ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 25 АВГУСТ

bTV

05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.20 06:30 “Комиците и приятели” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” /най-доброто/ – токшоу 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.73 15:30 “Търговски център” – сериал, с.14 еп.174 – 176 17:00 bTV Новините 17:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.34 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3 еп.47 21:00 Премиера: “Ирония на съдбата” – сериал, еп.41 22:30 Премиера: “Добрият доктор” – сериал, с.2 еп.14 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.12 01:00 “Гранд” – сериал, с.2 еп.14 01:30 “Домашен арест” – сериал, еп.14 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, с.2 еп.14

Nova TV

05:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 06:00 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 /п/ 06:55 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Инга Линдстрьом: Обратно към живота” – с уч. на Рудигер Йосвиг, Пиер Кивит, Хано Фридрих и др. 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 9 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Транспортер” – сериен филм, сезон 1 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 19 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 5 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

bTV Action

05:00 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.16 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2 еп.13 – 16 08:00 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.16 09:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.3 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.17 11:00 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.3 12:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.9 13:00 “Мъртва точка” – сериал, с.4 еп.1, 2 15:00 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.17 16:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.4 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.10 18:00 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.4 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.1 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стрелата” – сериал, с.7 еп.18 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Планината помежду ни” – приключенски, драма, романтичен (САЩ, 2017), режисьор Хани Абу-Асад, в ролите: Идрис Елба, Кейт Бланшет, Дърмът Мълроуни, Бо Бриджис, Лусия Уолтърс, Уалид Зейтър и др. 00:15 “Стрелата” – сериал, с.7 еп.18 01:15 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.4 02:15 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.1 03:15 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.10 04:15 “Готъм” – сериал, с.4 еп.4

bTV Comedy

05:00 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 06:00 “Малкото пони” – анимация, сериал, с.2 еп.9, 10 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Мис Сладкиш” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Полупрофесионалисти” – комедия, спортен (САЩ, 2008), режисьор Кент Олтърман, в ролите: Уил Феръл, Уди Харелсън, Андре Бенджамин, Мора Тиърни, Уил Арнет, Дейвид Кекнър, Джейсън Съдекис, Кристен Уиг и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Мис Сладкиш” /п/ – сериал 15:00 “Преспав” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.10 еп.5, 6 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.64 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.17 20:30 “Преспав” – сериал, еп.13, 14 22:00 “Мис Сладкиш” – сериал, еп.3, 4 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.9, 10 00:00 “Полупрофесионалисти” /п/ – комедия, спортен (САЩ, 2008) 02:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019) 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

 Nova Sport

10:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 Футбол: Чарлтън Атлетик – Хъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Баскетбол: Цмоки – ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Бирмингам Сити – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Баскетбол: Жельона гура – Локомотив Кубан, мач от ВТБ лига /п/ 20:00 Футбол: Бристъл Сити – Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Мидълзбро – Стоук Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3

07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:20 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Другото лице” 10:45 “Стъпки към успеха” 11:00 НОВИНИ 11:20 “Социална мрежа”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Денят на живо” -/п/ 13:00 НОВИНИ 13:20 “Парчета от реалността” 13:45 Топ шоп 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Другото лице” 17:50 “Бизнес новини” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Другото лице” 22:50 “Изкуство по време на пандемия” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Котето талисман детски тв филм /Япония, 2017г./ 06:15 Търсачи на реликви 2 тв филм /п/ 07:00 Сутрешен блок 09:00 Корпорация “Приключения” тв филм /20 епизод/п/ 09:45 Как е устроена Вселената 3 документална поредица /п/ 10:30 10 000 крачки 10:40 Френската селска кухня на Триш документална поредица /п/ 11:10 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Новини на турски език 12:40 БНТ на 60 Драго Симеонов и Росица Кирилова /п/ 13:40 Супер камери документална поредица 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Влакът на динозаврите анимационен филм 15:00 Търсачи на реликви 2 тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас регионални новини 16:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 16:45 Парченца сирене 6-серийна документална поредица /Канада, 2005г./, режисьор Майкъл Робинсън 17:10 Как е устроена Вселената 3 документална поредица 18:00 По света и у нас 18:20 Културни адреси: София, Европа документална поредица 18:45 Какво ще се случи? 2 документална поредица 19:10 Корпорация “Приключения” тв филм /21 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Госпожо Държавен секретар 4 тв филм /12 епизод/ (12) 22:00 Династията на Борджиите 3 тв филм /9 епизод/ (16) 23:00 По света и у нас 23:30 Пепел тв филм /9 епизод/ (16) 00:20 БНТ на 60 Драго Симеонов и Росица Кирилова /п/ 01:20 България от край до край 3 /п/ 01:50 Госпожо Държавен секретар 4 тв филм /12 епизод/п/ (12) 02:35 Какво ще се случи? 2 документална поредица /п/ 03:15 Културни адреси: София, Европа документална поредица /п/ 03:40 Извън играта Ивайло Герасков и Милена Живкова /п/ 04:10 Династията на Борджиите 3 тв филм /9 епизод/п/ (16) 04:55 Пепел тв филм /9 епизод/п/ (16)  

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *