ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 25 ДЕКЕМВРИ

БНТ

06.00Частните музеи в Чехия: Музей на витлеемските сцени от хартия документален филм
06.10Космически кораб “Догстар” – Коледа в космоса детски анимационен филм /Австралия, 2016г./, режисьор Скот Ванден Бош
07.45Ние, българите! спектакъл на ансамбъл “Чинари”
09.30Празнично богослужение за Рождество Христово пряко предаване от храм “Св.Александър Невски”
11.30Откакто свят светува коледни обичаи и песни
12.00По света и у нас
12.30Рождество твое, Христе коледни народни песни
12.55Коледно послание и благословия “Урби ет Орби” на папа Франциск пряко предаване от Ватикана
13.30″Скъпи дядо Коледа” – тв филм /САЩ, 2011г./, режисьор Джейсън Прийстли, в ролите: Ейми Акър, Ема Дюк, Дейвид Хайдън Джoунс, Патрик Крийри и др.
15.05Коледен концерт на Софийската филхармония с участието на: Детски филхармоничен хор, солисти Аделина Кънева и Орлин Горанов, диригент Мартин Пантелеев
16.10Цирк Монте Карло
16.20″Коледна размяна” – семеен, комедия /САЩ, 2015г./, режисьор Джоуел Суза, в ролите: Уилям Болдуин, Денис Ричардс, Майкъл Кампиън, Дженифър Грант, Том Арнолд, Дезире Абейта и др.
18.00Кралско вариете – шоу програма на БиБиСи
20.00По света и у нас
20.30″Живко Колев: Моите незабравими песни” с участието на: Васил Найденов, Силвия Кацарова, Ритон, Сигнал, Тангра, Маргарита Хранова, Илия Ангелов, Трик, Панайот Панайотов, Орлин Горанов, бpатя Аргирови, Трамвай N5, Тоника Домини, Янка Рупкина и др.
22.30″Съпруга по неволя” – романтичен, комедия /САЩ, Великобритания, 2008г./, режисьор Грифин Дън, в ролите: Ума Търман, Джефри Дийн Морган, Колин Фърт, Сам Шепърд и др.
00.05Концерт на “Мъмфорд и синове”
01.05Ковчегът на Ной игрален филм /п/
02.35Скъпи дядо Коледа тв филм /п/
04.20Коледна размяна игрален филм /п/

bTV

06.00„Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.23, 24
07.00„Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30„Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00bTV Новините – обедна емисия
12.30Концерт на Веселин Маринов (2018 г.)
14.30″Коледни звънчета” – семеен, романтичен (САЩ, 2016), режисьор Марита Грабяк, в ролите: Ерин Кахил, Дейвид Алпей, Дакота Гъпи, Джена Романин и др.
16.20″Сам вкъщи 2: Изгубен в Hю Йорк” – комедия, семеен (САЩ, 1 992), режисьор Крис Кълъмбъс, в ролите: Маколи Кълкин, Джо Пеши, Даниел Стърн, Катрин О`Хара, Джон Хърд, Киърън Кълкин, Тим Къри, Бренда Фрикър, Роб Шнайдър и др.
18.00″Тихият ангел” – биографичен, документален (България, Германия, САЩ, 2018), режисьори Неди Джон Крос и Уте Еренберг
19.00bTV Новините – централна емисия
20.00″Ваканцията” – романтичен, комедия (САЩ, 2006), режисьор Нанси Майърс, в ролите: Кейт Уинслет, Камерън Диас, Джуд Лоу, Джак Блек, Ели Уолак, Ръфъс Сюъл, Едуард Бърнс, Сара Париш, Бил Мейси, Джон Кразински и др.
22.30″Хиляда и една нощ – Aладин и Шехерезада” (част II) – романтичен, приключенски (тв филм, Италия, 2012), режисьор Марко Понтекорво, в ролите: Ванеса Хеслер, Марко Бочи, Паз Вега, Pафаела Реа, Андреа Тидона, Даниела Джордано, Бетина Цимерман и др.
00.30„Мъртва точка” – сериал, с.3 еп.15
01.30„Стрелата” – сериал, с.6 еп.10
02.20„Вътрешна сигурност“ – сериал, с.7 еп.12 (последен)
03.00„Преди обед” /п./
05.30„Ловци на храна” /п./

bTV Comedy

06.00″Модерно семейство” – сериал, с.7 еп.9, 10
07.00″Столичани в повече” /п./ – сериал
08.00″Приятели” /п./ – сериал
09.00″Преспав” /п./ – сериал
10.00″Снежната кралица 3: Огън и лед” – анимация, семеен, приключенски (Русия, 2016), режисьор Алексей Цицилин
12.00″Кое е това момиче” /п./ – сериал
13.00″Полицаят от Рубльовка” /п./ – сериал
14.00″Приятели” /п./ – сериал
15.00″Новите съседи” /п./ – сериал
16.30″На гости на третата планета” – сериал, еп.130
17.00Премиера: “Преспав” – сериал, еп.8
18.00″Кое е това момиче” – сериал, с.5 еп.20, 21
19.00″Столичани в повече” – сериал, с.13 еп.5
20.00″Новите съседи” – сериал, с.5-7 еп.25
21.30″На гости на третата планета” – сериал
22.00″Приятели” – сериал, с.9 еп.5, 6
23.00″Полицаят от Рубльовка” /п./ – сериал, с.2 еп.4
00.00″Снежната кралица 3: Огън и лед” /п./ – анимация, семеен, приключенски (Русия, 2016)
02.00″Модерно семейство” /п./ – сериал
03.00″Кое е това момиче” /п./ – сериал
04.00″Столичани в повече” /п./ – сериал
05.00″Модерно семейство” /п./ – сериал

bTV Action

06.00Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.5 – 8
08.00″Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.1
09.00″Смелите” – сериал, еп.6
10.00″Готъм” – сериал, с.4 еп.3
11.00″Агент Х” – сериал, еп.9
12.00″Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.3
13.00″Код: Лондон” – екшън, трилър (Великобритания, САЩ, България, 2016), режисьор Бабак Наджафи, в ролите: Джерард Бътлър, Ерън Екхарт, Морган Фрийман, Анджела Басет, Рада Мичъл, Джаки Ърл Хейли, Мелиса Лио, Диляна Буклиева, Юлиан Костов, Михаил Билалов
15.00″Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.2
16.00″Смелите” – сериал, еп.7
17.00″Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.4
18.00″Агент Х” – сериал, еп.10
19.00Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.4 еп.4
20.00Екшън в 8 (премиера): “Наркос” – сериал, с.2 еп.5
21.00bTV Новините
22.00Бандата на Екшън: “БСП – Бесни Страшни Пенсии 2” – комедия, екшън, криминален (САЩ, Франция, Канада, 2013), режисьор Дийн Парисот, в ролите: Брус Уилис, Хелън Мирън, Джон Малкович, Мери-Луис Паркър, Антъни Хопкинс, Катрин Зита-Джоунс, Нийл Макдона и
00.15″Наркос” /п./ – сериал, с.2 еп.5
01.15″Животинско царство” – сериал, еп.4
02.15″Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.2
03.15″Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.4
04.15″Агент Х” – сериал, еп.10
05.15″Смелите” – сериал, еп.7

Nova TV

07.00″Здравей, България” – сутрешен блок
09.30″Коледни празници с “На кафе” – предаване
10.10″Най-сладката Коледа” (премиера) – (2017, тв филм) с уч. на Лейси Чабърт, Лиа Коко, Джонатан Адамс, Лейн Едуардс и др.
12.00Новините на NOVA
12.30″Чакаме ви с любов” – концерт на дует “Ритон”
14.30″Мис Коледа” (премиера) – (2017, тв филм) с уч. на Брук ДОрси, Марк Блукас, Фиона Врум, Грег Роджърс и др.
16.20″Капан за родители” – (1998) с уч. на Линдзи Лохан, Денис Куейд, Наташа Ричардсън, Илейн Хендрикс и др.
19.00Новините на NOVA – централна емисия
19.20Темата на NOVA: “Писмо до Дядо Коледа” – филм на Николай Василковски
20.00″Българската Коледа” – благотворителен спектакъл с водещи Наум Шопов и Петър Милошев, пряко от народния театър „Иван Вазов“
22.00″Палави мамчета по Коледа” – (2017) с уч. на Мила Кунис, Кристен Бел, Кристина Апългейт, Катрин Хан, Кристин Барански, Сюзан Сарандън, Джей Хернандес, Питър Галахър и др.
00.10″Худини и Дойл” – сериен филм
01.10″Сън наяве” – (2013, тв филм) с уч. на Джени Гарт, Камерън Матисън, Мери Кей Плейс, Кристин Бут, Мария дел Мар и др.
05.10″Най-сладката Коледа” /п/

Nova Sport

10.00Футбол: Милуол – Барнзли, мач от Чемпиъншип /п/
12.00″Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
12.05Баскетбол: Автодор – Зенит, мач от ВТБ лига /п/
14.00Таекуондо: Обзор на ГП София 2019 /п/
15.00″Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
15.05Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 5-и епизод /п/
15.30Хокей на лед: Барис – СКА, мач от Континенталната хокейна лига, директно
18.00Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 18-и епизод /п/
18.30Хокей на лед: ЦСКА Москва – Динамо Москва, мач от Континенталната хокейна лига, директно
21.00″Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
21.15″Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 14-и епизод
22.00Професионална борба: “Първична сила”, 52-ри епизод
23.00Баскетбол: Химки – Локомотив Кубан, мач от ВТБ лига /п/
00.45Хокей на лед: ЦСКА Москва – Динамо Москва, мач от Континенталната хокейна лига /п/
02.45″Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
03.00Край на програмата

Kanal 3

06.00″Социална мрежа” – /п/
07.00″Интервю” с Наделина Анева
07.45″Парчеата от реалността”
08.00″Патарински LIVE” -/п/
08.45″Другото лице”
09.15″Резултатът”
09.45Телемаркет
10.00″Социална мрежа” – /п/
11.15″Другото лице”
11.45Топ Шоп
12.00″Стъпките към успеха”
13.00НОВИНИ
13.15″Патарински LIVE” -/п/
14.00НОВИНИ
14.30Топ Шоп
14.45″Парчета от реалността”
15.00НОВИНИ
15.30″Социална мрежа”
16.00НОВИНИ
16.10″Социална мрежа”
17.00НОВИНИ
17.15″Стъпките към успеха”
18.00НОВИНИ Централна емисия
20.00НОВИНИ
20.15″Патарински Live” – репортерско риалити
21.00НОВИНИ
21.15″Светът 2019″ – годишен обзор
22.00НОВИНИ
22.15″Стъпките към успеха”
23.00НОВИНИ
23.15″Патарински Live”- /п/
00.00НОВИНИ/п/
00.20″Светът 2019″ – годишен обзор
01.0007:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *