ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 24 ОКТОМВРИ

БНТ
05:25 Още от деня коментарно предаване/п/ 06:00 Полетът на навигатора игрален филм /САЩ, 1986 г./, режисьор Рандал Клайсър, в ролите Джоуи Крамър, Сара Джесика Паркър, Клиф Де Янг и др. 07:25 Ада – пазителката на храна детски тв филм /Германия, 2019 г./ 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Джинс Родът на Георги Данчов – Зографина 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика 14:00 Любов и приятелство игрален филм/Великобритания, 2016 г./, режисьор Уит Стилман, в ролите: Кейт Бекинсейл, Ксавиер Самюел, Морфид Кларк, Ема Грийнуел и др. 15:30 Книга на книгите 2 сериен анимационен филм /7 епизод/ 16:00 Религията днес 17:00 Вечната музика 17:30 БНТ представя “Лебед” с Мария /Маша/ Илиева 18:30 Извън играта 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Събота вечер с Митко Павлов 22:00 Моят плейлист 23:00 По света и у нас 23:15 Студио Х: Анестезия игрален филм /САЩ, 2015 г./, режисьор Тим Блейк Нелсън, в ролите: Глен Клоуз, К. Тод Фрийман, Джесика Хехт и др.(14) 00:50 Любов и приятелство игрален филм /п/ 02:20 БНТ на 60 /п/ 03:15 БНТ представя “Резервно крило” с Атанас Хранов /п/ 03:50 Панорама с Бойко Василев /п/ 04:50 Иде нашенската музика /п/

bTV
05:30 “Ловци на храна” /п/ – предаване за кулинарен туризъм 06:00 “Трансформърс Прайм” – сериал, анимация, с.3 еп.8 06:30 “Очарованието на островите Галапагос” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.4, еп.4 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ: Децата на другата България” – документална поредица, еп.5 13:00 Премиера: “Ти и само ти” – романтичен, драма (тв филм, САЩ, 2019), режисьор Гари Йейтс, в ролите Паскал Хътън, Сам Пейдж, Стивън Юзар, Ронда Дент и др. 14:50 “Аламинут” – скеч шоу 15:00 “Бригада Нов дом” /п/ – социален проект 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:00 “Зеленият път” – фентъзи, криминален, драма (САЩ, 1999), режисьор Франк Дарабонт, в ролите Том Ханкс, Майкъл Кларк Дънкан, Дейвид Морс, Бони Хънт, Джеймс Кромуел, Майкъл Джетър, Греъм Грийн, Дъг Хъчисън, Сам Рокуел, Патриша Кларксън, Гари Синийс и др. [14+] 00:20 “Вроден порок” – криминален, драма, мистъри (САЩ, 2014), режисьор Пол Томас Андерсън, в ролите Хоакин Финикс, Джош Бролин, Оуен Уилсън, Мая Рудолф, Бенисио Дел Торо, Рийз Уидърспун, Джена Малоун, Джилиан Бел, Ерик Робъртс и др. [16+] 03:00 “Приятели” /п/ – сериал, с.4, еп.4 03:30 “Мармалад” /п/

bTV Action
05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.16 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4, еп.11 – 13 07:30 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.6 – 8 10:30 “Завръщане в бъдещето III” – фантастика, комедия (САЩ, 1990), режисьор Робърт Земекис, в ролите Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Лиа Томпсън, Елизабет Шу, Мери Стийнбъргън и др. 12:45 “Извън контрол” – криминален, романтичен, драма (САЩ, 1998), режисьор Стивън Содърбърг, в ролите: Дженифър Лопес, Джордж Клуни, Дон Чийдъл, Катрин Кийнър, Денис Фарина, Винг Реймс, Айзея Уошингтън, Луи Гузман, Стив Зан и др. 15:00 “Престъпник за един ден” – криминален, комедия, драма (СЩ, 2004), режисьор Грегъри Джейкъбс, в ролите Джон С. Райли, Диего Луна, Маги Джиленхол, Питър Мулън, Сито Касан и др. 17:00 “Дивата муха” /п/ – предаване за екстремни спортове, еп.30 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2 еп.16 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, с.2 еп.12 18:45 “След утрешния ден” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2004), режисьор Роланд Емерих, в ролите: Денис Куейд, Джейк Джиленхол, Еми Росъм, Сила Уорд, Иън Холм, Кенет Уелш и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Унищожителят” – военен, екшън, трилър (САЩ, Китай, Великобритания, 2018), режисьор Донован Марш, в ролите Джерард Бътлър, Гари Олдман, Лони Лин-Комън, Тоби Стивънс, Микаел Никвист, Каролайн Гудол, Христо Мицков, Стефан Иванов и др. 00:15 “От другата страна на вратата” – хорър (Великобритания, САЩ, Индия), режисьор Йоханес Робъртс, в ролите: Сара Уейн Калис, Джереми Систо, София Росински, Сучитра Пилай и др. [16+] 02:15 “Рискована бременност” – трилър (тв филм, Канада, 2017), режисьор Стив Бакич, в ролите Елизабет Арноа, Ана Ван Хуфт, Райън Уилямс, Никол ЛаПлака и др. 03:45 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.6 – 8

bTV Comedy
05:00 “Гранд” /п/ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, с.3 еп.14, 15 07:00 “Бруклин 99” – сериал, с.3, еп.10, 11 08:00 “Полицаят от Рубльовка” /п/ – сериал 09:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6, еп.3, 4 10:00 “Нашето мото е “Криза” – комедия, драма (САЩ, 2015), режисьор Дейвид Гордън Грийн, в ролите Сандра Бълок, Били Боб Торнтън, Антъни Маки, Жоаким де Алмейда, Ан Дауд, Скут Макнеъри, Зоуи Казан и др. 12:00 “Свършихме ли вече”” – фентъзи, комедия, семеен (Канада, САЩ, 2007), режисьор Стив Кар, в ролите: Айс Кюб, Ниа Лонг, Джон Макгинли, Алийша Алън, Филип Болдън и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 Премиера: “Покани ме на среща” – риалити, с.10, еп.2 16:00 “Преспав” /п/ – сериал 18:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 19:30 “Бруклин 99” – сериал, с.3 еп.10, 11 20:30 “Перфектният ритъм 2” – комедия, музикален (САЩ, 2015), режисьор Елизабет Банкс, в ролите Анна Кендрик, Ребъл Уилсън, Елизабет Банкс, Британи Сноу, Скайлър Астин, Анна Кемп, Кейти Сагал, Алексис Нап, Хейли Стайнфелд, Адам ДеВайн, Джон Хигинс, Фреди Строма и др. 22:30 “Покани ме на среща” /п/ – риалити, 10 еп.2 23:30 “Приятелю, Тед 2” – комедия (САЩ, 2015), режисьор Сет Макфарлън, в ролите Марк Уолбърг, Аманда Сайфред, Джовани Рибиси, Морган Фрийман, Патрик Уорбъртън, Джесика Барт, Лиъм Нийсън, Джон Слатъри и др. [14+] 01:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019) 02:00 “Гранд” /п/ – сериал 03:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал

Nova TV
06:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 07:00 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 4 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Розовата пантера 2” – с уч. на Стив Мартин, Жан Рено, Емили Мортимър, Анди Гарсия, Алфред Молина и др. 15:00 “В ритъма на мечтите” – с уч. на Никълъс Галицин, Кийнън Кампа, Соноя Мизуно, Джейн Сиймур и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Маскираният певец” (премиера) – музикално шоу, сезон 2 23:00 “Късметлията” – с уч. на Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джамати, Пади Консидине, Брус Макгил и др. 01:50 “Няма добро дело” – с уч. на Идрис Елба, Тараджи Пенда Хенсън, Лесли Биб, Кейт дел Кастийо, Хенри Симънс и др. 03:10 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 4 /п/ 04:20 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA /п/

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: Северстал – Металург Континентална хокейна лига – повторение 12:00 Футбол: Нотингам Форест – Дарби Каунти Чемпиъншип – повторение 14:00 Студио “Чемпиъншип” – директно 14:30 Футбол: Уотфорд – Борнемут Чемпиъншип – директно 16:25 Студио “Чемпиъншип” – директно 17:00 Футбол: Кардиф Сити – Мидълзбро Чемпиъншип – директно 18:55 Студио “Чемпиъншип” – директно 19:30 Баскетбол: Автодор – Астана ВТБ лига – повторение 21:30 Новини 21:45 Баскетбол: Ховентут – Баскония Испанска баскетболна лига – директно 23:30 Професионална борба: “Разбиване” предаване на WWE 00:30 Футбол: Уотфорд – Борнемут Чемпиъншип – повторение 02:30 Новини 02:45 Еротичен телепазар 04:45 Програмна пауза

Kanal 3
07:10 “Другото лице” 07:25 “Интервю” с Наделина Анева 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 Топ Шоп 09:15 “Парчета от реалността” 09:30 “Патарински LIVE” /п/ 10:10 “Денят на живо” /п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 ” Спорт в обектива” – избрано 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парчета от реалността” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” – икономическо предаване 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Офанзива с Любо Огнянов” 18:00 НОВИНИ 18:10 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парламентът на живо” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Интервю” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Парламентът на фокус” 22:30 “Холивуд” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *