трудно” – екшън (САЩ, 1988), режисьор – Джон Мактирнън, актьори – Брус Уилис, Бони Беделя, Реджинал Велджонсън, Пол Глийсън, Деворо Уайт, Уилям Атертън, Алън Рикман, Александър Годунов и др.

00.30Животинско царство” – сериал, еп.2

01.30Стрелата” – сериал, с.4, еп.13

02.30Час пик” – сериал, еп.7

03.30Легендите на утрешния ден” – сериал, еп.14

04.30 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 1

bTV Comedy

05.00“Хотел Елеон” – сериал

06.00“Клуб Веселие” – сериал

07.00Стъпка по стъпка” – сериал

08.00“Барби: Страната на сънищата” – сериал

09.00Комиците и приятели” – комедийно шоу

10.00“Коледата на Денис Белята” – комедия (САЩ, 2007), режисьор –  Рон Оливър, актьори -Робър Уагнър, Луис Флечър, Макуел Пери Котън, Годфри, Джордж Нюбърн, Ким Шранър и др.

12.00“Четири Коледи” – комедия, драма, романтичен (САЩ, 2008), режисьор – Сет Гордън, актьори – Винс Вон, Рийз Уидърспун, Тим Макгроу, Мери Стийнбъргън, Джон Фавро, Джон Войт, Робърт Дювал, Сиси Спейсек, Дуайт Йокам и др.

14.00По средата” – сериал

15.00Новите съседи” – сериал

17.00Домашен арест” – сериал, с.2

18.00Мутра по заместване” – сериал

19.00Стъпка по стъпка” – сериал

20.00Новите съседи” – сериал

22.00Ало, ало” – сериал, с.1

23.00Приятели” – сериал, с. 6

00.00“Коледата на Денис Белята” – комедия (САЩ, 2007), режисьор –  Рон Оливър, актьори -Робър Уагнър, Луис Флечър, Макуел Пери Котън, Годфри, Джордж Нюбърн, Ким Шранър и др.

02.00“Клуб Веселие” – сериал

03.00“Барби: Страната на сънищата” – сериал

04.00 “Приятели” – сериал

Nova TV

09.30На кафе” – предаване

12.00Новините на NOVA

12.30“Празнично сияние” (премиера) – (2016) тв филм с уч. на Колин Фъргюсън, Лори Лафлин, Уили Аамес

14.10“Коледен фестивал” (премиера) – (2017) тв филм с уч. на Тейлър Кол, Деймън Рунян, Уенди Крюсън

16.00“Моята голяма луда гръцка сватба 2” – (2016) с уч. на Ния Вардалос, Андреа Мартин, Майкъл Константин, Алекс Улф, Луис Мандилор, Джон Корбет, Лейни Казан, Елена Кампурис

17.55“Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка”

18.00Семейни войни” – телевизионна игра

19.00Новините на NOVA – централна емисия

20.00“Всемогъщият Брус” – (2003) с уч. на Морган Фрийман, Джим Кери, Дженифър Анистън, Стив Карел, Катрин Бел, Лиса Ан Уолтър, Филип Бейкър Хол

22.00Концерт на Адел в Ню Йорк (2016)

23.00“Спасяването на мистър Банкс” – (2013) с уч. на Ема Томпсън, Том Ханкс, Колин Фарел, Рут Уилсън, Пол Джиамати

01.30“Подари ми Коледа” /п. от 23.12./

03.20“Коледен фестивал” /п/

05.10“Коледен танц” /п. от 23.12./

Nova Sport

09.00Дартс: Световно първенство, десети ден, първа сесия, повторение

12.00Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи

12.05Футбол: Монако – Гингам, мач от френската Лига 1, повторение

14.00Футбол: Астън Вила – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи

16.00Баскетбол: Уникаха – Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение

18.00Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи

18.05Футбол: Лил – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение

20.00Футбол: Пари Сен Жермен – Нант, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи

22.15Футбол: Шефилд Уенздей – Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип, повторение

00.15Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи

00.30Край на програмата

Kanal 3

06.00Денят на живо“/п/

07.00“Холивуд” /п/

07.45“Интервю” с Наделина Анева – избрано

09.00“Социална мрежа” – специално издание

10.15Офанзива” – избрано

12.00НОВИНИ

12.15“Парламентът на фокус”- /п/

12.30“Парчета от реалността”

12.45Топ Шоп

13.00НОВИНИ

13.15“Звездни срещи – кинофестивал Кан 2018” – филм на Канал 3

14.00НОВИНИ

14.30Топ Шоп

14.45“Парчета от реалността”

15.00НОВИНИ

15.30“Социална мрежа”

16.00НОВИНИ

16.05“Социална мрежа”

17.00НОВИНИ

17.15Патарински Live” – репортерско риалити

18.00НОВИНИ Централна емисия

20.00“Пясъчен часовник: България 2018” – годишен обзор

21.00НОВИНИ

21.15“Коледно меню с Иван Звездев” – празнична програма

23.00НОВИНИ

23.15“Пясъчен часовник: България 2018” – годишен обзор

00.15Патарински Live” – репортерско риалити /п/

01.0006:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *