ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 24 МАЙ

БНТ

  • 05:40 Телепазарен прозорец
  • 06:00 Птицата тв филм /България, 2003г./, режисьор Галина Кралева, в ролите: Виктория Димитрова, Бойка Велкова, Йосиф Сърчаджиев, Асен Блатечки и др.
  • 07:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00 По света и у нас
  • 09:05 100% будни
  • 11:00 Култура.БГ
  • 11:55 Препрочитаме Вазов
  • 12:00 По света и у нас
  • 12:25 Препрочитаме Вазов
  • 12:30 Пътят на светлината документален филм /България, 2021г./, режисьор Иван Радев
  • 13:25 Борис I – Слово за буквите игрален филм /2, последна част/
  • 15:30 България от край до край: Свещен език
  • 16:25 Момчето си отива игрален филм /България, 1972г./, режисьор Людмил Кирков, в ролите: Невена Коканова, Филип Трифонов, Сашка Братанова, Христина Русева, Кирил Господинов, Васил Попов и др.
  • 18:00 Награди за принос в науката “Питагор” 2021 церемония по награждаването
  • 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 20:00 По света и у нас
  • 20:30 24 май с БНТ празнична програма с участието на: Орлин Горанов, Васил Петров, Дони, “Мистерията на българските гласове”, ансамбъл “Българе”, балет “Арабеск”, Параскева Джукелова, Николай Урумов, Георги Мамалев, Дарин Ангелов и Павел Иванов
  • 21:30 Оратория “Св.Св. Кирил и Методий” от Живка Клинкова концертно изпълнение на солисти, оркестър и хор на Софийската опера
  • 22:55 Препрочитаме Вазов
  • 23:00 Библиотеката
  • 00:00 БНТ на 60 /п/
  • 01:00 100% будни /п/
  • 02:55 Култура.БГ /п/
  • 03:50 По света и у нас /п от 20:00 часа/
  • 04:15 Джинс /п/
  • 04:45 България от край до край /п/

bTV

  • 05:00 “Лице в лице” /п./
  • 05:30 “Батман срещу Робин” – анимация, екшън, приключенски (САЩ, 2015), режисьор Джей Олива
  • 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
  • 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00 bTV Новините – обедна емисия
  • 12:30 “Представи си” – концерт на Веселин Маринов (2017 г.)
  • 14:30 “Аламинут” – скеч шоу
  • 15:00 “Научи ме да летя” – романтичен (Германия, 2012), режисьор Кристоф Шреве, в ролите: Гезине Цукровски, Франц Динда, Кристоф Орт, Хорст Янсон и др.
  • 16:50 “Пърси Джаксън и Боговете на Олимп: Морето на чудовищата” – фентъзи, приключенски, семеен (САЩ, 2013), режисьор Тор Фройдентал, в ролите: Логан Лърман, Алекзандра Дадарио, Брандън Т. Джаксън, Дъглас Смит, Шон Бийн, Нейтън Филиън, Стенли Тучи и др.
  • 19:00 bTV Новините – централна емисия
  • 20:00 “Неразказано в историята: Завещанието на Евлоги Георгиев” – документален филм
  • 21:00 Премиера: “Белези” – сериал, еп.14
  • 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу
  • 23:00 bTV Новините – късна емисия
  • 23:30 “Домашен арест” – сериал, еп.1
  • 00:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2 еп.5, 6
  • 01:00 “Истинска любов” – сериал, еп.73
  • 02:00 “Преди обед” /п./ – токшоу
  • 04:10 “Втори шанс” – сериал, с.2 еп.41

bTV Action

  • 05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.10
  • 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, еп.12 – 15
  • 08:00 “Стоте” – сериал, с.5 еп.5
  • 09:00 “Тредстоун” – сериал, еп.9
  • 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.4
  • 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2 еп.8
  • 12:00 “Последният кораб” – сериал, с.5 еп.2
  • 13:00 “Сродни души” – трилър (тв филм, Канада, 2017), режисьори Антъни Лефрейн, в ролите: Касандра Скърбо, Алекс Пакстън-Бийзли, Скот Гибсън, Джеф Теравейнен, Хабрий Ларат и др.
  • 15:00 “Стоте” – сериал, с.5 еп.6
  • 16:00 “Тредстоун” – сериал, еп.10
  • 17:00 “Последният кораб” – сериал, с.5 еп.3
  • 18:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2 еп.9
  • 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3 еп.5
  • 20:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19 еп.15
  • 21:00 bTV Новините
  • 22:00 Бандата на екшън: “Максимален удар” – фантастика, трилър (Русия, САЩ, 2017), режисьор Анджей Бартковяк, в ролите: Александър Невский, Евгений Стичкин, Дани Трехо, Кели Ху, Том Арнолд, Марк Дакаскос, Уилям Болдуин и др.
  • 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19 еп.15
  • 01:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2 еп.9
  • 02:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.5
  • 03:00 “Последният кораб” – сериал, с.5 еп.3
  • 04:00 “Тредстоун” – сериал, еп.10

bTV Comedy

  • 05:00 “По средата” /п./ – сериал
  • 06:00 “По средата” – сериал, с.8 еп.11, 12
  • 07:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал
  • 08:00 “По средата” /п./ – сериал
  • 08:30 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал
  • 09:30 “Анжелика” /п./ – сериал
  • 10:00 “Лъжльото” – фентъзи, комедия (САЩ, 1997), режисьор Том Шейдиак, в ролите: Джим Кери, Мора Тиърни, Джъстин Купър, Аманда Донохоу, Кери Елуес, Дженифър Тили, Суси Кърц и др.
  • 12:00 “Приятели” /п./ – сериал
  • 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал
  • 14:00 “Анжелика” /п./ – сериал
  • 14:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал
  • 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал
  • 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу
  • 18:00 “Приятели” – сериал, с.6 еп.18, 19
  • 19:00 “По средата” – сериал, с.9 еп.15
  • 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.9 еп.15
  • 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.9 еп.11
  • 22:00 “Анжелика” – сериал, еп.3, 4
  • 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.6 еп.20, 21
  • 00:00 “Пич, къде е баща ти?” – комедия (САЩ, 2017), режисьор Лорънс Шер, в ролите: Оуен Уилсън, Ед Хелмс, Джей Кей Симънс, Глен Клоус, Тери Брадшоу, Винг Реймс, Кат Уилямс, Джун Скуиб, Кейт Аселтън и др.
  • 02:00 “По средата” /п./ – сериал
  • 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ – вечерно токшоу
  • 04:00 “Приятели” /п./ – сериал

Nova TV

  • 05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 1 /п/
  • 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок
  • 12:00 Новините на NOVA
  • 12:30 “Кралска сватовница” – с уч. на Бетани Джой Ленц, Уил Кемп, Британи Бристоу, Саймън Дътън и др.
  • 14:15 “Най-сладкото сърце” – с уч. на Джули Гонсало, Крис Макнали, Тами Джилис, Андреа Бруукс и др.
  • 16:00 “Библиотекарят: В търсене на копието” – с уч. на Ноа Уайли, Кайл Маклоклън, Олимпия Дукакис, Джейн Къртин, Кели Хю, Соня Уолгър, Лиза Бренър и др.
  • 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
  • 19:00 Новините на NOVA – централна емисия
  • 20:00 “Като две капки вода All Stars” (нов сезон) – музикално шоу, финал
  • 23:00 Новините на NOVA
  • 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 1
  • 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 3
  • 01:30 “Истината за случая “Хари Куебърт” – сериал
  • 02:10 “Кралска сватовница” – с уч. на Бетани Джой Ленц, Уил Кемп, Британи Бристоу, Саймън Дътън и др. /п/
  • 03:50 “Най-сладкото сърце” – с уч. на Джули Гонсало, Крис Макнали, Тами Джилис, Андреа Бруукс и др. /п/

NovaNews

  • 05:50 Пулс /п/
  • 06:00 Здравей, България
  • 09:30 Социална мрежа /п/
  • 10:00 Новините на NOVA NEWS
  • 10:15 Социална мрежа /п/
  • 11:00 Новините на NOVA NEWS
  • 11:15 Шоубизнес /п/
  • 11:20 Бизнесът
  • 11:30 Шоубизнес /п/
  • 12:00 Новините на NOVA
  • 12:30 Денят на живо /п/
  • 13:00 Новините на NOVA NEWS
  • 13:30 Патарински LIVE /п/
  • 14:00 Новините на NOVA NEWS
  • 14:30 Без резервация
  • 15:00 Новините на NOVA NEWS
  • 15:20 Шоубизнес
  • 15:30 Социална мрежа
  • 16:00 Новините на NOVA
  • 16:10 Социална мрежа
  • 17:00 Новините на NOVA NEWS
  • 17:15 Пресечна точка
  • 18:00 Новините на NOVA NEWS
  • 18:30 Патарински LIVE
  • 19:00 Новините на NOVA
  • 20:00 Новините на NOVA NEWS
  • 20:30 Денят на живо
  • 21:00 Новините на NOVA NEWS
  • 21:45 Бизнесът
  • 21:50 Шоубизнес
  • 22:00 Новините на NOVA NEWS
  • 22:15 Пресечна точка
  • 23:00 Новините на NOVA
  • 23:30 Денят на живо /п/
  • 00:00 Новините на NOVA /п/
  • 00:30 Патарински LIVE /п/
  • 01:00 Новините на NOVA /п/
  • 01:30 Шоубизнес
  • 02:00 Новините на NOVA /п/
  • 02:30 Денят на живо /п/
  • 03:00 Новините на NOVA /п/
  • 03:30 Социална мрежа /п/
  • 04:00 Новините на NOVA /п/
  • 04:25 Социална мрежа /п/

Nova Sport

  • 10:00 Футбол: Моркамб – Транмиър Роувърс Лига 2, плейофи, полуфинален реванш – /п/
  • 12:00 Футбол: Съндърланд – Линкълн Сити Лига 1, плейофи, полуфинален реванш – /п/
  • 14:00 Футбол: Форест Грийн Роувърс – Нюпорт Каунти Лига 2, плейофи, полуфинален реванш – /п/
  • 16:00 Футбол: Мухарак – Балата Сентър Купа на Азиатската футболна конфедерация (2021) – директно
  • 18:00 Баскетбол: УНИКС – Локомотив Кубан ВТБ лига, плейофи, полуфинален мач №3 – /п/
  • 20:00 Футбол: Ал Ансар – Ал Салт Купа на Азиатската футболна конфедерация (2021) – директно
  • 21:55 Новини
  • 22:00 Футбол: Суонси Сити – Барнзли Чемпиъншип, плейофи, полуфинален реванш – /п/
  • 00:00 Футбол: Ал Ансар – Ал Салт Купа на Азиатската футболна конфедерация (2021) – /п/
  • 02:00 Еротичен телепазар

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *