Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 24 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 История.bg Признаването на българската Независимост/п/ 13:30 Посока Сърбия документален филм /България, 2015г./, режисьор Николай Василев 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на горските мечоци анимационен филм 14:45 Капри тв филм /66 епизод/ 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:10 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Потомци на слънцето тв филм /4 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл 3 тв филм /3 епизод/(12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Потомци на слънцето тв филм /4 епизод/п/ 03:25 Капри тв филм /66 епизод/п/ 04:15 Законът на Дойл 3 тв филм /3 епизод/п/(12)

bTV
05:30 “Домашен арест” /п./ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.7 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2 еп.18 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал с.6 еп.48 16:00 “Едно голямо семейство” – сериал, еп.6 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13 еп.97 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.92 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.15 00:30 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.7 01:30 “Домашен арест” – сериал, с.2 еп.15 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Опасни улици” /п./ – сериал

bTV Action
05:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5 еп.7 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на Джеки Чан” – сериал, с.5 еп.3 – 6 08:00 “Последният кораб” – сериал, с.4 еп.2 09:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5 еп.7 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.12 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.1 12:00 “Стоте” – сериал, с.3 еп.16 13:00 “Бременна на 17” – трилър (тв филм, Канада, 2016), режисьор Къртис Крофърд, в ролите: Джоуси Бисет, Зоуи Де Гран Мезон, Рорк Кричлоу, Рогън Кристофър и др. 15:00 “Последният кораб” – сериал, с.4 еп.3 16:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5 еп.8 17:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.1 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.2 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3 еп.13 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Готъм” – сериал, с.4 еп.18 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Противоотрова” – екшън, психотрилър (САЩ, Германия, 2002), режисьор Джим Гилеспи, в ролите: Силвестър Сталоун, Чарлз Дътън, Поли Уокър, Крис Кристоферсън, Джефри Райт, Том Беринджър, Стивън Ланг и др. 00:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.18 01:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.13 02:00 “Последният кораб” – сериал, с.4 еп.3 03:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.1 04:00 “Неизвестният” – сериал, еп.2

bTV Comedy
05:00 “Онези от партера” /п./ – сериал 06:00 “Онези от партера” – сериал, с.2 еп.6, 7 07:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 09:00 “Домашен арест” – сериал, еп.21, 22 10:00 “Нечиста наука” – комедия, роматичен, фентъзи (САЩ, 1985), режисьор Джон Хюз, в ролите: Антъни Майкъл Хол, Илан Мичъл-Смит, Кели ЛеБрок, Бил Пакстън, Робърт Дауни мл., Джуди Аронсън и др. 12:00 “По средата” /п./ – сериал 13:00 “Гранд” /п./ – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 15:00 “Дивата Нина” – сериал, eп.53 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.66 17:00 “Българи на три морета” – туристическо риалити (2016), еп.7 18:00 “По средата” – сериал, с.7 еп.3, 4 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.8 еп.4 20:00 “Новите съседи” – сериал, en.17 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.12, 13 23:00 Премиера: “Гранд” – сериал, еп.16, 17 00:00 “Нечиста наука” /п./ – комедия, роматичен, фентъзи (САЩ, 1985) 02:00 “Онези от партера” /п./ – сериал 03:00 “По средата” /п./ – сериал 04:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал

Nova TV
05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 2 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 2 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм 04:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 /п/

Nova Sport
10:00 Художествена гимнастика:Обзор на деня на Световното първенство в Баку, 5-и ден /п/ 11:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 7-и епизод /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Реал Мадрид – Барселона, втори финален мач от плейофите на испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Кардиф Сити – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Художествена гимнастика:Световно първенство в Баку – Индивидуално, финал на обръч /п/ 16:30 Художествена гимнастика:Световно първенство в Баку – Индивидуално, финал на топка /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Уест Бромич Албиън – Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Класика от Висшата лига: Евертън – Манчестър Сити (2010-11) /п/ 20:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:00 Студио “Купа на Лигата”, директно 21:45 Футбол: Престън Норт Енд – Манчестър Сити, мач от трети кръг за Карабао къп, директно 23:40 Студио “Купа на Лигата”, директно 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Имате думата” – /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Офанзива” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – избрано 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” – /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” – /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *