Refan-728×90-July-2019
Refan-728×90-July-2019
Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 25 МАЙ

БНТ
06:05 Внимание, роботика – анимационен филм /п/ 06:30 Диноотряд “Кунг-фу” – анимационен филм /п/ 07:15 Магна Аура, изгубеният град – тв филм /5 серия/ 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 Пътеки – седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова 08:30 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов – публицистично предаване 11:00 Туризъм.бг – информационно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бразди – предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов – предаване за фолклор 14:00 Вяра и общество с Горан Благоев – предаване за религия и култура 15:00 Пътят към светлината – документален филм за телевизия “Алма Матер” 15:30 Ваканцията на малкия Никола – детски игрален филм /Франция, 2014 г./, режисьор: Лоран Тирар, в ролите: Валери Льомерсие, Кад Мерад, Доминик Лаванан и др. 17:10 Скритият език на парите Вилхелм Тел – легенда или действителност 17:30 Джинс Родът на цирковите артисти Балкански 18:00 Извън играта – развлекатерно предаване 18:45 Баш-майсторът /85 години от рождението на Кирил Господинов/ – игрален филм /България, 1970 г./, режисьор: Петър Василев-Милевин, в ролите: Кирил Господинов, Светлана Стоева, Юрий Яковлев и др. 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 8 минути и 19 секунди: Шест истории за Апокалипсиса – игрален филм /България, 2017 г./, режисьори: Петър Вълчанов, Любомир Младенов, Теодор Ушев, Надежда Косева, Владимир Люцканов, Кристина Грозева, в ролите: Петър Янчев, Таня Шахова, Христофор Недков и др. 22:20 По света и у нас – информационна емисия 22:35 Студио “Х”: Полицаи и престъпници: Голямата ченгежийница – игрален филм /България, 1993 г./, режисьор: Стефан Гърдев, в ролите: Наум Шопов, Христо Шопов, Ириней Константинов и др. (16) 23:35 Кафе – игрален филм /САЩ, 2011 г./, режисьор Марк Ърлбаум, в ролите: Дженифър Лов Хюит, Дениел Ерик Голд, Ричард Шорт и др. (12) 01:20 Зенит – игрален филм /п/ (14) 03:20 Туризъм.бг /п/ 04:30 Бразди /п/

bTV
05:30 “Аламинут: Добре дошли в България” – скеч шоу 06:00 “Барби: Страната на сънищата” – анимация, сериал, еп. 15 – 18 07:00 “Кое е това момиче” – сериал, с. 6, еп. 5, 6 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ” – документална поредица 13:00 “Джем и холограмите” – приключенски, семеен (САЩ, 2015), режисьор: Джон Чу, в ролите: Обри Пийпълс, Стефани Скот, Аурора Перино, Хейли Кийоко, Нейтън Мур, Джулиет Луис и др. 15:30 “Аламинут: Добре дошли в България” – скеч шоу 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Гласът на България” – музикално шоу, с. 6, първи концерт на живо 22:10 Мегахит: “Х-Мен” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор: Брайън Сингър, в ролите: Хю Джакман, Патрик Стюарт, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин, Ребека Роумийн, Брус Дейвисън и др. 00:05 “Нощ във Вегас” – комедия, драма (тв филм, САЩ, 2011), режисьори: Скот Уинант и Тим Матисън, в ролите: Дженифър Финиган, Бен Лоусън, Джули Уайт, Еди Гатеги и др. 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал, с. 6, еп. 6 02:30 “Карбовски: Втори план” /п/ 03:30 “Мармалад” /п/

bTV Action
21:45 bTV Репортерите 00:00 “Възходът на една легенда” – екшън, биографичен (Хонконг, Китай, 2014), режисьор: Хин Юн Рой Чоу, в ролите: Кам-Бо Саммо Хун, Еди Пенг, Цзин Боран и др. 02:30 “Мъртва точка” /п/ – сериал, с. 2, еп. 12, 13 05:15 “Животинско царство” /п/ – сериал, с. 2 еп. 2 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” /п/ – сериал, с. 3, еп. 12, 13 07:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп. 1, 2 08:00 “Мъртва точка” – сериал, с. 2, еп. 11 – 13 11:00 “Играта на Ендър” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2013), режисьор: Гевин Худ, в ролите: Харисън Форд, Ейса Бътърфилд, Хейли Стайнфелд, Абигейл Бреслин, Бен Кингсли, Вайола Дейвис, Гевин Худ и др. 13:15 “Библиотекарят 3: Проклятието на бокала на Юда” – приключенски, екшън, комедия (тв филм, САЩ, 2008), режисьор: Джонатан Фрейкс, в ролите: Ноа Уайли, Стана Катич, Брус Дейвисън, Боб Нюхарт, Джейн Къртин и др. 15:00 “Твърде лично” – сериал, с. 2, еп. 12, 13 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.19 17:30 “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, еп. 7 18:00 “Супер коли” – спортна автомобилна поредица, с. 6, еп. 18, 19 19:00 “Код: Лондон” – екшън, трилър (Великобритания, САЩ, България, 2016), режисьор: Бабак Наджафи, в ролите: Джерард Бътлър, Ерън Екхарт, Морган Фрийман, Анджела Басет, Рада Мичъл, Джаки Ърл Хейли, Мелиса Лио, Диляна Буклиева, Юлиан Костов, Михаил Билалов и др. 21:00 bTV Новините 21:30 Футбол: Студио “Copa Del Rey” 22:00 Пряко, Купата на краля – финал: Барселона – Валенсия 00:30 “Възходът на една легенда” – екшън, биографичен (Хонконг, Китай, 2014), режисьор: Хин Юн Рой Чоу, в ролите: Кам-Бо Саммо Хун, Еди Пенг, Цзин Боран и др. 03:00 “Мъртва точка” /п/ – сериал, с. 2, еп. 12, 13 04:00 “Краят на смяната” – екшън, криминален (САЩ, 2012), режисьор: Дейвид Ейър, в ролите: Джейк Джиленхол, Майкъл Пеня, Ана Кендрик, Натали Мартинес и др. [16+]

bTV Comedy
05:00 “Майк и Моли” – сериал 06:00 “Майк и Моли” – сериал, с. 6, еп. 11, 12 07:00 “Томас и приятели” – сериал, еп. 13 – 18 09:00 “Барби: Скъпоценните делфини” – анимация, семеен, приключенски (САЩ, 2017), режисьор: Конрад Хелтен 10:00 “Да кажа или да не кажа?” – комедия (САЩ, 2011), режисьор: Рон Хауърд, в ролите: Винс Вон, Кевин Джеймс, Уинона Райдър, Дженифър Конъли, Чанинг Тейтъм, Куин Латифа и др. 12:00 “Овца или вълк” – анимация, комедия (Русия, 2016), режисьори: Максим Волков и Андрей Галат 14:00 “Столичани в повече” – сериал, с. 13, еп. 12 15:00 “Кухня” – сериал 17:00 “Барът на Пепе” – сериал 20:30 “Кунг-фу панда 2” – анимация, екшън, приключенски (САЩ, 2011), режисьор: Дженифър Ю Нелсън 22:30 “Столичани в повече” – сериал 12 еп., с. 13 23:30 “50 нюанса черно” – комедия (САЩ, 2016), режисьор: Майкъл Тайдис, в ролите: Марлон Уейънс, Кали Хоук, Фред Уилард, Майк Епс, Джейн Сиймор и др. 01:30 “Двама мъже и половина” – сериал 02:00 “Майк и Моли” – сериал 03:00 “Барби: Скъпоценните делфини” /п/ 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал, с. 13, еп. 12

Nova TV
05:10 “Щурият Ръсел” – с уч. на Фред Уилард, Джон Ратценбергер, Мейсън Вейл Котън, Макена Грейс, Джон Хънигън, Чарлз Робинсън и др. /п/ 07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Децата на въздушния Бъд” – с уч. на Джейн Кар, Партик Краншоу, Тайлър Фодън, Карън Холнес и др. 14:30 “Хъни 2” – с уч. на Лонет Маккий, Катерина Греъм, Ранди Уейн, Сейшел Габриел и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35” – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Принцът на Персия: Пясъците на времето” – с уч. на Джейк Гиленхал, Джема Артъртън, Бен Кингсли, Алфред Молина и др. 22:15 ГОДИШНИ МУЗИКАЛНИ НАГРАДИ НА БГ РАДИО 2019 01:00 “Бъгси” – с уч. на Уорън Бийти, Анет Бенинг, Харви Кайтел, Бен Кингсли, Джо Мантеня и др. 04:50 “Децата на въздушния Бъд” – с уч. на Джейн Кар, Партик Краншоу, Тайлър Фодън, Карън Холнес и др. /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Баскония – Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Форест Грийн Роувърс – Транмиър Роувърс, полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 2 /п/ 14:00 Футбол: Мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 32-ри епизод /п/ 16:30 Студио “Лига 2”, директно 17:00 Футбол: Финален плейоф на английската Лига 2, директно 18:55 Студио “Лига 2”, директно 19:30 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 34-и епизод 20:00 Футбол: Мач от френската Лига 1, запис, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:05 Футбол: Финален плейоф на английската Лига 2 /п/ 00:00 Професионална борба: “Първична сила”, 21-ви епизод /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3
06:15 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 07:00 “Парчета от реалността” 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 08:00 “Пулс” с Гергана Добрева 08:30 “Другото лице” /п/ 09:00 “Социална мрежа” – избрано 10:00 “Всичко коз” – политическо токшоу -избрано 10:45 Телемаркет 11:00 “Спорт в обектива” – избрано 11:45 “Букмейкър – анализи и коментари” 12:00 Топ шоп 12:15 “Парчета от реалността” 12:30 “Холивуд” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Икономика и бизнес” 14:00 НОВИНИ 14:15 “Парчета от реалността” 14:45 Топ шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 17:00 “Офанзива” с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ – централна емисия 19:45 “Парламентът на фокус” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Интервю” с Наделина Анева 23:00 НОВИНИ 23:15 “Офанзива” с Любо Огнянов /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *