ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 25 АПРИЛ

БНТ

05:30 Феята на цветята, детски тв филм /Хонг Конг, 2017г./ 06:00 Патилата на Спас и Нели, игрален филм /България, 1987г./, режисьор Георги Стоев, в ролите: Георги Мамалев, Павел Поппандов, Александра и Николета Кочеви, Евгения Баракова и др. 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 08:00 До сърцето, детски тв филм /България, 2017г./ 08:15 Лодките анимационен филм /Норвегия, 2017г./, режисьори: Симен Алсвик, Уил Ашърст 09:30 Празнично богослужение по случай Вход Господен в Йерусалим /Цветница/, пряко предаване от храм “Св.Александър Невски” 11:30 Отблизо 12:00 По света и у нас 12:30 Арена спорт 13:30 Музика, музика 14:00 Малката русалка, детски игрален филм /САЩ, 2018г./, режисьор: Блейк Харис, в ролите: Уилям Моузли, Шърли Маклейн, Джина Гершон, Армандо Гутиерес и др. 15:30 Открий ме 16:00 Национални съкровища на Чехия: Острава 16:20 Концерт на Стефан Диомов с участието на: “Тоника СВ”, Ваня Костова, Тони Димитрова, Орлин Горанов, група “5-те сезона”, група “Врабчета” и др. 18:00 Домът на вярата Мисия “Милосърдие”, Търговище 18:30 Мисия “Вдъхновител” 18:45 Спорт ТОТО 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Българска киновечер представя: Господин Никой, игрален филм /България, 1969г./, режисьор Иван Терзиев, в ролите: Коста Цонев, Георги Черкелов, Асен Миланов, Марита Бьоме, Андрей Чапразов и др. 22:50 По света и у нас 23:05 Циркът игрален филм /САЩ, 1928г./, режисьор Чарли Чаплин, в ролите: Чарли Чаплин, Алън Гарсия, Мърна Кенеди, Хари Крокър и др. 00:20 Пази се игрален филм /САЩ, 2014г./, режисьор Лиз Тъкило, в ролите: Лесли Биб, Томас Садоски, Бети Гилпин , Трейси Чимо, Майкъл Стал-Дейвид и др. (12) 01:55 БНТ на 60 /п/ 02:55 Музика, музика /п/ 03:40 Малки истории /п/ 04:40 Религията днес /п/

bTV

05:10 “COOLt” /п./ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.2, еп.2 06:30 “Теотиуакан. Изгубените владетели” – документален филм (Великобритания, 2016) 07:30 “Приятели” – сериал, с.6, еп.9 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Мис Сладкиш” – сериал,, еп.9 13:00 “Случайни срещи” – романтичен, комедия (САЩ, 2013), режисьор Борис Ундорф, в ролите: Мегън Маркъл, Шон Янг, Майкъл Рейди, Дон Старк, Рейчъл Кемъри, Стейси Травис и др. 15:00 “Аламинут” – скеч шоу 15:10 “Непознати роднини” – комедия (САЩ, Германия, 2006), режисьор Грег Глиена, в ролите: Дани ДеВито, Кати Бейтс, Рон Ливингстън, Нев Кембъл, Бевърли Д`Анджело, Боб Оденкърк, Кристин Барански и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “България търси талант” – телевизионно шоу, с.7 21:30 “Папараци – ново 20!” – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова 22:30 “Агора” – драма, исторически, романтичен (Испания, 2009), режисьор Алехандро Аменабар, в ролите: Рейчъл Вайс, Макс Мингела, Оскар Айзък, Рупърт Евънс, Ошри Коен, Ашраф Бархом, Майкъл Лонсдал, Сами Самир и др. 01:10 “Разобличен” – фентъзи, криминален, драма (САЩ, 2016), режисьор Гий Малик Линтън, в ролите: Ана де Армас, Киану Рийвс, Кристофър Макдоналд, Мира Сорвино, Санди Техада и др. [16+] 03:10 “Приятели” /п./ – сериал, с.6, еп.9 03:40 “120 минути” /п./

bTV Comedy

05:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.8, еп.20, 21 07:00 “По средата” – сериал, с.8, еп.19, 20 08:00 “На по-добро място” – сериал, с.2, еп.9 – 12 10:00 “Пан” – фентъзи, приключенски, комедия (САЩ, Великобритания, Австралия, 2015), режисьор Джо Райт, в ролите: Леви Милър, Хю Джакман, Аманда Сайфред, Руни Мара, Гарет Хедлънд, Нонсо Аноузи, Кара Делавин, Пол Кей и др. 12:00 “Луда по Стив” – комедия, романтичен (САЩ, 2009), режисьор Фил Трейл, в ролите: Сандра Бълок, Брадли Купър, Томас Хейдън Чърч, Кен Джонг, Кийт Дейвид, Бет Грант и др. 14:00 “Приятели” /п./ – сериал 15:00 “По средата” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 18:30 “Хотел Елеон” /п./ – сериал 19:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 20:30 “Можеш ли да пазиш тайна?” – романтичен, комедия (САЩ, 2019), режисьор Елийс Дюран, в ролите: Алекзандра Дадарио, Тайлър Хеклин, Лавърн Кокс, Кимико Глен и др. 22:30 “Съни Бийч” – сериал,, еп.9 23:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 00:30 “На по-добро място” /п./ – сериал 02:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 03:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал 04:00 “Съни Бийч” /п./ – сериал

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4, еп.6 – 9 08:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.13 – 15 11:00 “Да Знаеш Как” /п./ – предаване за ремонти и обзавеждане,, еп.2 11:30 “Чистилището” – уестърн, фентъзи (тв филм, САЩ, 1999), режисьор Ули Едел, в ролите: Сам Шепърд, Ерик Робъртс, Питър Стормеър, Ранди Куейд, Дони Уолбърг и др. 13:30 “Фантастичната четворка” – екшън, фантастика (САЩ, 2015), режисьор Джош Транк, в ролите: Майлс Телър, Кейт Мара, Майкъл Джордан, Тоби Кебъл, Джейми Бел, Тим Блейк Нелсън, Дан Кастеланета и др. 15:30 “Наркос: Мексико” – сериал, с.2, еп.3, 4 17:30 Премиера: “Да Знаеш Как” – предаване за ремонти и обзавеждане,, еп.3 18:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6, еп.5, 6 19:00 “Смотаняци” – комедия, екшън (САЩ, 1991), режисьор Джим Ейбрахамс, в ролите: Чарли Шийн, Кери Елуес, Валерия Голино, Лойд Бриджис, Кевин Дън, Джон Крайър и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на екшън: “Смотаняци 2” – комедия, екшън (САЩ, 1991), режисьор Джим Ейбрахамс, в ролите: Чарли Шийн, Валерия Голино, Лойд Бриджис, Мигел Ферер, Роуън Аткинсън, Мартин Шийн и др. 23:45 “Киану” – екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Питър Атенсио, в ролите: Кигън-Майкъл Кий, Джордан Пийл, Тифани Хадиш, Метъд Ман, Джейсън Мичъл, Луи Гузман, Уил Форт, Ниа Лонг и др. 01:45 “Дивергенти” – фантастика, приключенски, мистъри (САЩ, 2014), режисьор Нийл Бъргър, в ролите: Шейлийн Уудли, Тио Джеймс, Кейт Уинслет, Ашли Джъд, Джай Кортни, Рей Стивънсън, Зоуи Кравиц, Ансел Елгорт, Майлс Телър, Мъкай Файфър, Маги Кю и др. 04:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.14, 15

Nova TV

05:00 “Страховити Истории” – с уч. на Джак Блек, Дилън Минет, Одея Ръш, Райън Ли, Джилиан Бел, Ейми Райън, Халстън Сейдж, Кен Марино и др. /п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 16 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Днес ще се омъжа” – с уч. на Джен Лили, Маркъс Роснър, Джесика Лаундс, Кристи Лейнг и др. 14:15 “Пролетно пробуждане” – с уч. на Попи Дрейтън, Стивън Маккуин, Мери-Маргарет Хюмс, Кикс Брукс и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Забраненото шоу на Рачков” – комедийно шоу, на живо 22:00 “Треска за Оскари: Нощта на триумфа” 03:00 “Днес ще се омъжа” – с уч. на Джен Лили, Маркъс Роснър, Джесика Лаундс, Кристи Лейнг и др. /п/ 04:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 16 /п/

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Авангард – ЦСКА Москва Континентална хокейна лига, финал, мач №4 – /п/ 12:00 Футбол: Истиклол – Ал Хилал Шампионска лига на Азия (2021) запис 14:00 Футбол: Рединг – Суонси Сити Чемпиъншип – директно 16:00 Баскетбол: Морабанк Андора – Барселона Испанска баскетболна лига запис 18:00 Баскетбол: УНИКС – Локомотив Кубан ВТБ лига запис 19:45 Студио “Баскетбол” – директно 20:00 Баскетбол: Шарлът Хорнетс – Бостън Селтикс НБА – директно 22:10 Студио “Баскетбол” – директно 22:30 Новини 22:35 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) 23:00 Шампионска лига на Азия: Обзор предаване за азиатски футбол (2021) 23:30 Баскетбол: ЦСКА Москва – Нижни Новгород ВТБ лига запис 01:30 Баскетбол: Химки – Автодор ВТБ лига запис 03:30 Еротичен телепазар

NovaNews

05:50 Пулс /п/ 06:30 Ничия земя /п/ 07:15 Ускорение 07:45 Темата на NOVA 08:00 Събуди се 11:00 Пулс 12:00 Новините на NOVA 12:30 Карай направо /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 В добра форма 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Евромакс 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:30 Истории от света 16:00 Неделята на NOVA 19:00 Новините на NOVA 19:20 Темата на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Без резервация 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:50 В ерата на водолея 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Неделята на NOVA /п/ 01:05 Темата на NOVA /п/ 01:25 Ерата на водолея /п/ 01:35 Патарински LIVE /п/ 02:05 Другото лице /п/ 02:30 Ничия земя /п/ 03:15 Събуди се /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *