ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 24 МАЙ

БНТ
05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 06:00 Неделно евангелие 06:05 Вълшебните приказки на щурчето: Устните й трендафили, очите бисер 06:30 Магията на една песен документален филм /България, 2006г./, режисьор Явор Бобев 07:00 Пътеки 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 Птицата тв новела /България, 2003г./, режисьор Галина Кралева, в ролите: Виктория Димитрова, Бойка Велкова, Йосиф Сърчаджиев, Асен Блатечки и др. 09:00 Език свещен празнично предаване 10:00 Награди “Питагор” 2020 пряко предаване 11:00 Отблизо 11:55 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:00 По света и у нас 12:30 Домът на вярата Храм “Св. Георги” в Русе 13:00 Библиотеката 14:00 Усещане за Родина музикален филм 15:00 Момчето си отива игрален филм /България, 1971г./, режисьор Людмил Кирков, в ролите: Невена Коканова, Филип Трифонов, Сашка Братанова, Кирил Господинов и др. 16:35 Град за завръщане празнична разходка в Стария град с участието на Опера Пловдив 17:05 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 17:10 Националните съкровища на Чехия: Великоморавия документална поредица 17:30 Арена спорт 18:30 Спорт ТОТО 19:00 УЕФА Лига Европа класически мачове документална поредица 19:55 Азбуката 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Премиера БНТ: Румбата, аз и Роналдо тв филм 21:55 София тв филм (14) 22:50 По света и у нас 23:05 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:10 Отдел “Фалшива самоличност” 3 тв филм 01:05 По стъпките на Чарли Чаплин документален филм/п/ 01:55 БНТ на 60 /п/ 03:00 Какво ще се случи? документална поредица/п/ 03:20 София тв филм/п/ (14) 04:15 Пътеки /п/

bTV
23:15 “Какво се случи с Понеделник” – екшън, криминален, фантастика (Великобритания, Франция, Белгия, 2017), режисьор Томи Виркола, в ролите: Нуми Рапас, Глен Клоус, Уилем Дефо, Марван Кензари, Кристиан Рубек и др. [14+] 01:50 “Индия: Национален парк Канха” /п./ – документален филм 05:10 “Cool…T” /п./ 06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – анимация, сериал, еп.17 06:30 “Индия: Национален парк Канха” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.2 еп.10 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Любимци” – сериал, еп.15 13:00 “Теорията на всичко” – биографичен, драма, романтичен (Великобритания, Япония, САЩ 2014), режисьор Джеймс Марш, в ролите: Еди Редмейн, Фелисити Джоунс, Лесли Манвил, Хари Лойд, Дейвид Тюлис, Емили Уотсън, Георги Николов, Том Прайър, Алис Ор-Юинг и др. 15:30 “Истински истории” /п./ – документално риалити 16:30 “Помощ 112” /п./ – риалити поредица 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Гласът на България – музикално шоу, с.7 21:00 “Беднякът милионер” – драма, романтичен (Великобритания, САЩ, 2008), режисьори Дани Бойл и Лавлийн Тандън, в ролите: Дев Пател, Фрида Пинто, Ирфан Кан, Мадхур Митал, Сорабх Шукла, Анил Капур и др. 23:20 “Всичко или нищо” – концерт на Дивна 01:10 “Приятели” /п./ – сериал, с.2 еп.10 01:40 “Индия: Национален парк Канха” /п./ – документален филм 02:50 “Търси се” /п./ 03:40 “120 минути” /п./

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.3 еп.2 – 5 08:00 “Чък” – сериал, еп.4 – 6 10:45 “Птица върху жица” – екшън, комедия (САЩ, 1990), режисьор Джон Бадъм, в ролите: Мел Гибсън, Голди Хоун, Дейвид Карадийн, Бил Дюк, Стивън Тоболовски, Джоан Северънс и др. 12:45 “Беулф” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2007), режисьор Робърт Земекис, в ролите: Рей Уинстън, Криспин Главър, Анджелина Джоли, Робин Райт, Антъни Хопкинс, Лесли Земекис, Джон Малкович, Крис Копола, Брендън Глийсън и др. 15:00 “Супергърл” – сериал, с.4 еп.16, 17 17:00 “Помощ 112” – риалити поредица, еп.2 17:30 Премиера: “Да Знаеш Как” – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2 еп.4 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3 еп.10, 11 19:00 “Нощ в музея: Битката за Смитсониън” – комедия, екшън, фентъзи (САЩ, 2009), режисьор Шон Леви, в ролите: Бен Стилър, Оуен Уилсън, Ейми Адамс, Ханк Азария, Робин Уилямс, Стив Куган, Рики Джървейс, Джон Бърнтол, Рами Малек, Бил Хейдър, Джей Барушел и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Да убием Гюнтер” – екшън, комедия (САЩ, 2017), режисьор Тарън Килъм, в ролите: Тарън Килъм, Дейв Уорд, Боби Мойнихан, Хана Симоун и др. [14+] 00:00 “Блейд: Троица” – фантастика, екшън, хорър (САЩ, 2004), режисьор Дейвид Гойър, в ролите: Уесли Снайпс, Наташа Лион, Джон Хигинс, Крис Кристоферсън, Доминик Пърсел, Паркър Поузи, Джесика Бийл, Джеймс Римар, Райън Рейнолдс и др. [16+] 02:00 “Чък” /п./ – сериал, еп.5, 6 04:00 “Димящи аса” – екшън, криминален (Великобритания, Франция, САЩ, 2006), режисьор Джо Карнахен, в ролите: Джереми Пивън, Райън Рейнолдс, Рей Лиота, Бен Афлек, Питър Бърг, Комън, Анди Гарсия, Джейсън Бейтман и др. [16+]

bTV Comedy
05:00 “Супермаркет” /п./ – сериал 06:00 “Супермаркет” – сериал, еп.1, 2 07:00 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал, еп.1 08:00 “Проби и грешки” – сериал, еп.2, 3 09:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.7 еп.23, 24 10:00 “Полицейска академия 6: Град под обсада” – комедия (САЩ, 1989), режисьор Питър Бонърс, в ролите: Буба Смит, Дейвид Граф, Майкъл Уинслоу, Лесли Истърбрук, Марион Рамзи, Мат Маккой и др. 12:00 “Баща на четирима: Запознай се с японците” – семеен, комедия (Дания, 2010), режисьор Клаус Биер, в ролите: Нилс Олсен, Сизе Микелборг, Катрине Кайсен, Якоб Паулсен и др. 14:00 “Приятели” /п./ – сериал 15:00 “Проби и грешки” /п./ – сериал 16:00 “Ало, ало” /п./ – сериал 19:30 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 20:30 “Пандиз експерт” – комедия (САЩ, 2015), режисьор Итън Коен, в ролите: Алисън Бри, Уил Феръл, Кевин Харт, Мариана Висенте, Клифорд Харис-Ти Ай, Едуина Дикерсън и др. 22:30 “Червеното джудже” – сериал, с.9 еп.1, 2 23:30 “Ало, ало” /п./ – сериал 00:00 “По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал 01:00 “Проби и грешки” /п./ – сериал 02:00 “Супермаркет” /п./ – сериал 03:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 04:00 “Червеното джудже” /п./ – сериал

Nova TV
05:10 “Хрониките на Спайдъруик ” – с уч. на Фреди Хаймор, Мери-Луис Паркър, Сара Болджър, Андрю МакКарти, Дейвид Стратърн, Ник Нолти, Джоан Плоурайт и др./п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Добрата вещица” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Лалета през пролетта” – с уч. на Лукас Брайънт, Фиона Гюбелман, Кели Роуан, Айрис Куин и др. 14:10 “Изкуството на любовта” – с уч. на Тейлър Кол, Стив Лънд, Бренда Крънчлоу, Малкълм Стюарт и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Писма от Антарктида” (премиера) – с уч. на Ирмена Чичикова, Симеон Ангелов, Мая Бабурска, Диана Димитрова, Иван Стаменов, Христо Пимпирев и др. 22:10 “Железният човек 2” – с уч. на Робърт Дауни Младши, Мики Рурк, Скарлет Йохансон, Гуинет Полтроу, Дон Чийдъл, Сам Рокуел, Самюел Джаксън и др. 00:30 “Изкуството на любовта” – с уч. на Тейлър Кол, Стив Лънд, Бренда Крънчлоу, Малкълм Стюарт и др. /п/ 02:00 “Дух в броня” – с уч. на Скарлет Йохансон, Жулиет Бинош, Каори Момой, Такеши Китано, Пилу Асбек, Майкъл Пит, Сам Райли и др. /п/ 03:45 “Добрата вещица” – сериен филм./п/ 04:45 “Лалета през пролетта” – с уч. на Лукас Брайънт, Фиона Гюбелман, Кели Роуан, Айрис Куин и др. /п/

Nova Sport
08:15 Хокей на лед: Мач на звездите на Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Уест Хям Юнайтед – Уест Бромич Албиън, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 14:00 Футбол: Манчестър Сити – Манчестър Юнайтед, полуфинален мач реванш за Карабао къп /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Астана – ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Саутхямптън – Тотнъм Хотспър, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 20:00 Футбол: Лестър Сити – Астън Вила, първи полуфинален мач за Карабао къп /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Баскетбол: Реал Мадрид – Валенсия, полуфинален мач за Купата на краля /п/ 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

Kanal 3
07:00 “Парчета от реалността” 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров – избрано 08:00 КАНАЛ 3 на живо 08:10 “Изкуство по време на пандемия” 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/ 11:45 Телемаркет 12:00 НОВИНИ 12:15 “Изуство по време на пандемия” 12:30 “Икономика и бизнес” – /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 13:45 “Парчеата от реалността” 14:00 НОВИНИ 14:15 “Изкуство по време на пандемия” 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Другото лице” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Беновска пита” – /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *