ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 24 ЯНУАРИ

БНТ
05:00 Иде нашенската музика /п/ 06:00 Златно сърце детски тв филм /3, последна серия/ 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 08:00 БНТ на 60 /п/ 09:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо 12:00 По света и у нас 12:30 Арена спорт 13:30 Музика, музика 14:00 Сафари експрес игрален филм /Италия, 1976г./, режисьор Дучио Тесари, в ролите: Джулиано Джема, Урсула Андрес, Джак Паланс и др. 15:35 Национални съкровища на Чехия: Карлщейн 15:55 Васил Гендов – мит и реалност документален филм /България, 2015г./, режисьор Илия Костов 17:00 Нощта на шампионите награждаване на най-добрите спортисти на България за 2020 година 18:00 Домът на вярата Германски манастир “Св. Иван Рилски” 18:30 Ирис – леководолаз детски тв филм /Холандия, 2015г./ 18:45 Спорт ТОТО 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Българска киновечер представя: Живи комини игрален филм /България, 2018г./, режисьор Радослав Спасов, в ролите: Ивайло Христов, Мария Коцева – Мума, Никола Додов, Валентин Ганев, Иван Савов, Бистра Кечеджиева-Кунчева и др. (12) 23:10 По света и у нас 23:20 БГ версия /п/ 00:10 Нежна кожа игрален филм /Франция, 1964г./, режисьор Франсоа Трюфо, в ролите: Жан Дезеи, Франсоаз Дорлеак, Нилш Бенедети и др. (12) 02:05 БНТ на 60 /п/ 03:10 Музика, музика /п/ 03:40 Отблизо /п/ 04:40 Религията днес /п/

bTV
05:10 “COOLt” /п./ 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация,, еп.22 06:30 Премиера: “Фаталният конфликт: Юдея и Рим” – документален филм (Германия, Австралия, 2018), част II “Падането на Юдея” 07:30 “Приятели” – сериал, с.5, еп.7 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Фитнес” – сериал,, еп.19 13:00 “Бавачката Макфий” – комедия, семеен, фентъзи (САЩ, Великобритания, Франция, 2005), режисьор Кърк Джоунс, в ролите: Ема Томпсън, Колин Фърт, Анджела Лансбъри, Кели Макдоналд, Томас Броуди-Сангстър, Илайза Бенет, Силиа Имри, Имелда Стонтън, Дерек Джакоби и др. 15:00 “Ледени кули” – спортен, романтичен, драма (САЩ, Канада, 2010), режисьор Доналд Рай, в ролите: Тейлър Фърт, Роб Мейз, Хенри Чърни, Морган Кели, Татяна Джоунс и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Код: Олимп” – екшън, трилър (САЩ, България, 2013), режисьор Антоан Фукуа, в ролите: Джерард Бътлър, Ерън Екхарт, Морган Фрийман, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Мелиса Лио, Ашли Джъд и др. 22:20 “Папараци – ново 20!” – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова 23:20 “Хищници в мрака” – драма, трилър (САЩ, 2016), режисьор Том Форд, в ролите: Ейми Адамс, Джейк Джиленхол, Айла Фишър, Арми Хамър, Ерън Тейлър-Джонсън, Майкъл Шанън, Лора Лини, Джена Малоун и др. [14+] 01:40 “Експериментът” – трилър (САЩ, 2010), режисьор Пол Шуринг, в ролите: Ейдриън Броуди, Кам Джигандей, Форест Уитакър, Клифтън Колинс мл., Маги Грейс и др. [16+] 03:30 “Приятели” /п./ – сериал, с.5, еп.7 03:50 “120 минути” /п./

bTV Comedy
05:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.10, еп.6, 7 07:00 “Супермаркет” – сериал, с.4, еп.15, 16 08:00 “Гранд” – сериал,, еп.9 – 12 10:00 “Приключения в Ню Йорк” – комедия, криминален, семеен (САЩ, 2004), режисьор Дени Гордън, в ролите: Мери-Кейт Олсен, Ашли Олсен, Юджийн Леви, Анди Риктър, Райли Смит, Боб Сагет, Джаред Падалеки и др. 12:00 “Женени до Коледа” – романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Лиша Клустън, в ролите: Джес Макалън, Ейприл Боулби, Джеймс Екхаус и др. 14:00 “Приятели” /п./ – сериал 15:00 “Гранд” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 18:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 19:30 Премиера: “Супермаркет” – сериал, с.4, еп.15, 16 20:30 “Феята на зъбките 2” – комедия, семеен (САЩ, 2012), режисьор Алекс Зам, в ролите: Лари Кабелджията, Дейвид Макей, Ерин Бют, Джон Конън и др. 22:30 “На гости на третата планета” /п./ – сериал 23:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 00:30 “Гранд” /п./ – сериал 02:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 03:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал 04:00 “Супермаркет” /п./ – сериал

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.2, еп.25, 26 07:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал,, еп.1, 2 08:00 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.18 – 20 11:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3, еп.8 11:30 “Езерото на акулите” – екшън, приключенски, криминален (САЩ, 2015), режисьор Джери Дугън, в ролите: Долф Лундгрен, Сара Лейн, Лили ОБрайънт, Майкъл Милиган, Ланс Никълс и др. 13:30 "Категория 5" - екшън, трилър (САЩ, България, 2018), режисьор Роб Коен, в ролите: Маги Грейс, Тоби Кебъл, Бен Крос, Райън Куонтън, Атанас Сребрев, Веселин Троянов и др. 15:30 "Смелите" - сериал,, еп.6, 7 17:30 "Мисия Моят Дом" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 "4x4" - предаване за офроуд автомобили, с.3, еп.9, 10 19:00 "Транспортер 3" - екшън, трилър (Франция, Великобритания, САЩ, 2008), режисьор Оливие Мегатон, в ролите: Джейсън Стейтъм, Наталия Рудакова, Франсоа Берлеан, Робърт Непър, Йерон Крабе, Ян Сандберг и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на екшън: "24 часа живот" - фантастика, екшън, трилър (ЮАР, Китай, САЩ, 2017), режисьор Брайън Смърз, в ролите: Итън Хоук, Чин Шю, Пол Андерсън, Рутгер Хауер, Тайрон Киоу, Натали Болт, Лиъм Кънингам и др. [14+] 23:45 "Караваната" - хорър, трилър (САЩ, 2018), режисьор Том Нейгъл, в ролите: Денис Ричардс, Миша Бартън, Джеф Дентън, Брайън Нейгъл и др. [16+] 01:45 "Езерото на акулите" - екшън, приключенски, криминален (САЩ, 2015), режисьор Джери Дугън, в ролите: Долф Лундгрен, Сара Лейн, Лили ОБрайънт, Майкъл Милиган, Ланс Никълс и др. 03:45 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.18 – 20

Nova TV
06:30 “Иконостас” 07:00 “Втори дубъл” – сериал 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Кафене на любовта” – с уч. на Андрю Уолър, Сара Джейн Морис, Гари Чок, Долорес Дрейк и др. 14:15 “Снежен блян” – с уч. на Дийн Кейн, Кристи Суонсън, Арън Буххолц, Лизи Бойс и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Колумбиана” – с уч. на Зоуи Салдана, Джорди Молла, Майкъл Вартан, Калъм Блу, Лени Джеймс, Сам Дъглас и др. 22:10 “Великолепната седморка” – с уч. на Дензъл Уошингтън, Крис Прат, Итън Хоук, Винсънт Д’Онофрио, Кам Жиганде и др. 00:45 “Водно конче” – с уч. на Кевин Костнър, Сузана Томпсън, Джо Мортън, Рон Рифкин, Линда Хънт, Кейти Бейтс и др. 02:30 “Снежен блян” – с уч. на Дийн Кейн, Кристи Суонсън, Арън Буххолц, Лизи Бойс и др. /п/ 04:10 “Кафене на любовта” – с уч. на Андрю Уолър, Сара Джейн Морис, Гари Чок, Долорес Дрейк и др. /п/

Nova Sport
09:30 Футбол 4 кръг Купа на Футболната асоциация – /п/ 11:30 Футбол 4 кръг Купа на Футболната асоциация – /п/ 13:25 Новини 13:30 Баскетбол: Реал Мадрид – Морабанк Андора 21 кръг Испанска баскетболна лига – директно 15:15 Студио “Купа на Футболната асоциация” – директно 15:30 Футбол 4 кръг Купа на Футболната асоциация – директно 17:25 Студио “Купа на Футболната асоциация” – директно 18:00 Футбол: Арсенал – Нюкасъл Юнайтед класика от Висшата лига (2001-02) – /п/ 18:30 Купа на Германия: Обзор 2 кръг предаване за германски футбол (2020-21) – /п/ 10:00 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Дарби Каунти Чемпиъншип – /п/ 12:00 Баскетбол: Енисей – Астана ВТБ лига – директно 14:00 Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) – /п/ 14:30 Футбол: Престън Норт Енд – Рединг Чемпиъншип – директно 16:30 Футбол: Арсенал – Нюкасъл Юнайтед класика от Висшата лига (2001-02) – /п/ 17:00 Футбол: Мидълзбро – Блекбърн Роувърс Чемпиъншип – директно 19:00 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) 19:30 Баскетбол: Валенсия – Баскония Испанска баскетболна лига – директно 21:15 Баскетбол: Реал Мадрид – Морабанк Андора Испанска баскетболна лига – /п/ 23:15 Баскетбол: Енисей – Астана ВТБ лига – /п/ 01:15 Еротичен телепазар

NovaNews
05:20 Ничия земя 06:00 Икономика и бизнес 06:30 Парчета от реалността 06:45 Другото лице 07:15 Денят на живо 07:40 Темата на NOVA 08:00 Събуди се 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Пулс 12:00 Новините на NOVA 12:30 Документална поредица на DW 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Карай направо 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:15 Парламентът на фокус 14:30 Икономика и бизнес 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:30 Патарински LIVE 16:00 Неделята на NOVA 19:00 Новините на NOVA 19:20 Темата на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Светът 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Парламентът на фокус 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Неделята на NOVA 00:30 Светът 01:00 Темата на NOVA 01:20 Парчета от реалността 01:30 Документална поредица на DW 02:00 Патарински LIVE 02:30 Събуди се

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *