ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 25 МАЙ

БНТ

01:05По стъпките на Чарли Чаплин документален филм/п/
01:55БНТ на 60 /п/
03:00Какво ще се случи? документална поредица/п/
03:20София тв филм/п/ (14)
04:15Пътеки /п/
05:00Библиотеката /п/
06:00Не се мотай в краката ми игрален филм /България, 1987г./, режисьор Мариана Евстатиева – Биолчева, в ролите: Елена Райнова, Жана Караиванова, Стефан Данаилов, Васил Банов, Павел Поппандов и др.
07:00Сутрешен блок
09:00По света и у нас
09:15Култура.БГ
10:15100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11:15Бързо, лесно, вкусно /п/
11:45Телепазарен прозорец
12:00По света и у нас
12:30Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
12:35Концертът песни по стихове на Михаил Белчев, Недялко Йорданов, Любомир Левчев, Живко Колев, Блага Димитрова и други български поети
15:15Не си отивай игрален филм /България, 1975г./, режисьор Людмил Кирков, в ролите: Филип Трифонов, Сашка Братанова, Невена Коканова, Васил Попов, Георги Русев, Елена Мирчовска и др.
16:50Пътят на буквите документален филм /България, 2015г./, режисьор Ралица Димитрова
18:15Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
18:20Между класиката и рока документален филм /България, 2020г./, режисьор Николай Лазаров
19:00Заветът на Св. Йоан Рилски
19:05Питай БНТ
20:00По света и у нас
20:45Спортни новини
21:00История.bg Учители на свещеното слово
22:00Премиера БНТ: Телевизионен театър: Цигуларка на Бога тв постановка /2020г./, режисьор Мартин Киселов, тв адаптация Дамян Петров, в ролите: Доротея Тончева и Петър Петров
23:15По света и у нас
23:45Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ
23:50Безумният ноември двусериен игрален филм /Русия, 2008г./, режисьори: Игор Рижков, Роман Шома, в ролите: Евгений Ганелин, Михаил Горевой, Никита Татаренков, Георгий Поволоцкий и др.

bTV

01:10“Приятели” /п./ – сериал, с.2 еп.10
01:40“Индия: Национален парк Канха” /п./ – документален филм
02:50“Търси се” /п./
03:40“120 минути” /п./
05:30“Том и Джери: Шпионска мисия” – анимация, екшън, приключенски (САЩ, 2015), режисьори Спайк Бранд и Тони Сървоун
06:30“Лице в лице” /п./
07:00“Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30“Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00bTV Новините – обедна емисия
12:30“Хартиени градове” – романтичен, мистъри, юношески (САЩ, 2015), режисьор Джейк Шрайър, в ролите: Кара Делавин, Нат Улф, Остин Ейбръмс, Ансел Елгорт и др.
14:40“Приемане в Принстън” – комедия, романтичен (САЩ, 2013), режисьор Пол Уайц, в ролите: Тина Фей, Пол Ръд, Нат Улф, Глория Рубен, Уолас Шон и др.
16:40“Домашен арест” – сериал, с.2 еп.8
17:10“Кинти в небето” – екшън, комедия (САЩ, 2011), режисьор Брет Ратнър, в ролите: Бен Стилър, Алън Алда, Еди Мърфи, Кейси Афлек, Матю Бродерик, Теа Леони, Майкъл Пеня, Желко Иванек и др.
19:00bTV Новините – централна емисия
20:00Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2 еп.92
21:00“Божествено” – сериал, еп.11
22:00“Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу
23:00bTV Новините – късна емисия
23:30Премиера: “Супер екипаж” – сериал, еп.19, 20

bTV Action

00:00“Блейд: Троица” – фантастика, екшън, хорър (САЩ, 2004), режисьор Дейвид Гойър, в ролите: Уесли Снайпс, Наташа Лион, Джон Хигинс, Крис Кристоферсън, Доминик Пърсел, Паркър Поузи, Джесика Бийл, Джеймс Р…
02:00“Чък” /п./ – сериал, еп.5, 6
04:00“Димящи аса” – екшън, криминален (Великобритания, Франция, САЩ, 2006), режисьор Джо Карнахен, в ролите: Джереми Пивън, Райън Рейнолдс, Рей Лиота, Бен Афлек, Питър Бърг, Комън, Анди Гарсия, Джейсън Бей…
06:00Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.3 еп.4 – 6, с.4 еп.1
08:00“Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.5
09:00“Стоте” – сериал, с.4 еп.11
10:00“Стрелата” – сериал, с.4 еп.20
11:00“Монк” – сериал, с.7 еп.14
12:00“Хуберт и Щалер” – сериал, с.3 еп.16
13:00“Да убием Гюнтер” – екшън, комедия (САЩ, 2017), режисьор Тарън Килъм, в ролите: Тарън Килъм, Дейв Уорд, Боби Мойнихан, Хана Симоун и др. [14+]
15:00“Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.6
16:00“Стоте” – сериал, с.4 еп.12
17:00“Бягство от затвора” – сериал, еп.1
18:00“Монк” – сериал, с.7 еп.15
19:00Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.4 еп.21
20:00Екшън в 8 (премиера): “Супергърл” – сериал, с.4 еп.18
21:00bTV Новините
22:00Бандата на Екшън: “Хана” – драма, екшън, трилър (САЩ, Великобритания, Германия, 2011), режисьор Джо Райт, в ролите: Сърша Ронан, Кейт Бланшет, Ерик Бана, Вики Крипс, Том Холандър и др.

bTV Comedy

00:00“По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал
01:00“Проби и грешки” /п./ – сериал
02:00“Супермаркет” /п./ – сериал
03:00“Теория за големия взрив” /п./ – сериал
04:00“Червеното джудже” /п./ – сериал
05:00“Супермаркет” /п./ – сериал
06:00“Супермаркет” – сериал, еп.3, 4
07:00“Тя е баща ти” /п./ – сериал
08:30“Хотел Елеон” /п./ – сериал
09:00“Двама мъже и половина” /п./ – сериал
10:00“Новаци” – комедия, романтичен (САЩ, 2010), режисьор Майк Милс, в ролите: Кристофър Плъмър, Юън Макгрегър, Мелани Лоран, Горан Вишнич и др.
12:00“Приятели” /п./ – сериал
13:00“Двама мъже и половина” /п./ – сериал
14:00“Хотел Елеон” /п./ – сериал
15:00“Ало, ало” /п./ – сериал
15:30“Тя е баща ти” /п./ – сериал
17:00“Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу
18:00“Приятели” – сериал, с.4 еп.19, 20
19:00“Тя е баща ти” – сериал, еп.11
20:30“Ало, ало” – сериал, с.7 еп.10
22:00“Хотел Елеон” – сериал, еп.15, 16
23:00“Двама мъже и половина” – сериал, с.6 еп.22, 23

Nova TV

00:30“Изкуството на любовта” – с уч. на Тейлър Кол, Стив Лънд, Бренда Крънчлоу, Малкълм Стюарт и др. /п/
02:00“Дух в броня” – с уч. на Скарлет Йохансон, Жулиет Бинош, Каори Момой, Такеши Китано, Пилу Асбек, Майкъл Пит, Сам Райли и др. /п/
03:45“Добрата вещица” – сериен филм./п/
04:45“Лалета през пролетта” – с уч. на Лукас Брайънт, Фиона Гюбелман, Кели Роуан, Айрис Куин и др. /п/
06:00“Незабравимо” – сериен филм,сезон 3 /п/
06:55“Здравей, България” – сутрешен блок
09:30“На кафе” – предаване на NOVA
12:00Новините на NOVA
12:30“Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм
13:30“Остани с мен” (премиера) – сериен филм
15:00“Черна роза”(премиера) – сериен филм
16:00Новините на NOVA
16:10“Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо
17:00“Намери ме” (премиера) – сериен филм
18:00“Семейни войни” – телевизионна игра
19:00Новините на NOVA – централна емисия
20:00“Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано
21:00“Магнум” – сериен филм, сезон 1
22:00“ФБР” (премиера) – сериен филм, сезон 1
23:00Новините на NOVA
23:30“Престъпни намерения” – сериен филм, сезон 4

Nova Sport

00:00“Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
00:15Еротичен телепазар
02:15Край на програмата
10:00Хокей на лед: Динамо Москва – Спартак, мач от Континенталната хокейна лига /п/
12:00“Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
12:05Баскетбол: Реал Мадрид – Валенсия, полуфинален мач за Купата на краля /п/
14:00Баскетбол: Химки – Нижни Новгород, мач от ВТБ лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
16:00Баскетбол: Уникаха – Морабанк Андора, полуфинален мач за Купата на краля /п/
17:55“Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
18:00Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Оксфорд Юнайтед, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
20:00Футбол: Астън Вила – Лестър Сити, полуфинален мач реванш за Карабао къп /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
22:15Баскетбол: ЦСКА Москва – Калев, мач от ВТБ лига /п/

Kanal 3

06:30“Патарински Live” – /п/
07:00“Всяка сутрин” – информационен блок
09:00НОВИНИ
09:15“Пулс” – здравно предаване /п/
09:45Телемаркет
10:00НОВИНИ
10:15“Без монтаж”
10:25“Имате думата” -/п/
11:00НОВИНИ
11:15“Изкуство по време на пандемия”-/п/
11:45Топ Шоп
12:00НОВИНИ
12:20“Беновска пита” – избрано
13:00НОВИНИ
13:20“Патарински Live” – /п/
14:00НОВИНИ
14:30“Социална мрежа”
15:00НОВИНИ
15:20“Изкуство по време на пандемия”
15:30“Социална мрежа”
16:00НОВИНИ
16:30“Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване
17:00НОВИНИ
17:20“Патарински Live” – репортерско риалити
18:00НОВИНИ Централна емисия
20:00НОВИНИ
20:20“Денят на живо” с Наделина Анева
21:00НОВИНИ
21:20“Спорт в обектива”
22:00НОВИНИ
22:20“Патарински Live”- /п/
23:00НОВИНИ
23:20“Денят на живо” с Наделина Анева

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *