ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 24 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:30 Още от деня, коментарно предаване /п/ 06:00 История с куче без куче детски тв филм /България, 1985 г./, режисьор Магда Каменова, в ролите Яница Стаматова, Мария Стефанова, Коста Цонев, Мариана Димитрова и др. 07:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:30 Кралски Коледен бал, игрален филм /САЩ, 2017 г./, режисьор Дейвид Декото, в ролите Тара Рийд, Инго Радемахер, Мира Фурлан, Хейли Пулос, Фаун Уоткинс и др. 14:00 Бални танци: Балетен спектакъл на Парижката опера по музика на Фредерик Шопен 15:20 Частните музеи в Чехия: Музей на витлеемските сцени от хартия 15:30 Малката русалка, игрален филм /САЩ, 2018 г./, режисьор Блейк Харис, в ролите Уилян Моузли, Шърли Маклейн, Джина Гершон, Армандо Гутиерес и др. 16:55 Празнично богослужение за Бъдни вечер пряко предаване от храм “Св. Александър Невски” 18:00 Чуй звездите, тв филм /България, 2003 г./, режисьор Михаил Мелтев, в ролите Иван Иванов, Деян Донков, Светослав Кацарски, Волен Милчев и др. 18:45 Спорт ТОТО 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:30 Микеланджело: Безкрайност, игрален филм /копродукция, 2017 г./, режисьор Имануеле Имбучи, в ролите Енрико Ло Версо, Ивано Марескоти и др. 22:10 Концерт на Андреа Бочели 23:40 Коледно примирие, игрален филм /Канада, 2015 г./, режисьор Брайън Скиба, в ролите Крейг Олейник, Али Либерт, Кейт Върнън, Джош Блекър и др. 01:15 Кралски Коледен бал, игрален филм /п/ 02:40 Микеланджело: Безкрайност, игрален филм /п/ 04:25 Коледно примирие, игрален филм /п/

bTV
05:00 “Лице в лице” /п/ 05:15 “Бебе Бос” – анимация, комедия, семеен (САЩ, 2017), режисьор Том Макграт 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм 13:30 “Коледа с Тъкър” – семеен (тв филм, Канада, 2013), режисьор Лари Маклийн, в ролите Джеймс Бролин, Гейдж Мънро, Барбара Гордън, Рон Лий и др. 15:20 “Коледата невъзможна 2” – комедия, семеен (САЩ, 2014), режисьор Алекс Зам, в ролите Лари кабелджията, Брайън Степанек, Антъни Карели, Кенеди Клемънтс, Кирстен Робек и др. 17:00 “Сам вкъщи” – комедия, семеен (САЩ, 1990), режисьор Крис Кълъмбъс, в ролите Маколи Кълкин, Джо Пеши, Даниел Стърн, Джон Хърд, Робъртс Блосъм, Катрин О`Хара и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Ваканцията” – романтичен, комедия (САЩ, 2006), режисьор Нанси Майърс, в ролите Кейт Уинслет, Камерън Диас, Джуд Лоу, Джак Блек, Ели Уолак, Ед Бърнс, Руфъс Суъл, Сара Париш, Бил Мейси, Джон Кразински и др. 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 “Двама мъже и половина” – сериал, коледен епизод 00:00 “Стрелата” – сериал, с.7, еп.16 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.38 02:00 “Преди обед” /п/ 04:10 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.101

bTV Action
05:15 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.4 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.3, еп.2 – 5 08:00 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.4 09:00 “Чък” – сериал, с.2, еп.20 10:00 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.21 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.9 12:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6, еп.21 12:30 “Бързи и яростни 5: Удар в Рио” – екшън, трилър (САЩ, 2011), режисьор Джъстин Лин, в ролите Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън, Лудакрис, Мат Шълц, Сунг Канг, Гал Гадот, Тего Калдерон, Дон Омар, Дуейн Джонсън, Жоаким де Алмейда, Елса Патаки и др. 15:00 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.5 16:00 “Чък” – сериал, с.2, еп.21 17:00 “Монк” – сериал, с7, еп.2 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.10 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.4, еп.22 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Мъртва точка” – сериал, с.5, еп.2 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Бързи и яростни 6” – екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор Джъстин Лин, в ролите Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Джордана Брустър, Мишел Родригес, Тайрийз Гибсън, Сънг Канг, Гал Гадот, Лудакрис, Люк Евънс, Елса Патаки и др. 00:30 “Мъртва точка” – сериал, с.5 еп.2 01:30 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.10 02:30 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.22 03:30 “Монк” – сериал, с7, еп.2 04:30 “Чък” – сериал, с.2, еп.21

bTV Comedy
05:00 “Гранд” /п/ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, с.2, еп.10, 11 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Дийп” – анимация, комедия, приключенски (Испания, Белгия, САЩ, 2017), режисьор Хулио Сото Гурпиде 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.7 еп.15, 16 19:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.118 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.17 21:00 “Столичани в повече” – сериал, еп.9 22:00 “Кухня” – сериал, с.4, еп.7, 8 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.9, еп.6, 7 00:00 “Прекият път към щастието” – фентъзи, комедия (САЩ, 2003), режисьор Алек Болдуин, в ролите Алек Болдуин, Боби Канавали, Ким Катрал, Дан Акройд, Дженифър Лав Хюит, Антъни Хопкинс и др. 02:00 “Гранд” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Кухня” /п/ – сериал

Nova TV
05:30 “Духът на Коледа” – с уч. Катрин Бел, Ерик Клоуз, Кен Тремблет, Малкълм Стюарт, Емили Холмс и др. /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Коледни следи” (премиера) – с уч. на Меган Хилти, Ноа Милс, Андреа Бруукс, Патриша Айзък и др. 14:10 “Търсенето на Дядо Коледа и Лапичка” – с уч. на Медисън Пети, Бони Съмървил, Дани Уудбърн, Ричард Риле, Кейтлин Майер и др. 16:00 “Замръзналото кралство” – анимационен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Баща в излишък” – с уч. на Уил Феръл, Марк Уолбърг, Линда Карделини, Томас Хейдън Чърч и др. 22:00 “Чудо” – с уч. на Джулия Робъртс, Оуен Уилсън, Джейкъб Трембли и др. 00:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 01:30 “Кондор” – сериал, сезон 1 02:15 “Rogue One: История от Междузвездни войни” – с уч. на Фелисити Джоунс, Диего Луна, Алън Тъдик, Дони Йен, Форест Уитакър, Мадс Микелсън и др.

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: СКА – ЦСКА Москва, Континентална хокейна лига – повторение 12:00 Футбол: Волфсбург – Зандхаузен, Купа на Германия – повторение 14:00 Хокей на лед: Автомобилист – Трактор Континентална хокейна лига – повторение 16:00 Футбол: Хановер – Вердер Бремен, Купа на Германия – повторение 17:55 Новини 18:00 Футбол: Щутгарт – Фрайбург Купа на Германия – повторение 20:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 20:30 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 21:00 Новини 21:30 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – повторение 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък” предаване на WWE 23:00 Баскетбол: Автодор – Жельона гура ВТБ лига – повторение 01:00 Новини – повторение 01:15 Програмна пауза

Kanal 3
07:00 “Денят на живо” – избрано 07:35 “Социална мрежа” – избрано 08:30 “Другото лице” 09:00 “Патарински Live”-избрано 09:40 “Денят на живо” – избрано 10:15 Телемаркет 10:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 11:00 “Другото лице” 11:45 “Парчета от реалността” 12:20 “Денят на живо” – избрано 13:00 “Патарински Live”-избрано 13:45 Топ Шоп 14:00 “Другото лице” 14:30 “Социална мрежа” – избрано 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 “Стъпките към успеха” 17:20 “Патарински Live” – избрано 18:00 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 19:00 “Другото лице” 19:30 “Спорт в обектива” – избрано 20:00 “Скелетът на демокрацията ” 4-та част – док.филм на КАНАЛ 3 21:00 “Денят на живо” – избрано 21:40 “Патарински Live”-избрано 22:20 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 23:15 “Авиокатастрофите в България” 3-та част – док.филм на КАНАЛ 3 00:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *