ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 24 ФЕВРУАРИ

БНТ

05:10 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл тв филм /3 сезон, 10 епизод/ (12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Корабокрушенец детски тв филм /Чехия, 2016г./ 15:15 Благуните детски тв филм /13, последен епизод/ 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 Следите остават 22:00 Под игото 9-сериен тв филм /България, 1990г./, 1 част, режисьор Янко Янков, в ролите: Андрей Слабаков, Елена Маркова, Илия Караиванов, Любен Чаталов, Кирил Варийски и др. 23:00 По света и у нас 23:30 Събота вечер с БНТ /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Бразди /п/ 04:25 Законът на Дойл тв филм /3 сезон, 10 епизод/п/ (12)

bTV

05:40 “Домашен арест” – сериал, с.2 еп.6 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4 еп.1 06:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 “Навсякъде ти” – сериал, еп.28 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.44 16:00 Премиера: “Спасители в планината” – сериал, с.12 еп.4 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.32 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.38 21:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с.7 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Любимката на краля” – сериал, еп.10 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.80 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:50 “Божествено” – сериал, еп.14

bTV Comedy

05:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.7, еп.21, 22 07:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал 08:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 10:00 “Мадеа и програмата за защита на свидетели” – комедия, криминален (САЩ, 2012), режисьор Тайлър Пери, в ролите: Тайлър Пери, Юджийн Леви, Денис Ричардс, Дорис Робъртс и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Кухня: Война за хотел” /п./ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал,, еп.13, 14 19:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6, еп.23 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.5-7, еп.7 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.5, еп.2 22:00 Премиера: “Психоложки” – сериал,, еп.1, 2 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал,, еп.9, 10 00:00 “Милионите на Бейли” – комедия, семеен (Канада, 2005), режисьор Дейвид Дивайн, в ролите: Дейн Кейн, Лори Холдън, Дженифър Тили, Тим Къри и др. 02:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Приятели” /п./ – сериал

bTV Action

05:15 “Монк” – сериал, с.5, еп.6 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3, еп.9 – 12 08:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.6 09:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.23 10:00 “Готъм” – сериал, с.5, еп.2 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.18 12:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.13 13:00 “Майчински инстинкт” – трилър (тв филм, САЩ, 2017), режисьор Фархад Ман, в ролите: Ейприл Боулби, Джени Габриел, Мат Пейдж, Алисън Харбърт и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.7 16:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.24 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.14 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.19 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.5, еп.3 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Червената линия” – сериал,, еп.1 21:00 bTV Новините 21:30 Студио “Шампионска лига” 22:00 Пряко, УЕФА Шампионска лига, 1/8-финали: Аталанта – Реал Мадрид 00:00 Студио “Шампионска лига” 00:30 УЕФА Шампионска лига, 1/8-финали /запис/: Борусия Мьонхенгладбах – Манчестър Сити 02:15 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.19 03:15 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.14 04:15 “Чък” – сериал, с.4, еп.24

Nova TV

05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Финалът” (премиера) – сериал, сезон 11 21:00 “Един за друг” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериал, сезон 2 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 00:30 “Нюанси синьо” – сериал, сезон 3 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 3 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Евертън – Тотнъм Хотспър Купа на Футболната асоциация – /п/ 12:00 Баскетбол: Барселона – Баскония Купа на краля, полуфинал – /п/ 14:00 Футбол: Родъръм Юнайтед – Нотингам Форест Чемпиъншип – /п/ 16:00 Футбол: Борусия Дортмунд – Падерборн Купа на Германия – /п/ 18:30 Хокей на лед: Йокерит – Витяз Континентална хокейна лига – директно 21:00 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 21:30 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 21:55 Новини 22:00 Професионална борба: “Първична сила” предаване на WWE (2021) 23:00 Хокей на лед: Йокерит – Витяз Континентална хокейна лига – /п/ 01:00 Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) – /п/ 01:30 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Шоубизнес/п/ 05:25 Денят на живо/п/ 05:50 Пресечна точка/п/ 06:30 Здравей, България 09:10 Парламентът на живо 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Парламентът на живо 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парламентът на живо 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо/п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE/п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Без резервация 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE/п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Без резервация/п/ 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо/п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа/п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *