Refan-728×90-July-2019
Refan-728×90-July-2019
Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 25 АВГУСТ

БНТ
05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 06:00 Внимание, роботика – анимационен филм /п/ 06:25 Диноотряд “Кунг-фу” – анимационен филм/п/ 07:15 Магьосници – тв филм /4, последна серия/ 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 Пътеки /п/ 08:30 Туристически маршрути документалена поредица 09:00 Принцът-престонаследник детски игрален филм /Чехия, 2015 г./, режисьор Карел Янак, в ролите Патрик Дергел, Ева Йозефикова, Крищоф Хадек и др. 10:35 Предисторията: Богове и поклонници документална поредица/2 епизод/ 11:05 Отблизо с Мира /п/ 12:00 По света и у нас 12:30 # Европа /п/ 13:00 Горяни – документален филм /2, последна част/ 14:00 Библиотеката /п/ 15:00 Последният ерген /80 години от рождението на Тодор Колев/ игрален филм /България, 1973 г./, режисьор Владимир Янчев, в ролите Тодор Колев, Георги Георгиев-Гец, Татяна Лолова, Цветана Манева и др. 16:30 Национални съкровища на Чехия: Острава 16:45 Кадифе 4 тв филм /9 епизод/ 18:00 Джаз фестивал в Монтрьо “Микстейп” 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Войните на Наполеон: Войната на Шестата коалиция 4-сериен – документален филм /1 епизод/ 19:55 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас 20:30 Спортни новини 20:40 “Концерт на Виенската филхармония от Миланската скала” солисти: Юджа Ванг, Хуан Диего Флорес, Йонас Кауфман и Соня Йончева, диригенти: Густаво Дудамел и Пласидо Доминго 22:45 По света и у нас 23:00 Ела, завържи ме! игрален филм /Испания, 1989 г./, режисьор Педро Алмодовар, в ролите Виктория Абрил, Антонио Бандерас, Лолес Леон, Хулиета Серано и др.(16) 00:40 Войните на Наполеон: Войната на Шестата коалиция – документален филм /1 епизод/п/ 01:40 Дуелът на братята: Историята на “Адидас” и “Пума” игрален филм /п/ 03:45 Кадифе 4 – тв филм /9 епизод/п/ 04:55 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/

bTV
05:10 “Cool…T” /п/ 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, с.2, еп.7, 8 07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2, еп.13, 14 08:00 “Тази събота и неделя” /най-доброто/ 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Хотел Елеон” – сериал, с.3, еп.4 13:00 “Корабът на мечтите: Лос Анджелис” – романтичен, комедия, драма (тв филм, Германия, 2018), режисьор Щефан Бартман, в ролите: Хайде Келер, Саша Хен, Ник Вилдер, Харалд Шмид, Янина Фауц и др. 14:50 “Аламинут: Добре дошли в България” – скеч шоу 15:20 “Ледена епоха: Големият сблъсък” – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2016), режисьори Майк Търмайер и Гейлън Чу 17:00 “120 минути” /най-доброто/ 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” /най-доброто/ 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите /п/ 20:00 “Мисията невъзможна 3” – трилър, екшън (САЩ, Германия, Китай, Италия, 2006), режисьор Дж. Дж. Ейбръмс, в ролите Том Круз, Мишел Монахън, Винг Реймс, Филип Сиймор Хофман, Били Крудъп, Джонатан Рис Майърс, Кери Ръсел, Лорънс Фишбърн и др. 22:30 “В търсене на справедливост” – драма, трилър, екшън (САЩ, 2011), режисьор Роджър Доналдсън, в ролите Никълъс Кейдж, Дженюъри Джоунс, Гай Пиърс, Харолд Перино, Дженифър Карпентър, Зандър Бъркли, Джейсън Дейвис, Брет Джентил, Рей Хернандес и др. 00:30 “Убиецът Кали” – криминален, драма (САЩ, 2017), режисьор Джон Матюс, в ролите: Ричард Кабрал, Райън Дорси, Корина Калдерон, Клейтън Карденас, Челси Дебо и др. [16+] 02:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 02:50 “Търси се” /п/ 03:40 “120 минути” /п/

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, еп.9 – 11 07:30 “Монк” – сериал, с.2, еп.9 – 11 10:30 “Хелбой ІІ: Златната армия” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2008), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите Рон Пърлман, Селма Блеър, Дъг Джоунс, Джон Хърт, Джон Алекзандър и др. 12:45 “Завръщане в бъдещето II” – фантастика, приключенски (САЩ, 1989), режисьор Робърт Земекис, в ролите Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Лиа Томпсън, Кейси Семашко, Били Зейн, Елизабет Шу, Илайджа Ууд и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.3, 4 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.21 17:30 “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн /най-доброто, еп.4/ 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3, еп.1, 2 19:00 “Джурасик парк III” – приключенски, трилър, фантастика (САЩ, 2001), режисьор Джо Джонстън, в ролите Сам Нийл, Уилям Мейси, Теа Леони, Алесандро Нивола, Тревър Морган, Лора Дърн и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Завръщане в бъдещето III” – фантастика, комедия (САЩ, 1990), режисьор Робърт Земекис, в ролите Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Лиа Томпсън, Елизабет Шу, Мери Стийнбъргън и др. 00:15 “Информаторите” – трилър, криминален, драма (Германия, САЩ, 2008), режисьор Грегор Джордан, в ролите Били Боб Торнтън, Ким Бейсингър, Мики Рурк, Уинона Райдър, Амбър Хърд, Рис Ифънс, Джон Фостър, Остин Никълс и др. [16+] 02:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.3, 4 04:00 “Стрелецът” – екшън, криминален, психотрилър (Испания, Великобритания, Франция, 2015), режисьор: Пиер Морел, в ролите Шон Пен, Идрис Елба, Джазмин Тринка, Хавиер Бардем, Рей Уинстън, Марк Райлънс и др. [14+]

bTV Comedy
05:00 “Приятели” – сериал 06:00 “Приятели” – сериал, с.8, еп.14, 15 07:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 09:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.4, еп.11, 12 10:00 “История на Пепеляшка” – романтичен, комедия, семеен (САЩ, Канада, 2004), режисьор Марк Росман, в ролите Хилари Дъф, Чад Майкъл Мъри, Дженифър Кулидж, Дан Бърд, Реджина Кинг и др. 12:00 “Определено, може би” – романтичен, комедия (Великобритания, Франция, Германия, САЩ, 2008), режисьор Адам Брукс, в ролите: Райън Рейнолдс, Рейчъл Вайс, Абигейл Бреслин, Елизабет Банкс, Айла Фишър, Кевин Клайн, Адам Брукс и др. 14:00 “Игрите на звездите” – гейм шоу с водещ Катерина Евро, еп.13 15:00 “Хотел Елеон” – сериал 17:00 “Дивата Нина” – сериал 19:30 “На гости на третата планета” – сериал 20:30 “Ченге и половина: Новобранец” – комедия, екшън, приключенски (тв филм, Канада, 2017), режисьор Джонатан Розенбаум, в ролите: Лу Даймънд Филипс, Лулу Уилсън, Джанет Кидър, Майкъл Коулман и др. 22:30 “Червеното джудже” – сериал, с.11, еп.2, 3 23:30 “Двама мъже и половина” – сериал 01:30 “Хотел Елеон” – сериал 02:00 “Приятели” – сериал 03:00 “Червеното джудже” – сериал 04:00 “Теория за големия взрив” – сериал

Nova TV
06:30 “Иконостас” 07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 10:00 “Инга Линдстрьом: Зората на нашето бъдеще” – с уч. на Хайко Дойчман, Клара Дойчман, Тина Руланд, Фредерик Гьоц и др. 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Безнадежден романтик” – с уч. на Криста Ален, Каси Томсън, Френч Стюарт, Брандън Джоунс и др. 14:10 “Извън обхват” – с уч. на Миша Бартън, Шон Ферис, Би Джей Мичъл, Кристъл Харис и др. 16:00 “Като две капки вода” – забавно предаване, 6 сезон 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Снайперист” – с уч. на Марк Уолбърг, Майкъл Пеня, Дани Глоувър, Кейт Мара, Елиас Котеас, Рона Митра, Джонатан Уокър, Джъстин Луис, Елиза Бенет и др. 22:30 “Войната на боговете” – с уч. на Мики Рурк, Джон Хърт, Хенри Кавил, Люк Евънс, Стивън Дорф и др. 00:50 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 01:20 “Извън обхват” – с уч. на Миша Бартън, Шон Ферис, Би Джей Мичъл, Кристъл Харис и др. /п/ 03:20 “Инга Линдстрьом: Зората на нашето бъдеще” – с уч. на Хайко Дойчман, Клара Дойчман, Тина Руланд, Фредерик Гьоц и др. /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Стоук Сити – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 1-ви епизод /п/ 12:30 Класика от Висшата лига: Ливърпул – Арсенал (2006-07) /п/ 13:00 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 8-и епизод /п/ 13:30 Студио “Чемпиъншип”, директно 14:00 Футбол: Суонси Сити – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, директно 15:55 Студио “Чемпиъншип”, директно 16:15 Баскетбол: Реал Мадрид – Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Дарби Каунти – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 37-и епизод /п/ 20:30 Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 1-ви епизод /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 4-и епизод 21:45 Класика от Висшата лига: Тотнъм Хотспър – Нюкасъл Юнайтед (2007-08) /п/ 22:15 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 34-и епизод 23:15 Футбол: Суонси Сити – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 01:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:30 Еротичен телепазар 03:30 Край на програмата

Kanal 3
06:15 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 07:00 “Парламентът на фокус” /п/ 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 08:00 “Пулс” – избрано 08:30 “Вечните песни” 09:00 “Икономика и бизнес” – избрано 09:45 Телемаркет 10:00 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/ 11:45 “Букмейкър” 12:00 Топ шоп 12:15 “Парламентът на фокус” -/п/ 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 14:00 НОВИНИ 14:15 “Без монтаж” 14:45 Топ шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Имате думата” -избрано 16:00 НОВИНИ 16:15 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 17:00 “Имало едно време…. Да те повика силата” – док.филм на Канал 3 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров – избрано 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Интервю” с Наделина Анева 23:00 НОВИНИ 23:15 “Имало едно време…. Да те повика силата” – док.филм на Kanal 3 01:00 НОВИНИ /п

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *