Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 25 ДЕКЕМВРИ

БНТ
06:00 Малка нощна приказка, 4-сериен тв филм /България, 2006 г./, режисьор Николай Акимов, в ролите Александър Косев, Калофер Михов, Николай Урумов, Мая Новоселска, Димитър Рачков, Ваня Щерева и др. 06:30 Капан за Коледа, тв филм /Чехия, 2007 г./ 06:45 Малката русалка игрален филм /п/ 08:10 Госпожа Динозавър, игрален филм /България, 2002 г./, режисьор Анри Кулев, в ролите София Каменарова, Мария Каварджикова, Иван Радоев, Стефка Янорова, Любен Чаталов и др. 09:30 Празнично богослужение за Рождество Христово, пряко предаване от храм “Св. Александър Невски” 11:30 Откакто свят светува коледни обичаи и песни 12:00 По света и у нас 12:30 Коледа, игрална новела /България, 2015 г./, режисьор Борислав Колев, в ролите Румен Трайков, Мариана Крумова, Станислава Николова, Екатерина Стоянова, Иван Кулеков и др. 12:55 Коледно послание и благословия “Урби ет Орби” на папа Франциск пряко предаване от Ватикана 13:25 Хвалите Господа – химни на православието шедьоври на православната музика 14:30 Частните музеи в Чехия: Музей на витлеемските сцени 14:40 Родени с късмет, игрален филм /копродукция, 1983 г./, режисьор Енцо Барбони, в ролите Терънс Хил, Бъд Спенсър, Дейвид Хъдълсън, Бъфи Дий, Рикардо Пицути и др. 16:30 Коледна булка беглец, игрален филм /Канада, 2017 г./, режисьор Дейвид ДеКото, в ролите Синди Бъсби, Травис Милн, Марк Милбърн, МакКензи Грей и др. 18:00 Чакаме ви с любов Концерт на дует “Ритон” 19:30 По света и у нас 20:00 Българската Коледа – благотворителен спектакъл под мотото “Заедно за децата с хронични заболявания – да превърнем надеждата в реалност” 22:00 Трябва да поговорим игрален филм /Испания, 2016 г./, режисьор Дейвид Сорано, Мишел Дженър, Белен Куеста, Хюго Силва, Ернесто Севиля и др. 23:30 Само една нощ Концерт на Грегъри Портър 01:00 Коледна булка беглец игрален филм /п/ 02:30 Родени с късмет игрален филм /п/ 04:30 Трябва да поговорим игрален филм /п/

bTV
05:00 “Домашен арест” – сериал, с.4, еп.2 05:15 “Аз, проклетникът 3” – анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2017), режисьори Кайл Балда и Пиер Кофен 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Корона за Коледа” – семеен, комедия (тв филм, САЩ, 2015), режисьор Алекс Зам, в ролите Даника Маккелар, Рупърт Пенри-Джоунс, Ели Ботрил, Павел Дъглас, Колин Макфарлън и др. 14:20 “Аламинут” – скеч шоу 14:40 “Коледата на Пепеляшка” – романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Тоска Мъск, в ролите Ема Ригби, Питър Порт, Сара Стоуфър и др. 16:40 “Сам вкъщи 2: Изгубен в Ню Йорк” – комедия, семеен (САЩ, 1992), режисьор Крис Кълъмбъс, в ролите Маколи Кълкин, Джо Пеши, Даниел Стърн, Катрин О`Хара, Джон Хърд, Киърън Кълкин, Тим Къри, Бренда Фрикър, Роб Шнайдър и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Обратно в играта” – комедия (САЩ, 2015), режисьор Нанси Майърс, в ролите Робърт Де Ниро, Ан Хатауей, Рене Русо, Нат Улф, Адам ДеВайн, Рийд Скот, Андерс Холм, Дрена Де Ниро, Зак Пърлман и др. 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 “Двама мъже и половина” – сериал, коледен епизод 00:00 “Стрелата” – сериал, с.7, еп.17 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.39 02:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал, коледен епизод 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.102

bTV Action
05:15 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.5 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.3, еп.4 – 7 08:00 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.5 09:00 “Чък” – сериал, с.2 еп.21 10:00 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.22 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.10 12:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6, еп.22 12:30 “Бързи и яростни 6” – екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор Джъстин Лин, в ролите Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Джордана Брустър, Мишел Родригес, Тайрийз Гибсън, Сънг Канг, Гал Гадот, Лудакрис, Люк Евънс, Елса Патаки и др. 15:00 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.6 16:00 “Чък” – сериал, с.2, еп.22 17:00 “Монк” – сериал, с7, еп.3 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.11 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.5 еп.1 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Мъртва точка” – сериал, с.5 еп.3 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Бързи и яростни 7” – екшън, трилър (САЩ, 2015), режисьор Джеймс Уан, в ролите Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън, Лудакис, Елса Патаки, Джейсън Стейтъм, Джаймън Хаунсу и др. 00:30 “Мъртва точка” – сериал, с.5, еп.3 01:30 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.11 02:30 “Супергърл” – сериал, с.5 еп.1 03:30 “Монк” – сериал, с7, еп.3 04:30 “Чък” – сериал, с.2, еп.22

bTV Comedy
05:00 “Гранд” /п/ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, с.2 еп.12, 13 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Весела Корги Коледа” – романтичен (тв филм, Канада, 2019), режисьор Андрю Саймек, в ролите Кели Кругър, Кевин Макгари, Дейвид Феър, Ариела Канън и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.7, еп.17, 18 19:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.119 19:30 “Новите съседи” – сериал, еп.18 21:00 “Столичани в повече” – сериал, еп.10 22:00 “Кухня” – сериал, с.4 еп.9, 10 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.9, еп.8, 9 00:00 “Дийп” – анимация, комедия, приключенски (Испания, Белгия, САЩ, 2017), режисьор Хулио Сото Гурпиде 02:00 “Гранд” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Кухня” /п/ – сериал

Nova TV
05:30 “Коледни следи” – с уч. на Меган Хилти, Ноа Милс, Андреа Бруукс, Патриша Айзък и др. /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 10:00 “Фабрика за любов” – с уч. на Джил Уагнър, Уес Браун, Пи Лин Джонсън, Крис Готие и др. 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Златните БГ хитове на всички времена” – концерт 14:00 “Коледни кутрета” – с уч. на Черил Лад, Джордж Нюбърн, Дани Удбърн, Пат Фин, Кейтлин Майер и др. 15:50 “Смелата Ваяна” – анимационен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Баща в излишък 2” – с уч. на Марк Уолбърг, Уил Феръл, Мел Гибсън, Линда Карделини, Джон Литгоу, и др. 22:00 “Денят на мама” – с уч. на Дженифър Анистън, Кейт Хъдсън, Джулия Робъртс, Джейсън Съдейкис, Тимъти Олифант, Хектор Елизондо и др. 00:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 01:30 “Кондор” – сериал, сезон 1 02:15 “Чудо” – с уч. на Джулия Робъртс, Оуен Уилсън, Джейкъб Трембли и др. /п/ 04:00 “Фабрика за любов” – с уч. на Джил Уагнър, Уес Браун, Пи Лин Джонсън, Крис Готие и др. /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Автодор – Жельона гура ВТБ лига – повторение 12:00 Футбол: Аугсбург – РБ Лайпциг, Купа на Германия – повторение 14:00 Футбол: Брентфорд – Нюкасъл Юнайтед Карабао къп – повторение 16:00 Футбол: Елферсберг – Борусия Мьонхенгладбах, Купа на Германия – повторение 17:55 Новини 18:00 Футбол: Айнтрахт Брауншвайг – Борусия Дортмунд, Купа на Германия – повторение 20:00 Футбол: Арсенал – Манчестър Сити Карабао къп – повторение 22:15 Футбол: Стоук Сити – Тотнъм Хотспър Карабао къп – повторение 00:15 Футбол: Евертън – Манчестър Юнайтед Карабао къп – повторение 02:15 Новини – повторение 02:30 Програмна пауза

Kanal 3
07:00 “Денят на живо” – избрано 07:35 “Социална мрежа” – избрано 08:30 “Другото лице” 09:00 “Патарински Live”-избрано 09:40 “Денят на живо” – избрано 10:15 Телемаркет 10:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 11:00 “Другото лице” 11:45 “Парчета от реалността” 12:20 “Денят на живо” – избрано 13:00 “Патарински Live”-избрано 13:45 Топ Шоп 14:00 “Другото лице” 14:30 “Социална мрежа” – избрано 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 “Стъпките към успеха” 17:20 “Патарински Live” – избрано 18:00 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 19:00 “Другото лице” 19:30 “Спорт в обектива” – избрано 20:00 “Холивуд” – избрано 21:00 “Денят на живо” – избрано 21:40 “Патарински Live”-избрано 22:20 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 23:15 “Холивуд” – избрано 00:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *