ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 24 МАРТ

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Мъже без мустаци – тв филм/п/ 07:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:35 История.bg – Падане на Одриското царство под Римско владичество. Спартак /п/ 13:30 Отворени досиета 3: Никодим Янушев. Да избереш свободата – документална поредица /България, 2019 г./, режисьор Павел Веснаков 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайъс – анимационен филм 14:40 Мъже без мустаци – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Отблизо с Мира /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:05 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 19:10 Корпорация “Приключения” – тв филм /16 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум 22:00 Моят плейлист – музикално-развлекателно предаване 23:00 По света и у нас 23:30 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Младият Върколак 5 – тв филм /20, последен епизод/ (12) 00:20 Култура.БГ /п/ 01:20 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл /п/ 02:20 Корпорация “Приключения” – тв филм /16 епизод/п/ 03:15 Библиотеката /п/ 04:15 Младият Върколак 5 – тв филм /20, последен епизод/п/ (12) 04:55 Още от деня /п/

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп. 19 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп. 39 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с. 7, еп. 98 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с. 8, еп. 2 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с. 2, еп. 16 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с. 2, еп. 51 21:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с. 6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с. 2, еп. 15 01:00 “Спасители в планината” /п/ – сериал, с. 8, еп. 2 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп. 78

bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с. 6, еп. 7, 8 07:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 08:00 “Кухня” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” – сериал 10:00 “Страната на чудесата” – комедия (Русия, 2016), режисьор Дмитрий Дяченко, в ролите Елена Яковлева, Фьодор Добронравов, Александр Пал, Олеся Железняк, Сергей Лавигин, Грант Тохатян и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 15:00 “Новите съседи”
/п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, еп. 3, 4 19:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с. 12, еп. 5, 6 20:00 “Новите съседи” – сериал, с. 11, еп. 6 22:00 “Кухня” – сериал, с. 5, еп. 11, 12 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с. 3, еп. 1, 2 00:00 “Страната на чудесата” /п/ – комедия (Русия, 2016) 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис”
/п/ – вечерно токшоу 04:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал

bTV Action

05:00 “Животинско царство” – сериал, с. 2, еп. 6 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с. 3, еп. 10 – 13 08:00 “Кости” – сериал, с. 11, еп. 17 09:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп. 2 10:00 “Стрелата” – сериал, с. 2, еп. 22 11:00 “Монк” – сериал, с. 5, еп. 2 12:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 4 13:00 “Произходът на меча” – екшън (Китай, 2011), режисьор Сю Хаофън, в ролите Сун Ян, Ю Чън-хуей, Джао Юенюен, Ма Дзюн и др. 15:00 “Кости” – сериал, с. 11, еп. 18 16:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп. 3 17:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 5 18:00 “Монк” – сериал, с. 5, еп. 3 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с. 2, еп. 23 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Готъм” – сериал, с. 5, еп. 12 (последен) 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Нинджа” – екшън, криминален, драма (САЩ, 2009), режисьор Айзък Флорентин, в ролите Скот Адкинс, Цуйоши Ихара, Хиджии Мика, Тод Дженсън, Валентин Ганев, Атанас Сребрев, Николай Сотиров и др. 23:45 “Готъм” /п/ – сериал, с. 5, еп. 12 00:45 “Животинско царство” – сериал, с. 2, еп. 7 01:45 “Стрелата” – сериал, с. 2, еп. 23 02:45 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 5 03:45 “Тренировъчен ден” – сериал, еп. 3 04:45 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, еп. 12

Nova TV

05:20 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Системата” (премиера) – сериен филм, сезон 9 21:00 “Hell’s Kitchen България” – риалити, нов сезон 22:00 “Ягодова луна” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 2 00:30 “Незабравимо” – сериен филм, сезон 1 01:30 “Уил и Грейс” – сериен филм, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Футбол: Юрдинген – Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Барселона – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Атлас Делменхорст – Вердер Бремен, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Уникаха – Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Дарби Каунти – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Футбол: Веен Вийсбаден – Кьолн, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 23:15 Баскетбол: Валенсия – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице” /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Офанзива” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ – централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live” /п/ 00:00 НОВИНИ /п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 -07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *