Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 24 ОКТОМВРИ

БНТ
05:00 Още от деня 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:00 ВСС провежда избор за главен прокурор на Република България – пряко предаване 10:40 Днес и утре 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Бизнес.БГ /п/ 13:00 България от край до край 9 /п/ 13:30 Автопортрет с маска – документален филм /България, 2011 г./, режисьор Атанас Киряков 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 14:45 Сребристият жребец – анимационен филм 15:10 Разследването на Мун – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Местни избори 2019: Диспут – пряко предаване 18:00 По света и у нас 18:15 Още от деня 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Какво ще се случи 2 – документална поредица 19:30 Студио Футбол 19:55 Футбол: Лудогорец – Еспаньол, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа” – пряко предаване от стадион “Арена Разград” 22:15 По света и у нас 23:00 Спортни новини 23:15 Законът на Дойл 4 – тв филм /6 епизод/(12) 00:00 Култура.БГ /п/ 01:00 100% – будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:00 Болката игрален филм /п/(14) 03:40 Вечната музика /п/ 04:10 Джинс /п/ 04:40 Законът на Дойл 4 – тв филм /6 епизод/п/(12)

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4, еп.3 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.40 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.6, еп.70 16:00 “Едно голямо семейство” – сериал, с.2, еп.16 (последен) 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.118 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги ” – сериал, еп.7 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 Премиера: “Помощ 112” – екшън-криминална риалити поредица 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.19 00:30 “Втори шанс” /п/ – сериал 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Action
05:15 “Час пик” – сериал, еп.9 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2, еп.24 – 26, с.3, еп.1 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.14 09:00 “Час пик” – сериал, еп.9 10:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, с.2, еп.11, 12 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.23 12:00 “Стоте” – сериал, с.5, еп.9 13:00 “Учителят” – екшън (Китай, 2014), режисьор Ке Жоу, в ролите Джеймс Крас, Цянгу Чан, Жинтонг Май, Ченг Ни и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.15 16:00 “Час пик” – сериал, еп.10 17:00 “Стоте” – сериал, с.5, еп.10 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.24 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.2, еп.7 19:45 Студио “Лига Европа” 19:55 Пряко, Лига Европа: Рома – Борусия Мьонхенгладбах 22:00 Пряко, Лига Европа: Селтик – Лацио 00:00 Лига Европа, обзор 00:45 “Готъм” – сериал, с.2, еп.7 01:45 “Бягство от затвора” – сериал, еп.15 02:45 “Стоте” – сериал, с.5, еп.10 03:45 “Неизвестният” – сериал, еп.24 04:45 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, с.2 еп.13

bTV Comedy
05:00 “Теория за големия взрив” – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.4, еп.21, 22 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Домашен арест” /п/ – сериал, с.2, еп.23, 24 10:00 “Кутийковците” – анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2014), режисьори Греъм Енабъл и Антъни Стачи 12:00 “По средата” – сериал 13:00 “Супер екипаж” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.88 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019 – есен), еп.15, 16 18:00 “По средата” – сериал, с.8 еп.23 18:30 Премиера: “По средата” – сериал, с.9, еп.1 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.9, еп.13 20:00 “Новите съседи” – сериал, en.39 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3, еп.8, 9 23:00 Премиера: “Супер екипаж” – сериал, еп.17, 18 00:00 “Отведи ме вкъщи довечера” – романтичен, комедия, драма (САЩ, Германия, 2011), режисьор Майкъл Даус, в ролите: Тофър Грейс, Ана Фарис, Дан Фоглър, Териса Палмър, Крис Прат, Мишел Трактенбърг, Боб Оденкърк, Джей Джаблонски и др. 02:00 “Теория за големия взрив” – сериал 03:00 “По средата” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova TV
05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 3 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Кошмари в кухнята” – риалити 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 3 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 2 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Уникаха – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Таекуондо: ГП София 2019, втори ден /п/ 15:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:05 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 10-и епизод /п/ 15:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 5-и епизод /п/ 16:00 Футбол: Блекбърн Роувърс – Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Кардиф Сити – Шефилд Уензди, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Футбол: Барнзли – Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 43-ти епизод 23:15 Баскетбол: Обрадойро – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Без монтаж” 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Денят на живо” /п/ 11:00 НОВИНИ1 11:15 “Резултатът” /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Интервю” с Наделина Анева 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ – централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live” /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *