ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 24 ЮЛИ

БНТ
05:05 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:10 Кадифе 3 – тв филм /4 и 5 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Пътуващо лятно кино с БНТ 12:40 Семейство Даръл – тв филм /2 епизод/ 13:30 „Бързо, лесно, вкусно“ представя: „Вкусната Европа“ – кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров/п/ 14:00 Туристически маршрути 14:30 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм 14:45 Сид – дете на науката – анимационен филм 15:10 Сребристият жребец – анимационен филм 15:35 Гласувайте за Беки – тв филм 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Капри – тв филм /58 епизод/ 17:25 Зелена светлина 17:30 „Бързо, лесно, вкусно“ представя: „Вкусната Европа“ – кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров/п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Отрядът – тв филм /2 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! Заливът на съкровищата 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум – дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева 22:00 Цената на захарта – 4-сериен тв филм /копродукция, 2014 г./, 1 епизод, режисьор Жан ван де Велде, в ролите Гайте Янсен, Йота вонг Лой Синг, Кеес Боот и др.(14) 22:50 Частните музеи в Чехия: Музей на техниката и занаятите 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Въпрос на чест 5 – тв филм /5 епизод/(16) 00:20 Капри – тв филм /58 епизод/п/ 01:15 Отрядът – тв филм /2 епизод/п/ 02:05 Туристически маршрути /п/ 02:35 Цената на захарта – тв филм /1 епизод/п/ 03:25 Въпрос на чест 5 – тв филм /5 епизод/п/(16) 04:15 Семейство Даръл – тв филм /2 епизод/п/

bTV
05:30 „Комиците и приятели“/п/ 06:00 „Трансформърс прайм“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Висше общество“ – сериал, с.1, еп. 22 15:00 Премиера: „Шест сестри“ – сериал, с.3, еп. 51 16:00 Премиера: „Алиса в страната на любовта“ – сериал, с.1, еп. 50 17:00 bTV Новините 17:30 „Комиците и приятели“/п/ – комедийно шоу 18:00 Премиера: „Опасни улици“ – сериал, с.12, еп. 2 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Великолепният век: Кьосем“ – сериал, с. 2, еп. 70 21:30 „Всичко може да се случи“ – сериал, с.1, еп.16 22:30 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с.1, еп.2 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Загадките на Лора“- сериал, с.1, еп.13 01:00 „Шест сестри“ /п/ – сериал 02:00 bTV Новините 02:30 „Преди обед“ /п/ – токшоу 04:30 „Опасни улици“- сериал, с.11, еп. 17

bTV Comedy
05:00 „Модерно семейство“ – сериал 06:00 „Модерно семейство“ – сериал, с.8 07:00 „Моето семейство“ – сериал 08:00 „Стъпка по стъпка “ – сериал 09:00 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу 09:30 „Домашен арест“ – сериал, с.1 10:00 „Сексът и градът 2“ – комедия, романтичен (САЩ, 2010), режисьор Майкъл Патрик Кинг, актьори Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, Алис Ийв, Лин Коен, Уили Гарсон, Марио Кантоне, Джейсън Леуис, Дейвид Ейгенберг, Крис Нот, Пенелопе Крус, Евън Хендлер, Джон Корбет, Лайза Минели и др. 12:00 „Мутра по заместване“ – сериал 12:30 Моите мили съседи“ – сериал 14:00 „На по-добро място“ – сериал 15:00 „По средата“ – сериал 16:00 „Двама мъже и половина“ – сериал 17:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 18:00 „Моите мили съседи“ – сериал 19:30 „Моето семейство“ – сериал, с.7 20:00 „По средата“ – сериал, с.7 21:00 „Двама мъже и половина“ – сериал, с.1 22:00 “ На по-добро място “ – сериал, с.1 23:00 „Мутра по заместване“ – сериал, с.3 00:00 „Сексът и градът 2“ – комедия, романтичен (САЩ, 2010), режисьор Майкъл Патрик Кинг, актьори Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, Алис Ийв, Лин Коен, Уили Гарсон, Марио Кантоне, Джейсън Леуис, Дейвид Ейгенберг, Крис Нот, Пенелопе Крус, Евън Хендлер, Джон Корбет, Лайза Минели и др. 02:00 „Модерно семейство“ – сериал 03:00 „Кое е това момиче“ – сериал 04:00 „Хотел „Елеон“ – сериал

bTV Action
05:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп.17 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 08:00 „Стоте“ – сериал, с.3, еп. 14 09:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп. 17 10:00 „Луцифер“ – сериал, еп.13 11:00 „Монк“ – сериал, с.2, еп. 5 12:00 „Последният кораб“ – сериал, с.2, еп. 12 13:00 „Червеният скорпион“ – екшън, приключенски (САЩ, 1988), режисьор Йозеф Зито, актьори Долф Лундгрен, М. Емет Уолш, Ал Уайт и др. 15:00 „Стоте“ – сериал, с.3, еп. 15 16:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп. 18 17:00 „Последният кораб“ – сериал , с.2, еп. 13 18:00 „Монк“ – сериал, с.2, еп.6 19:00 „Луцифер“ – сериал, с.2, еп.1 20:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 4 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Херкулес в подземния свят“ – приключенски (САЩ, 1994), режисьор Бил Нортън, актьори Кевин Сорбо, Антъни Куин, Тоуни Китаен и др. 23:45 „Кости“ – сериал , с.10, еп. 4 00:45 „Луцифер“ – сериал, с.2, еп.1 01:45 „Стоте“ – сериал, с.3, еп. 15 02:45 „Последният кораб“- сериал, с.2, еп. 13 03:45 „Монк“ – сериал, с.2, еп.6 04:45 „4х4“ – автомобилно предаване

Nova TV
06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „Сезони на любовта “ – сериен филм 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Войната на розите“ – сериен филм 13:30 „Остани с мен“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Намери ме“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA 21:00 „Хавай 5-0“ (премиера) – сериен филм, 8 сезон 22:00 Новините на NOVA 22:30 „Транспортер“ – сериен филм 23:30 „Незабравимо“ – сериен филм 00:30 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериен филм, 3 сезон 02:30 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Войната на розите“ – сериен филм /п/

Nova Sport
09:00 Дартс: Световен Мачплей 2018, четвърти ден, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Обрадойро – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Бристъл Сити – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Дижон – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Шефилд Юнайтед – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Класика от Висшата лига – Чарлтън Атлетик – Челси (2003-04), повторение 20:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:00 Дартс: Световен Мачплей 2018, пети ден, директно 01:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая (п) 06:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 06:30 BIT СПОРТ (п) 07:00 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 „Аз уча английски“ с Николая (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова (п) 10:00 „Историята оживява“ (п) 10:30 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 11:00 „Епизод“ (п) 12:00 „Голямото интервю“, знаменити личности пред BiT (п) 13:00 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 „Аз уча английски“ с Николая (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 17:00 „Историята оживява“ (п) 17:30 „Епизод“ (п) 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 „Горещи срещи“ с Венета Райкова (п) 20:30 „Шоуто на играчите“ – вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT СПОРТ (п) 22:30 „Без задръжки“ с Наталия Кобилкина (п) 23:30 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 „Шоуто на играчите“ – вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 03:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу- бизнес (п) 04:00 „Голямото интервю“, знаменити личности пред BiT (п)

Kanal 3
05:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 06:00 „Денят на живо“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“- сутрешен блок 09:00 „Беновска пита“ с Любо Огнянов/п/ 11:00 Време, календар, хороскоп 11:15 Топ Шоп 11:30 „Пулс“/п/ 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 Време, календар, хороскоп 12:30 „Интервю“ с Наделина Анева/п/ 13:00 НОВИНИ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 „Всеки следобед“ 17:00 НОВИНИ 17:10 Телемаркет 17:15 „Имате думата“ с Александър Владимиров 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 „Патарински Live“- избрано 19:30 НОВИНИ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:00 „Патарински Live“- избрано 00:00 НОВИНИ/п/ 00:30 „Спорт в обектива“/п/ 01:30 Повторения

loading...


Коментар с Facebook

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *