HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 25 АВГУСТ

БНТ
05:55 България от край до край 4 /4 епизод/п/ 06:25 Здравето отблизо /най-доброто/ /п/ 06:55 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Космически кораб “Догстар” – анимационен филм /26, последен епизод/ 09:40 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм /33 епизод/ 09:55 Лошите добри приятели – детски тв филм /7 епизод/ 10:20 История.bg – Българите и другите народи /п/ 11:25 Огън и плам – документален филм /България, 2003 г./, режисьор Иван Трайков 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Полицаят се жени – игрален филм /копродукция, 1968 г./, режисьор Жан Жиро, в ролите Луи дьо Фюнес, Мишел Галабрю, Клод Жансак, Женевиев Гра и др. 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 Светът на Япония: Репортажи от мястото на събитието 14:45 Дойче Веле: Шифт /п/ 15:00 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Мера според мера: Лятото на 1903 – тв филм /4 серия/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:35 Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс – документален филм /3 епизод/ 19:20 Как се прави? – документален филм /4 епизод/ 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 20:50 Големият влаков обир: Разказът на ченгето игрален филм /Великобритания, 2013 г./, режисьор Джеймс Стронг, в ролите Джим Броудбент, Джордж Костигън, Робърт Гленистър и др. 22:25 Отворени досиета: Алфред Фосколо документална поредица /2 филм/, сценарист Христо Христов, режисьор Николай Василев /п/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Аферим – игрален филм /копродукция, 2015 г./, режисьор Раду Жуде, в ролите Теодор Корбан, Михал Каманеу, Алберто Диначе и др.(16) 01:15 Полицаят се жени – игрален филм /п/ 02:45 Отворени досиета: Алфред Фосколо – документална поредица /2 филм/п/ 03:30 Здравето отблизо /най-доброто/ /п/ 04:00 Днес и утре /п/ 04:30 История.bg Българите и другите народи/п/

bTV
05:30 “Аламинут” /п/ 06:00 “Смърфовете” – анимация 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 33 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с. 1, еп. 99 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с. 2, еп. 13 17:00 bTV Новините 17:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 795 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп.795 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Великолепният век: Кьосем” – сериал, с. 1, еп. 44 21:30 “Любов и вендета” – сериал, с. 1, еп. 9 22:30 “Хотел Елеон” – сериал, с. 1, еп. 29, 30 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Закотвени”- сериал, с. 1, еп. 8 01:30 “Веществени доказателства: Рим” – сериал, с. 1, еп. 60 02:30 “Преди обед” /п/ – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 676

bTV Action
05:00 “Извън играта” – сериал, с. 6 еп. 11 06:00 “Кунг-фу панда: Легенди за страхотния боец” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, еп. 3 еп. 16 09:00 “Извън играта” – сериал, с. 6 еп. 11 10:00 “Водата: Езерото на живота” – документален филм 11:00 “Готъм” – сериал, с. 2, еп. 18 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 4, еп. 2 13:00 “Херкулес и огненият кръг” – приключенски, екшън, фентъзи (САЩ, 1994), режисьор – Дъг Лефлър, актьори – Кевин Сорбо, Антъни Куин, Стефани Барет и др. 15:00 “Кости” – сериал, с. 10, еп. 8 16:00 “Извън играта” – сериал, с. 6 еп. 11 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 4, еп. 3 18:00 “Готъм” – сериал, с. 2, еп. 19 19:00 “Супергърл” – сериал, еп. 20 20:00 “Стрелата” – сериал, с. 3, еп. 17 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Превъзходството на Борн” – екшън, трилър, криминален (САЩ, Германия, 2004), режисьор – Пол Грийнграс, актьори – Мат Деймън, Франка Потенте, Брайън Кокс, Джулия Стайлс, Карл Ърбън и др. 01:15 “Супергърл” – сериал, еп. 20 02:15 “Кости” – сериал, с. 10, еп. 8 03:15 “Тежки престъпления” – сериал, с. 4, еп. 3 04:15 “Готъм” – сериал, с. 2, еп. 19

bTV Comedy
05:00 “Учителката по френски” /п/- сериал 06:00 “Барът” – сериал, с. 2 07:00 ” Учителката по френски” – сериал 08:00 “Предградие” – сериал, с. 2 09:00 “Комиците” – комедийно шоу 10:00 “Анализирай онова”- комедия, криминален (САЩ, 2002), режисьор – Харолд Реймис, актьори – Робърт де Ниро, Били Кристъл, Лиса Кудроу, Джо Витерели и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” – комедиен сериал 13:30 “Клуб “Веселие” – сериал 14:30 “Бруклин 99” – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/- комедиен сериал 17:00 “Българи на три морета” – еп. 2 18:00 “Клуб “Веселие” – сериал, с. 5 19:00 Премиера: “По средата” – сериал, с. 7 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 Премиера: “Бруклин 99” – комедиен сериал, с.1 22:30 “Стъпка по стъппка” – комедиен сериал, с. 5 00:00 “Анализирай онова”- комедия, криминален (САЩ, 2002), режисьор – Харолд Реймис, актьори – Робърт де Ниро, Били Кристъл, Лиса Кудроу, Джо Витерели и др. 02:00 “Барът” /п/- сериал 03:00 “Предградие” /п/ – сериал 04:00 “Клуб “Веселие” /п/ – сериал

Nova TV
05:00 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/ 06:00 “Касъл” – сериен филм, сезон 8 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 13 10:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 3 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Дъщерята на Ананди” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Скорпион” – сериен филм 22:00 Новините на NOVA 22:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Черният списък” (премиера) – сериен филм, сезон 4 00:00 “Касъл” – сериен филм, сезон 8 01:00 “Просветление” – сериен филм 02:00 “Скорпион” – сериен филм /п/ 03:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 04:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

 

Nova Sport
10:00 Футбол: Метц – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Шефилд Юнайтед – Барнзли, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Дартс: Мастърс 2017, Пърт, първи ден, директно 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Пари Сен Жермен – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-8), 3-и епизод, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 3-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Бристъл Сити – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, директно 23:45 Футбол: Пари Сен Жермен – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 01:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:00 Еротичен телепазар 04:00 Край на програмата

BiT
05:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес 23:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 01:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:30 “Без Целофан”, актуални политически изявления без цензура 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п)

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев” /п/ 07:00 “Имате думата” /п/ 07:30 “Патарински Live /п/ 08:00 “Денят на живо” /п/ 09:00 “Интервю с Наделина Анева” /п/ 10:00 “Спорт в обектива” /п/ 11:00 Времето, календар, хороскоп 11:10 Топ шоп 11:25 “Без монтаж” /п/ 11:55 Телемаркет 12:00 Времето, календар, хороскоп 12:10 “Всеки следобед с Криси” /п/ 13:15 “Патарински” Live /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” /п/ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси”/п/ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо”, избрано 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 “Денят на живо” /п/ 23:30 “Спорт в обектива” /п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/

 

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *