ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 24 НОЕМВРИ

БНТ

05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 06:00 Неделно евангелие 06:05 Внимание, роботика анимационен филм /п/ 06:25 Магна аура, изгубеният град тв филм 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо с Мира 12:00 По света и у нас 12:30 Домът на вярата 13:00 Библиотеката 14:00 Истории за птици, хора и други чудеса документален филм /България, 2019г./, режисьор Любомир Халачев 15:10 Празник на доброто концерт – спектакъл 16:40 Национални съкровища на Чехия: Литомишъл документален филм 17:00 Отворени досиета 3: Стефан Богданов. Признанията на един комунист документална поредица 17:30 Арена Спорт 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Стани богат тв игра 20:00 По света и у нас 20:20 Спортни новини 20:30 България от край до край 9 21:00 Баш майсторът игрален филм /България, 1970 г./, режисьор Петър Василев-Милевин, в ролите: Кирил Господинов, Светлана Стоева, Юрий Яковлев, Валентина Борисова, Тодор Колев, Георги Наумов и др. 22:10 По света и у нас 22:25 Лора игрален филм /Унгария, 2006 г./, режисьор Габор Херенди, в ролите: Лучия Броули, Петер Наги, Ерньо Фекете, Зофия Шамоши, Ката Барч и др. (14) 00:20 Студио “Х”: Ченгета тв филм/4, последен епизод/п/ (14) 01:10 Умникът игрален филм /п/ 02:55 Беър Грилс – екстремно оцеляване, заснето с камера документален филм /п/ 03:20 Космонавтите: Как Русия печели космическата надпревара документален филм /1 част/ /п/ 04:10 Туристически маршрути 04:40 Отблизо с Мира /п/     

 bTV

05:10 “Cool…T” /п/ 06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, анимация, еп.5, 6 07:00 “Домашен арест” – сериал, с.3 еп.11, 12 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм с водещи Андре Токев и Събин Ранков, с.4 еп.9 13:00 “Цветът на дъгата” – драма, семеен, романтичен (тв филм, САЩ, 2014), режисьор Ан Уийлър, в ролите: Лейси Шъбер, Уорън Кристи, Алекс Захара, Матю Кевин Андерсън и др. 15:00 “Хаос вкъщи” – комедия, семеен (САЩ, 2012), режисьор Анди Фикман, в ролите: Били Кристъл, Бет Мидлър, Мариса Томей, Том Евърет Скот, Бейлий Мадисън и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите 20:00 “България търси талант” – телевизионно шоу, с.6 еп.11 22:30 “Папараци” – телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова 23:30 “Шпиони: За общото благо” – екшън, трилър (Великобритания, 2015), режисьор Барат Налури, в ролите: Кит Харингтън, Питър Фърт, Дженифър Ийли, Майкъл Уайлдман, Тапънс Мидълтън, Тим Макинърни и др. 01:30 “Следите на войната” – екшън, трилър (САЩ, 2009), режисьор Джон Картър, в ролите: Куба Гудинг мл., Кларънс Уилямс III, Джон Тери, Джаклин ДеСантис, Ланс Редик, Джей Кей Симънс и др. 03:10 “Домашен арест” /п/ – сериал 03:40 “120 минути” /п/

 Nova TV

06:30 “Иконостас” 07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Една заскрежена любов” (премиера) – с уч. на Тейлър Кол, Джак Търнър, Рукия Бернард, Дюшейн Уилямс и др. 14:15 “Снежна сватба” (премиера) – с уч. на Катрина Лоу, Патриша Ричардсън, Робърт Къртис Браун, Том Ленк, Джордан Белфи и др. 16:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 16:55 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Тор: Рагнарок” (премиера) – с уч. на Крис Хемсуърт, Том Хидълстън, Кейт Бланшет, Идрис Елба, Джеф Голдблум, Марк Ръфало, Бенедикт Къмбърбач, Антъни Хопкинс, Карл Ърбан, Теса Томпсън и др. 22:40 “Закрилникът”- с уч. на Дензъл Уошингтън, Мартон Чокаш, Клоуи Грейс Морец, Дейвид Харбър и др. 01:20 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 01:50 “Една заскрежена любов” – с уч. на Тейлър Кол, Джак Търнър, Рукия Бернард, Дюшейн Уилямс и др. /п/

 bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2 еп.21 – 24 08:00 “Монк” – сериал, с.7 еп.5 – 7 11:00 “Пълен мрак” – хорър, фантастика (САЩ, 2000), режисьор Дейвид Туи, в ролите: Вин Дизел, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Кийт Дейвид и др. [14+] 13:00 “Аутобан” – екшън, трилър (Великобритания, Германия, 2016), режисьор Еран Крийви, в ролите: Фелисити Джоунс, Никълъс Хоулт, Антъни Хопкинс, Бен Кингсли, Надя Хилкер, Клеменс Шик и др. 15:00 Премиера: “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.10, 11 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.35 17:30 “Да Знаеш Как” – предаване за домашния майстор, еп.10 (последен) 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.4 еп.7 18:30 “Бързи и яростни 5: Удар в Рио” – екшън, трилър (САЩ, 2011), режисьор Джъстин Лин, в ролите: Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън, Лудакрис, Мат Шълц, Сунг Канг, Гал Гадот, Тего Калдерон, Дон Омар, Дуейн Джонсън, Жоаким де Алмейда, Елса Патаки и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Хрониките на Ридик” – екшън, фантастика (САЩ, 2004), режисьор Дейвид Туи, в ролите: Вин Дизел, Танди Нютън, Колм Фиор, Джуди Денч, Карл Ърбън, Алекса Давалос, Кийт Дейвид и др. [14+] 00:15 “Посещението” – хорър, мистъри, комедия (САЩ, 2015), режисьор М. Найт Шамалан, в ролите: Оливия ДеЖон, Ед Оксенбоулд, Диана Дънаган, Питър Макроби, Катрин Хаан и др. [14+] 02:15 “Монк” – сериал, с.7 еп.6, 7 04:15 “Възкресение” – хорър, фантастика, мистъри (САЩ, 2015), режисьор Дейвид Гелб, в ролите: Оливия Уайлд, Марк Дюплас, Евън Питърс, Сара Болгър, Доналд Главър, Рей Уайз и др. [16+]

 bTV Comedy

05:00 “Страхотни новини” – сериал 06:00 “Страхотни новини” – сериал, еп.10, с.2 еп.1 07:00 “Без пукната пара” – сериал 08:00 “Мутра по заместване” – сериал, с.4 еп.15, 16 09:00 “Любимци” – сериал, еп.15, 16 10:00 “Ледена епоха 4: Континентален дрейф” – анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2012), режисьори Стив Мартино и Майкъл Търмайер 12:00 “Героите на джунглата” – анимация, приключенски (Франция, 2017), режисьор Давид Ало 14:00 Премиера: “Полицаят от Рубльовка” – сериал, с.3 еп.6 15:00 “Фитнес” – сериал 16:00 “Новите съседи” – сериал 19:30 “На гости на третата планета” – сериал 20:30 “Деца на килограм 2” – комедия, семеен (САЩ, Канада, 2005), режисьор Адам Шанкман, в ролите: Стив Мартин, Бони Хънт, Хилари Дъф, Юджийн Леви, Том Уелинг, Пайпър Перабо, Кармен Електра, Джейми Кинг, Тейлър Лаутнър и др. 22:30 “Полицаят от Рубльовка” /п/ – сериал, с.3 еп.6 23:30 “Столичани в повече” – сериал 01:30 “Мис Сладкиш” – сериал 02:00 “Страхотни новини” – сериал 03:00 “Любимци” – сериал 04:00 “Полицаят от Рубльовка” – сериал

 Nova Sport

10:00 Футбол: Чарлтън Атлетик – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Суонси Сити – Милуол, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Хокей на лед: Автомобилист – ЦСКА Москва, мач от Континенталната хокейна лига, директно 16:30 Таекуондо: Обзор на ГП София 2019 /п/ 17:30 Баскетбол: Тенерифе – Бетис, мач от испанската баскетболна лига, запис 19:00 Студио “Баскетбол”, директно 19:30 Баскетбол: Баскония – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, директно 21:15 Студио “Баскетбол”, директно 21:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 14-и епизод 22:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Мидълзбро – Хъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 00:15 Хокей на лед: Автомобилист – ЦСКА Москва, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 02:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:30 Еротичен телепазар 04:30 Край на програмата

Kanal 3

07:00 “Парламентът на фокус” – /п/ 07:15 “Скелетът на демокрацията” 4 част – док.филм на Канал 3 08:00 “Пулс” – здравно предаване 08:30 “Социална мрежа” /п/ 09:00 “Холивуд” – /п/ 09:30 “Резултатът” 10:00 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/ 11:45 Телемаркет 12:00 НОВИНИ 12:15 “Букмейкър” 12:30 “Икономика и бизнес” -/п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Денят на живо – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” -/п/ 14:45 Топ шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Скелетът на демокрацията” 4 част – док.филм на Канал 3 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Интервю с Наделина Анева” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Парчета от реалността” 22:30 “Другото лице” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Беновска пита” – /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *